Goli ve leonov

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-IMPOSSIBLE-* tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. meraba benım gemım goliaht 18 lf3 6 b02 4 iris var. leonov almak ıstıyorum . acaba alsammı uridyum kasıp tekrarmı goli alıp b02 leri fulleyip diğer şeyleri alsam. yani ben en hızlı nasıl uri kasıp gemiyi fullerim ? leonova geçeyımmı? ayrıca b02 mı lf3 mu oncelık vereyım

2. tiaremy94

tiaremy94 User

ilk önce lf3 lerinizi fulleyin daha sonra hızınızı fulleyin en son bo2 leri fullersiniz. Hızınızı kalkandan önce fullemenizin sebebi kalıp düşmanla savaşmaktansa kaçmak daha mantıklı. Leo ile x-6 ve x-7 ile kasmanız goliden daha zor olacaktır. Bana sorarsanız golide kalmanızı tavsiye ederim, tallon keserek ve çöplerini satarak günde 5-6k uridium ve15-20m kasabilirsiniz. (oynama sürenize bağlı olarak)
    Donanımınızı fulledikten sonra irislerinizi ticaretten alır uridium ile arge yaparsınız.

*-IMPOSSIBLE-* bunu beğendi.
  3. baska baska :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.