Goli Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xxC3LL4Txx tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Goli tasarımlarına ve özelliklerine internetten baktım hangisini tercih etsem kararsız kaldım spectrum kalkan özelliğiyle öne çıkıyor ve toplu saldırılarda kaçma imkanı veriyor venom %5 hasar gücü veriyo (şahsen venomu hiç sevmedim :D) solace %10 kalkan veriyo (spectrumda olduğu gibi) solace grupla kullanırsan ölümcül olabiliyormuşsun diminisher %5 vuruş gücü düşmanın kalkanını hızlı emebilme özelliği ön planda sentinel kalkanı %10 artırıyo (spectrum ve solacedede aynı özellik var) 1 vs 1 de önemli güce sahip bir gemi----internette okuduğumda spectrumu öneriyor ama benim kafama daha çok solace yattı sizin önerileriniz nelerdir ??

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu tür kararsız kaldığınız hatta gemiler yada başka sormak istediğiniz sorularınızda bu başlık altında sorunuz yeni başlayanlar kısmı almak istediğiniz cevaplar için uygundur.

Bence tasarımlar konusunda kararsız kalmadan önce tasarımlardan önce eksik bir envanteriniz var ise tamamalamalısınız lf3 kalkan ve argeler gibi daha sonra tasarım konusunda düşünmelisiniz çünki eksik bir envanter ile tasarım size çok fazla yardımcı olmayacaktır ama gelişmekte olan biri iseniz ageis almalısınız.

3. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

hayır benim envanter full değil şuan eksiklerim var onları tamamlıcam

4. solace bende var ve solace in savaş anında bastığı can fazla değil yani karşıdaki güçlüyse tek sıkışta canı gidebilir ama spectrum ve sentinel i tek geçerim

5. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

yani sen spectrum ve sentinelimi öneriyorsun ben solace şu yönden sevdim grupla lowa girersem can bastığı için daha uzun süre dayanabilirim ve gruptakilerede bi yardımım dokunur diye düşündüm o yüzden solaceyi doğru buldum

6. Eğer arkadaşlarına yardım etmek istiyorsanız aeglis alın.

Goliath en iyi tasarım bence spetrumdur.

7. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

dediğin doğru aegis en doğrusu eğer arkadaşlarına yardım edeceksen solacede iyi ama aegis ön planda ben aegisi daha sonralardan alıcam ilk olarak goli tasartımı alcam spectrumada kaçıs gemisi diyolar dark oynayan arkadaşlarım

8. Jackpot Arena kazananların youtube dan videolarını izlerseniz hemen hemen hepsi spetrumla kazanıyorlar ;)

9. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

polatalemdar311 haklısın kardeşim bi kaç tane videoya baktım herkesin elinde spectrum var ama spectrumu vs atarken ve ne zaman kullancam kalkanım giderkenmi yoksa düşman benden güçlüykenmi

10. goli tasarımı alıcaksan spectrum
    can basmak ve can bıtmeden savaşim kasılim istıyosan aegis
    başka tasarım merakı olan arkadaşlarada dediğim gibi sanada diyorum,ekipmanın güçlü değilse tasarım sadece görüntüdür hiç bi faydasını görmezsin...

11. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

zaten fulleyipte alcam tasarımı şuan ekipman fazla yok

12. Bende fazla sağlam gemi olmadığım için izleyerek bilgi ediniyorum :)

Not : Jackpot Arena Darkorbitin ödüllü turnuvasıdır.

13. sen venomun ozelliğini bidaha araştır bence :) ayrıca favorim sentinel ve venom bu 5 tasarım ilk çıktıgında venomu gorevn kaçıyodu

14. Ama artık herkes biliyor nasıl kurtulacağını :D

Ama venom tasarımıda güzel.Kapılarda genellikle TP veren tasarım yada venom ile girerim :D

15. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

hala kararsızım şimdide spectrumla sentinel arasında kaldım yinede olsa diğerleri elendi :) ama hala birazda olsa spectrumdan yanayım

16. Solace 1-2 vuruşa gider deniliyor fakat o kadar güçlü bir adama istediğin kadar spectrum aç yine alamazsın büyük ihtimal keser seni, zaten böyle adamlar genelde enforcer gezer :D .pvp de değilsen yakınsan kaçabilirsin belki ama yine kesemezsin.Kaçmak için en iyi gemi ona lafım yok.

Solace sayaesinde çok adam kesebildik. Çoğu sıkı vs lerde görüyorsunuzdur milim dp kalarak kazanıyorlar.. Solace+kalp+çift dp güçlendiricisi. Çift olmasa bile tek olsa 200 küsür dp basıyor.Gruptaki adamlarında sağlamsa yani 400 küsür dp si varya baya götürür toplu savaşlarda.

Düşman kamu açarsada kasılırken kaçış konfisine geçip özellik açıp porta kaçıyorum.

Kısaca alıcaksan spectrum ya da solace al pişman olmazsın ikisindende.

17. spectrum 30 sn benim lakabım spectrum avcısı 30 bin canla full havoc spectrum aldım yetenek açmasına rağmen :D

18. Bendede solace varken az canımız kaldı ikimizde yetenek açtık kestim :D Vs başında açarsada ema+kamu , insta akıllı derken spectrum özelliği bitiyor zaten :D

19. venomdan başkasını alma venomu ema da gidiyo diye kötülüyo çoğu kişi ama herkes emasına kıyamıyor yada hiç olmuyor zaten ema bol bol herkeste olan bişey değil tanesi 500 uri kim neden atsın emayı bende 6 aydır var şu ana kadar 15 kişi attı pvpde kimseyi tanımaz kalkan da işlemiyo karşıdaki adam aegissede açarsın yeteneği sonra 10k çakmaya kadar gelince yetenk x4 rsb dalarsın attığı can dayanmaz ama illa soleceylen spectrumu alcam diyosan spectrumu al solace bende var aşırı fazla bi yararını görmedim

20. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Spectrum tasarımını artık oyunda oyuncular toplu baskında yetenek açtığınız zaman kesmeye dahi kalkmıyorlar çünkü toplu baskında yetenek açan spectrum yetenegi bitene kadar öncelik tanımak bence yanlıştır ama spectrum özelliği sayesinde rahat kaçabilir rahat savaşabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.