Goli & Vega

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _____SИΣЯJY tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar ben şuan venganceyım gemi güzel 5iris 10lf3 6bo2 var ama 2900 3000 k vurabılıor anca Goli alınca 3500 vurabılıcek ama vegada şimşek tasarımı var Sizce arkadaşlar ben goliath alsammıkı yoksa vegamı dursun bide şu sorum var [Ben Goliat Aldığımda Şimşek Tasarım Gıdermı Yoksa Hep Kalırmı ? ] Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkurler :D

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence şuan vegada kalmalısınız çünki lazerleriniz ve kalkanlarınız henüz tam değil ve kasılırken vega şuan size çok yardımcı olacaktır en azından hızı lazerleri ve kalkanı sizi bayağı idare eder çünki ben vega kullanıyorum ve çok memnunum goliye şuan için geçmeniz taraftarı değilim ve evet 2.bir hangarınız yok ise alacağınız goli veganın yerini alır siz bence biraz daha kasılıp 2.hangarınızı alarak goliyi orda değerlendirin ozaman hem goliyi kullanabilirsiniz hem vegayı 3000k ile 3500k arasında gidip gelmezsiniz çok büyük bir fark olamayacak yani.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Bence goliata geçmelisiniz.Goliata geçtiğinizde vuruşunuz artacakdır.Cubikon gruplarında kasılarak zamanla eksiklerinizi tamamlarsınız diye düşündüm ben.Ayrıca skylap kullanıyorsanız daha fazla ambar alanı elde etmiş olursunuz.

4. ==CoNTRa==

==CoNTRa== User

arkadaşlar ben vega aldım daha önce leanov vardı 2000 vuruyordu şu an vegayla 1100 anca vuruyorum saldırımı geliştiremez miyim veya ne yapmalıyım silahlarım lf3 4 tane lf2 6 tane daha yeniyim oyunda

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Leonuzdan keşke vegaya bu şartlarda geçmeseydiniz çünki leonovun ev avantajı özelliği ile daha rahat kasılabilirdiniz çünki vegada ev avatajı yoktur vuruşunuzun düşmesi çok normal sizin daha çok vurmanız için LF3 sayınızı yükseltmeniz gerekmektedir.

6. ==CoNTRa==

==CoNTRa== User

LF3 alamıyorum uridium um yok yanı çok canımı sıktı bu saldırı olayı yeniden çar kurmak geçiyor aklımdan 10 levelim şu an yapabilecek başka bişey yok değil mi yeni hesap kurmalı mıyım

7. Yeni hesap kurunca, yeni hesabını da bu hesabının seviyesine getirmek için yeni çaba sarf edeceksin. Şu an bu durumda goliath alsan bile ekipmanını elitleştirmen gerekecek.Bence şu an tekrar leonov'a geçip, ilk hedefini ekipmanını (lazer, kalkan, extralar, droitler vs.) iyileştirmeye bak ve daha sonra goliath al bence. Bu halde goliath almanın sana avantajı olmaz, aksine dezavantajları daha fazla olur...
    Bir dost tavsiyesi... :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.