Goliath Plus Modül

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve İniieass tarafından 17 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tam orcustan sıkılmaya başlamıştım ki bu etkinlikte 10 hız düştü çarksız 711 oldu hız. Yorumları okuyunca hiç yeni yeni modül açmadım 8 tane xt10 açtım 1 tanesi hariç geri dönüşümlük hepsi.

2. Aga gözükmüyor

3. Maul

Maul User

banada bunlar çıktı ağalar :D

4. sizden daha şanslıyıdım umarım goliath plus + 12 hız çıkardım

5. yeşiller iyi geldi gene

2 adet shd modulunden goliath plus geld stabilize etcek parçam yok :D

Makinist.57 ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

Şunların kırmızıları yok mu :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  7. ben garibanım kırmızı ve mavi mödüller hep çöp çıktı
    burdan merkez ekibe sesleniyorum
    6 ay orcus modulu çıkmadı dogru duzgun hala duzgun modulum yok plusta da kırmızı modul olmazsa allah sizi napmasın :D

8. YARGU

YARGU Guest

Takaslama yapalım modüllerimizi :D

9. malesef citadelimde hatrı sayılır bişiler var :D

10. Sizden güzel haber gelecek gibi his oluştu bakalım size neler çıkacak :D

11. goli plus 12 hız ın ardından 18 oyuncu çıktı efsane oldu bi güçl dp modülü de patlatırsam dehşetül vahşet olcak :)

**HaCıNuRi** bunu beğendi.
  12. YARGU

YARGU Guest

Hedefleri tamamlayayım atacağım :D

13. citadel plus 24 oyuncu hasar çıktı güzel oldu

14. Sizden önce ben atayim de kıskanın :D

Stabiliziden çıktı yeni modüller çöp bana iyi bir şey çıkmazdı ama hata yada bug oldu sanırım öyle kaynadı arada :D

Yarım saat sonra support mail geliyormuş o modül oyun hatasından size geldi geri alıyoruz derse ne gülerim :D :D :D

15. ahahahahahaa, valla olur mu olur. Bende de Orcusun envai modülü var ama en gerekli olan hız modülü yok. Aslında var ama -%2 hız olarak geçiyor :D

polatalemdar311 ve BUKANN bunu beğendi.
  16. YARGU

YARGU Guest

12 Hız mı? :D Ver geri ver onu hemen :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  17. #DisLİke

#DisLİke User

Yargu Kardeş Ben Bu Goli Plusu Aldım Ama bu gemının ısı sevıyesının artıgını azaldıgını veya modullerin % kaç aldıgını nerden görecegim mesele bende yeşil de %29 dp % 5 hasar kırmızıda %24 PvE - kırmızı %24 PvP sarı %11 Hız %8 Delme cıktı bu sefer sansım bu goli plusta güldü diyebilirim ama gemının özelligini anlıyamadım bu modülleri taktıgımda +%5 bonus mu vericek her modüle mesela sarı modülde %11 hız ve %8 delme var bunlar %16 hız ve %13 delme olacakmı diyecegim ama hızım %11 olarak gözükmekte ve artmıyor ozaman bu geminin ısısı neyi etkiliyor ısındıgıda gözükmüyor :) ?

Son düzenlenen: 21 Aralık 2021
  18. Goliath plus %15 hız.... ama geminin kendi yok

19. #DisLİke

#DisLİke User

soruyu herhalde zor sordum :D

20. TanrıEru

TanrıEru User

Geminin özelliğini arttırmıyor petin gücünü arttırıyor geminin pasif yeteneği

Sayfayı Paylaş