Öneri Görsel Tasarım Değişiklikleri

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Yussotelez tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gelmeli mi ?

1. Evet Gelmeli

87,5%
  2. Hayır Gelmemeli

12,5%
  1. Yussotelez

Yussotelez User

Herkese merhabalar Çok uzun zamandan beri aklımda olan bir konu emnimki beğenilecek fikrinizi söyleyin lütfen.

Eminimki aramızda herkes bazı gemi veya gemi tasarımlarının hastasıdır ancak oyundaki en güçlü gemilerin tyranos,solace veya duruma göre hammerclaw vb. olması bizi mecburen o gemileri kullanmaya itiyor ben diyorum ki bir özellik gelsin ben Solace gemisini kullanıyorken bile Lava g-championum var onu görüntüsünü göreyim ancak bütün özellikler solace gibi olacak ve dışardan bakanlarda beni solace olarak görecek bu sadece bana özgü kozmetik birşey olacak desteklerinizi bekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Kasım 2020
    miray96 bunu beğendi.
  2. Hmmm ilginç mi ilginç bir konu, gelmesinde bir sakınca yok gibi görünüyor o yüzden benden +1

miray96 bunu beğendi.
  3. oyunda çok saçma bir görsel programı olur ama sadece g championu sen görsen solace olduğunu tüm oyuncular görse olur

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha fazla dikkat çekecek şekilde düzenledim.

Konunuz güncelleme ve fikir havuzu indeks bölümüne eklenmiştir. Gerekli destek gelirse seve seve raporlara ekleyeceğiz.

İyi Forumlar.

5. Bence güzel fikir solaceden tiksinmeye başladım artık en azından görüntüsü farklı olsa hoş olur oyum olumlu :)

6. Yussotelez

Yussotelez User

sağolun beceriksizliğimi kapatmışsınız :D

7. emperyan

emperyan User

Sana şöyle diyim bunun bir benzerini SUPPORT a yazdım hatta grafik iyileştirmeyi de yazdım ama böyle bir çalışma olmayacağını söylediler. Yine de evet diyim belki bunda gelir.

Sayfayı Paylaş