Öneri Goliath-X Gemisi Değişikliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MAST€R_KİLL€R tarafından 12 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Resimde İşaretlediğim Lazerler Yeni Goliath-X'e Eklenmeli mi?

1. Evet

92,1%
  2. Hayır.

7,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam forumcular,

Eski Goliath gemisinin Goliath-X olarak gelmesine sevindim. Nostalji oldu biraz ama keşke tam olarak eski goliatha benzeseydi.

Eski goliathın lazerleri Goliath-x te yok. Gemide o değişiklik olursa çok daha güzel olur diye düşündüm ve bu konuyu açtım.

Ayrıca nikimiz geminin çok altında kalıyor. Bunu da düzeltirlerse güzel olur.

Geminin eski ve yeni hallerinin resmini attım. İkisine bakın hangisi daha güzel sizce?

Desteklerinizi bekliyorum :)

Bu da yeni tasarım.

( Gemi boş içinde silah yok ama olduğu zaman da bu şekil görünüyor :) )

WolfWar bunu beğendi.
  2. +1 Bende fark ettim madem nostalji yapacaksınız adam gibi yapın

3. Teşekkür ederim :)

4. birde çok kalın yapmışlar bu gemiyi. eskisi gibi inceltseler , sürmesi bi tuhaf gidişi rahat ve akıcı değil bana öyle geldi.
    Ek olarak roket atıcısıda eksik üzerinde onuda eklesinler

5. WolfWar

WolfWar User

Ben de diyorum bu eski Goliath'a neden tam benzemiyor, doğru ya silahlar yok :D Kesinlikle +1 :)

6. GREED

GREED User

Olsun zararı yok +1

7. bende bi hevesle aldım silahları görmeyince hevesim kaçtı :D tipide bi değişik zaten 2d de yamuk duruyor sanki.+1

8. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Birde Tasarımı 3d ye göre yapmışlar 2D ye göre tekrar ayarlarlarsa güzel olur :)

9. uzayl80

uzayl80 User

bu geminin normal goliden fir farkı yok sadece askeri kamufle edilmiş hali bence kulanmak gereksiz bir gemi onun yerine goli enforcer yada basdion gemileri kulanmak için düşünülebülü :D gerci ben solarce gemisini kulanıyom öteki serverda ise ageis veteryan gerci ageislerin normali ve elit olanıda varda bence hepsi aynı görevi var fark yok özel gemilerde he veteryan almışın he normali almışın hiçbi fark yok

10. Bazı oyuncular eski gemi tasarımlarını özlemiştir benim gibi.

Burdaki amaç o geminin özellik vermesi değil.

Hiç bir özellik vermesin ben yine de eski haliyle kullanırım o gemiyi :)

WolfWar bunu beğendi.
  11. uzayl80

uzayl80 User

canım gemiden bol ne var bana göre 15 şer slotlu iyidir iyi bakmayun siz yok tartarusmus yok agemis gecin onları en fazla silah slotlu goli ve solarce tarzında bikac gemi var onladan vazgecmeyün 40 tane lf3 olsun geminde ful iris olsun cekin sepromu verin lazere argeside tamsa hellostormla gir adama kapıda patlasın gitsin bazı işler matematik ince hesap ister ona göre hesabınızı yapın öle zayıf düsük slotlu lazerde iş yapmaz bazı serverlarda ne demek istedigimi anlamışınızdır önemli olan güçlü olmak saldırgan olmak savunma falan gecin onları bu gün kapıda peşpeşe 4 gemi kesdim sırayla tartarus gibi yani yeterki saldırma şeklin olsun gerisi problem değil

12. uzaylı kardeşim sen dediğimi anlamadın ki :)

Gemiden bol birşey yok zaten benim gemimin rütbesi albay. Kendini beğenmişlik gibi olmasında savaş konusunda da üzerime tanımam.

Açtığım bu konuda strateji paylaşmıyoruz zaten, goliath x gemisinin görüntüsünün tam olarak 2006 yılındaki goliatha benzemesini istediğimiz için bir anket açtım.

Benim isteğim gemiye daha güzel özelliklerin gelmesi değil. Resimde işaretlemişim neyin gelmesini istediğimi.

İsterlerse %2 tp %2 vuruşlarını geri alsınlar yeterki eski goliye çevirsinler goli x gemisini.

*EFSANEVİ*ŞAFAKVAKTİ ve WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.