Goliath Saturn Bonusu Genişletilsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 11 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

87,9%
  2. Hayır

12,1%
  1. Sadece %20 dp vermekle kalmasın yanında bir de %15 kalkan bonusu versin.

2. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Kalkan modülü başka etkinliğe saklanır eğer öyle bişey yaparlarsa da. Oyum evet

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndex'e ekledim, gerekli desteği aldığı sürece önerinizi raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

4. %5 hasar modülüde eklensin

Saldırı-Hattı ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. Kaçınma ve DP zaten savunma ağırlıklı,
    savunmaya yeterli yatırım yapıldığından sonuncusu düşük yüzdeli bir hasar modülü olabilir :)

6. Kanka direkt olarak tank koysunlar :D çok dengesiz olur özellikle enforcer ve bastion

Son düzenlenen: 17 Nisan 2020
  7. Enforcer ve Bastion açık artırmadan çok kolay alınan gemiler. Onlarla denge karşılaştırılmasına gerek yok. Sonuçta satürn kronos ile şans olarak çıkıyor ve bir gemi yeteneği de yok. Yüzde 20 dp iyi hoş da asıl defansiflik kalkanda ortaya çıkıyor.

8. Zaten dediğim gibi o %20 lik dp modülü ile %15 kalkan birlikte çok güçlü dedim ben ayrıca bastion ve enforcer kolay alınabilir ama güçlü gemiler :d

9. Satürn'ün bu durumda da çok güçlü olduğu yok. Şu an diminisher'ın bile %25 kalkan modülü var. %5 ekstra hasar ve gemi yeteneği de cabası.

Sayfayı Paylaş