Grafik Hatası

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -By_CesuR- tarafından 3 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Merhaba, haritada bir adet pusat plus gemi var bir yanında peti diğer yanında kırmızı beyaz renkte pusat plus gemi var. Gemi nereye haraket etse oda yanında hep pet gibi geziyor ama pet değil ateşte etmiyor. Bu nedir ?

2. oyun grafik ayarlarından kaynaklanıyor. Ayarlardan grafik kalitesini orta yap düzelir.

3. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

yok bariz gemiydi oyle grafik hatası olmaz. Kırmızı beyaz pusattı

4. sizin dediğiniz tren botu dedikleri bot türü...bir çok hesap gemisini tek bir hesaba bağlayıp tek kişi bütün gemileri kontrol ediyor...bütün diğer gemiler bağlı hesaptaki geminin yanında o ne yaparsa onu yapıyor.bu yasak olan ve bir çok insanın bu oyunu bırakmasına sebep olan tren botu dedikleri bot türüdür..

SOLOTÜRK!80 ve -By_CesuR- bunu beğendi.
  5. Bot degil , yukardaki arkadasin dedigi gibi grafik hatasi. Oyundaki on yuz bin milyon hatadan biri

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  6. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Bu grafik hatası olamaz. Buyrun videosu. Pusat gemisine iyi bakın yanında kırmızı beyaz gemi dolaşıyor

7. İki vagonlu tren bu , henüz diğer vagonlarını tamamlamamış…

-By_CesuR- bunu beğendi.
  8. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Videoyu incelediğimde ben de görsel bir bug olduğunu düşünüyorum çünkü kırmızı beyaz olan geminin ismi, galaktik çekişme puanı vb detayları yazmıyor.

-By_CesuR- bunu beğendi.
  9. görsel bir bug sadece 2d de var

[][][]-[][][] bunu beğendi.
  10. oben

oben User

bu trene benzemiyor sanki yanına kaynak yapılmış gibi komple dönüyor belki yeni nesildir bilemem.

-By_CesuR- bunu beğendi.
  11. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Bu tür iki tane gemi gördüm. ikisinde de özellikle pet mi diye dikkat ettim. Pet geminin diğer yanında , kırmızı beyaz olanda diğer yanında 3 lü geziyordu. Çok ilginç bende anlam veremedim. Görsel bir bug olsa oradaki diğer pusatlarda niye yok onlarda da olması gerekmez mi ?

12. uçkw

uçkw User

ben de görmüştüm ama ne zaman hatırlamıyorum. Mod un dediği gibi geminin altında ismi vepuanı yoktu.

13. BIZDIK

BIZDIK User

tren değil trenler sırayla aynı yere hareket ediyo üst üste duruyolar bu bildiğin görsel bug

-By_CesuR- bunu beğendi.
  14. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

hımm evet öyle olabilir. x5 haritasında adamla kapışamıyorum bile. Donanımlarım 18 level , kalkanlar 16 lvl , %40 hasar düşürücü roketle başladım adam neredeyse iki atışta kesti beni. Birde çok süratli işaretlemek bile zor.
    support mesaj attım umarım bir faydası olur. Full elit olmanında bir anlamı kalmayacak böyle giderse.

Son düzenlenen: 9 Aralık 2023
    BIZDIK bunu beğendi.
  15. BIZDIK

BIZDIK User

boşuna ümitlenme :D

-By_CesuR- bunu beğendi.
  16. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

2 kişi daldık yine olmadı 4 oldu ölüyom :)) Bunu çözse çözse darkorbit çözer banlayın şu tren yapanları. İşin ilginç yönü gemi lag yapıyor resmen adamı işaretleyemiyorsun. o gidince o lag ortadan kalkıyor.

17. Bahsettiğin Dusklight Pusat Plus gemisinin 2D oyun düşük çözünürlük gemi ayarında oynanırkenki görsel hatası. Galaktik çekişme etkinliğinde gelen Neikos Pusat Plus gemisi düşük çözünürlükte oynarken Dusklight tasarımının yanı sıra gidiyormuş gibi görünüyor. Tamamen görsel hata. Adamı işaretleyemiyor olmanın sebebi orada işaretleyecek gemi olmamasından. Gemi çözünürlüklerini yüksek moduna alırsan bahsettiğin hata ortadan kalkar. Konu ya discordda ya da ingilizce forumda da gündeme gelmişti diye hatırlıyorum, yönetimin durumdan haberi var yani. İyi oyunlar.

-By_CesuR- bunu beğendi.
  18. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Görseli çözüldüğüne göre verdiği hasar için fikriniz nedir ? Benim tahminim o kişinin 20 lvl yükseltmeye sahip olabileceği. Aradaki iki levellik fark bu kadar vuruş gücü yaratırmı bilemem. yoksa gemisinde spartan bile yok.

19. Verdiği hasarı bilmeden fikir yürütmem mümkün değil. 450-500 bine kadar şaşırmam malesef :) Spartan gerekli değil videoda görünene bakılırsa havocu var, spartandan vuruş anlamında bir farkı yok

-By_CesuR- bunu beğendi.
  20. titans___

titans___ User

Ben de buna benzer bir durum oldu kesdim ama daha önce de seyire bakıyorum TP ve ŞP görünüyor ama kesdiğim oyuncu adı görünmüyor , hani adama kesilmedim de bi afalladım bakıyorum İNTEX oyun da ve ana sayfada seyir defterlerine ya dedim yok artık ama bu konuyu görünce acaba dedim video açmadım tekdi kesene kadar süprüz yumurta mı hani malesef insan endişe ediyor ve ne zevk alıyorlarsa da bu seyir de kesdiğim de ismi oyuncu niki görünmemesi suporta bildirdim de mail kapalı değişmediler de ne cevab geldi , hiç mi hiç bilmiyorum

-By_CesuR- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.