Goliath-X Tasarımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve usta06 tarafından 28 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. usta06

usta06 User

Sayın modlarım ve arkadaşlar ,
    Başlıkta belirttiğim G-X tasarımını elde etmenin bir yolu yok mu acaba?
    Bir çok kutu içeriğine baktım galaksi kapı ödüllerini araştırdım ama herhangi bir bilgiye denk gelmedim.

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Şuan için obsidyen kutularından çıkmaktadır. Geçmiş aylarda takvimden alınabiliyordu ancak tekrar ne zaman gelir bilemiyoruz.

Keyifli forumlar.

3. usta06

usta06 User

Obsidyenden sadece tasarım çıkıyor sanıyordum , teşekkür ederim o halde konu kilitlenebilir.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu başlığında belirttiğiniz gibi Goliath X gemisinin tasarımlarını nasıl alabileceğinizi söyledim.

Siz Goliath X gemisini mi soruyorsunuz?

İyi forumlar.

5. usta06

usta06 User

Evet geminin kendisinden bahsediyorum. Tasarım demişim yanlışlıkla , ağız alışkanlığı :D

6. Goliath X gemisi bildiğim kadarıyla özel günlerde,günlük girişlerde,özel kapı ödüllerinde,etkinliklerde ve etkinlik görevlerinde alınabiliyordu.

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Üyemizinde cevap verdiği şekillerde Goliaht-X gemisini kazanabilirsiniz. Kendisine yardımı için teşekkür ederim. Yanlış hatırlayamıyorsam şu an ödül olarak kazanamıyorsun bu gemiyi.
    İyi forumlar.

8. Çok karizmatik bir tasarımdır.