grafik hatası ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [msk] tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [msk]

[msk] User

son birkaç gündür oyunda büyük bir grafik hatası mevcut resetlerle düzelir diye bekledim ama düzelmedi...cubikon keserken yada savaşırken geminin bazen tümü bazende yarısı kamufle alıyor gibi kaybolup geri geliyor kris yada küçük yaratık tek keserken sorun yok alınan darbe miktarı yüksek olunca gemide görüntüsü değişiyor ve belirttiğim gibi oluyor biran önce yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin...

2. aynı hata ile bende kartşılaşıyorum opera kullanıyorum sizce tarayıcı ile bi ilgis varmı ?

3. [msk]

[msk] User

sanmam mozilla ve cromeda denedim flasplayer silip tekrar yeniledim çerez sildim yinede aynı oyun grafik ayarları ile ilgili bir sorun sanıırm 2-3 gün önceki gündüz gelen reset sonrası başladı ....

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Aynı grafik hatası sadece bende sanıyordum ekran kartım eskimiş olabilir diyordum ama sizden de şikayet gelince bunun oyun hatası olduğunu anladım teknik ekibe ileteceğim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.