Goliath Plus modülleri

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve octopus_ tarafından 2 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. octopus_

octopus_ User

Merhaba. Birleştirden Goliath Plus gemi aldım. Gemide 4 ad. Gemi yükseltme modül yuvası var. Gemiye hangi modülleri takabilirim ve nasıl elde edebilirim. Biraz araştırdım, net bir bilgiye ulaşamadım. Elimde SPC-XP02 ve SHD-XSP01 vardı. onları modüle taktım. Diğer 2 modül ne olabilir. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

2. smoonrise

smoonrise User

Modüller renk gruplarına göre 4 ayrılmış durumda oyunda ve 3 - 4 slotlu gemilerde aynı renk grubu olmayan modülleri gemi içerisinde kullanabilirsin , yani sen şuan Sarı ve Mavi grubtan modülleri kullandın geriye Kırmızı ve Yeşil grup kaldı vuruş ve darbe özelliği öne çıkan modül gruplarını ekleyebilirsin , umarım çok karışık anlatmadım .

3. octopus_

octopus_ User

Teşekkür ederim bilgi için. Karışık değil, ama kalan modüllerin adı ve nasıl elde edeceğim konusunda bilgi verebilirseniz memnun olurum.

4. smoonrise

smoonrise User

En ideal ve kolay elde etme imkanı ( Bana göre ) her ay gelen bilet etkinliklerinde gelen modüller , standart olarak TX modülleri geliyor her seferinde orcus ve centrion çıkma ihtimali yüksek modüller ama bunların dışında aynı etkinlikte başka başka gemilerin ihtimalleri yüksek o etkinliğe özel modüllerde geliyor takip etmen lazım , başka bir imkan ise çok bilgi sahibi olmasamda astral kapısından alınan ile birleştirden alınan modüller ama hangi gemilere öncelikli modül bunlar bilmiyorum , başka bir seçenek ara etkinlik olarak gelenlerde ve galaksi kapısı özel ödüllerinde verilen modüller ama onların içerisinde goliath plus modülü yok bildiğim kadarı ile , birleştirden sadece modülleri seçip inceleyebilirsin üretmek için neler gerektiğine bakıp karar verirsin , birleştire etkinliklerde modül geldiği oluyor kontrol etmen lazım sık sık bildiğim bu kadar eksik varsa yazan olur mutlaka .

5. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

BL haritalarında Black light şifre çözücü ve kutuları var. Bunları açmak için birleştirden anahtar yapıyorsun sonra gidip topluyosun. Biraz maliyetli ve zor oluyo ama her bir kutu bir adet modül veriyor. Şansına hangi modül çıkarsa. Onun haricinde şuanda ana ekranda Vip tüccar takası var. Buradan da belli malzemeler karşılığında alabiliyorsun. Aklımdayken şunuda söyliyeyim, ana ekranda birleştir kısmında stabilize et bölümü var buraya girerek elindeki modülleri hangi gemilere takabileceğini orada görürsün. Dikkat et bazen orada görünmeyen modüller olabiliyor. Bunları da hangar ekranında gemi envanteri kısmına gir üzerini tıklarsan hangi gemiye takabileceğini görürsün.

Ayrıca forumda şöyle birşey gördüm umarım işine yarar ..

Goliath Plus Modülleri:

• DMG-GP01
      • DMG-SG01
      • SHD-GOL01
      • SPC-XP02
      • SPC-SPD01

Son düzenlenen: 3 Aralık 2023
  6. octopus_

octopus_ User

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Bu kadarı bana yeterli..

7. bende bir şeyler yazayım.öncelikle hafta içi galaksi kapısı özel ödüllerinden spc-spd01 modulunu alırsan ki bu sarı moduldur..goliath plus solace ve solace plus hecate ve sentinel gemilerine kullanırsın..özelliği gemine %5 hız kazandırır....böylece goliath plusun hızını 643 e çıkartabilirsin...ayrıca bazen etkinliklerden de sabit modul dmg-sg01 alabilirsen goliath plus gemine %5 hasar verecektir....çok eskilerden de shld-gol01 mavi % 5 kalkan ve % 5 kaçınma modulu nu vermişti oyun..ama bir daha vermedi...

bunun dışında etkinliklerden kararsız moduller elde edebilirsin..şansına goliath plus modulu de gelebilir..

birde oyunlarla ilgili s.s.s / açıklamalar sözlük indeksinden uzay gemisi gemi yükseltme modulleri s.s.s bölümünü incelemeni tavsiye ederim..

Son düzenlenen: 3 Aralık 2023