Goli Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xxC3LL4Txx tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bakın Sentinel 31 kalkansan ve yanıltmaları verdiysen birde yengeç varsa üstüne yok ama aynı taktik spectrumdada olur adam seni keserken ozelligi aç yengeçe al sab çek kesemez seni tabi 200-250 k atmıyorsa bence sentinel ama fulsen yinede sana kalmış ben dımınısher aldım moderatorler saolsun cok iyi tasarım

2. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

kardeşim senin sölediğini biraz mantıklı buldum venom alacam yeter bee :) venom görünüşte iyi ama görünüşüne göre aldığımı zannetmeyin arkadaşın dediği taktiği deniycem

3. spectrum güzel değil zaten tek kaçma özelliği var pvpde açtımı zaten kaçamaz kendi vuruşuda gidiyo zaten yetenek açınca yeteneği bitene kadar dayanır bitincede patlar :D kaçmak için alıcaksan veganın şimşek tasarımını al her yerde kaçarsın :D zaten hepsini görünüşü güzel klan savaşındada işe yarıyo atıyorum adam sana kasılırken sıktı köşeye kadar kaçıyo numarası yaparsın tam köşeye geldiğindede yeteneği açarsın yine patlar :D

4. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Sayın FModum gerekli cevapları aldım konu kilitlenebilir

5. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Bence Spectrum tasarımı daha önemli olduğunu düşünüyorum ve bende şuan spectrum var solace de var ama önceliğim spectrum oldu.

Kilitlenmesi uygundur.
    Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.