Grandekinoks Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve GRANDEKİNOKS. tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. GRANDEKİNOKS.

GRANDEKİNOKS. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar ;

Turizm sektöründe çalışıyorum. Üniversite ve Yüksek Lisans eğitimimi bu alanda bitirdim. Bilim merakım küçüklüğümden bu yana hiç bitmedi, özellikle uzay konusunda araştırmaları çok yakından takip ederim. Tsm alanın da keman çalıyorum.:rolleyes:

Darkorbit'e 2008 yılında başladım. Forum kültürüm küçüklüğümden geliyor, bir çok genel forumda daha önce görev almıştım. Oyun da yeni oyunculara yardımcı olmak beni mutlu eden en önemli etken. İlk seferde anlaşılmayan psikolojik ve kafa yakıcı filmlere bayılırım ^^ Eğer film öneriniz varsa benimle paylaşmayı unutmayın :D

Merak ettiğiniz soruları lütfen buradan bana sorun hemen cevaplarım;)

Herkese iyi forumlar !

Luminous, hayaligenc ve NoName45_ bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Hoşgeldin aramızaa, umarım uzun soluklu olur görevin. Takım arkadaşı olarak sana eşlik etmekten memnuniyet duyacağım :) . @ateistkeci yoksunuz tabii @Luminous @Themis.

GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Takıma hoş geldinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Michael Myers bilir misiniz?

4. .Hypnos.

.Hypnos. Forum Moderator Team Darkorbit

Aramıza hoş geldin umarım görevinde uzun süreler boyunca devam edersin :)

5. ateistkeci

ateistkeci User

Merhabaaa hoşgelmişsin @.Hypnos. tarafından aldığım duyumlarla geldim :D hoşgeldin foruma yeeey

militaryship-3 ve GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  6. GRANDEKİNOKS.

Bilirim tabi ki ^^
    hoşbulduk ^^

7. DARK302

DARK302 User

8. NoName45_

NoName45_ User

Hoş geldinizz :) keman dediniz beni bitirdiniz yaa, kemanın sesine, keman çalan insanı izlemeye bayılıyorum :D o kadar hevesliyim ki keman çalmaya.. Pandemiden önce keman çalmayı öğrenememiştim bir takım sebeplerden dolayı, şimdide imkanım var fakat dışarı çıkmaya korkuyorum ve yine kursa gidemiyorum.. :(

9. GRANDEKİNOKS.

Her yaşta öğrenebilirsiniz. Pandemi süreci maalesef sıkıntılı bir durum bu tarz kurslarda. Ben küçükken başlamıştım. Umarım pandemi bittiği zaman sizde kursa başlarsınız ve sonra konuya tekrar yazarsınız :)

NoName45_ bunu beğendi.
  10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Foruma ve takıma hoşgeldiniz. :)

Turizm sektörü derken belli bir pozisyon mu , sabit mi yoksa sezona göre değişkenlik gösteriyor mu ? :)

Bende zamanında Turizm ve Otel İşletmeciliği okuyordum ama bazı nedenlerden dolayı devam edemedim. :D Marmaris'te staj yapmıştım. :)

_-Thanatos-_ ve GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  11. Viraaa

Viraaa User

GrandEkinoks kimdir? 2001 yılı Erkek Tay deneme galibi.2001 yılı Gazi Koşusu sampiyonu.2001 yılı Ankara kosusu galibi.ve üçlü taç triple crown sahibi.Bu bahsettigim yaris atiydi tabi:)) Turkiyenin son Triple Crown sahibi Grand Ekinoks.Ondan sonra yapabilen olmadi:) Olaya farkli bi konudan yaklastim.Kizmayin :)

12. GRANDEKİNOKS.

Belli bir pozisyon evet. Ama turizm sektöründe herkes her işi zorda kaldığında yapar. Önemli olan müşteri memnuniyeti, olduğun pozisyon değil aslında. İnsanlar tatil yapmak, stresten uzak kalmak için sizi tercih ediyor, sizinde bu durumu tehlikeye atacak en ufak olumsuzlara karşı önlem almanız ve hareket etmeniz gerekiyor. Kış sezonu, Yaz sezonu çalıştığın ülkeye göre değişiyor. Kimileri güneş görmeye, kimileri kar görmek için geliyor :) Son olarak sevdiğin bölümü okursan çok daha mutlu olursun.

Neden kızayım ^^ çok güzel bir açıklama olmuş. Geçmişi ve tarihi çok önemli bir hayvandır. Teşekkür ederim bilgi için ;)

13. Uuu merhaba , iyi görevler ^_^

GRANDEKİNOKS. ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  14. _-Thanatos-_

Kastettiğiniz "sistem" içerğini açıklar mısınız? veya konu işgal mı oluyor anlayamadım :)

15. GRANDEKİNOKS.

Merhabaa, teşekkür ederim ^^

16. Grandekinoks Kimdir ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2020
  17. _-Thanatos-_

Yapmış olduğum açıklamayı anladığınızı düşünüyorum :) :cool:.

18. Manitu

Manitu Ticket Administrator Team Darkorbit

Sanırım foruma girmeyi çok aksattım, aramıza hoş geldin değişik isimli arkadaş :D

_-Thanatos-_ ve GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  19. GRANDEKİNOKS.

Hoşbulduk teşekkür ederim. İsmim kötü mü :(

20. Merhaba konunuzu ilk açtığınız günden görmüştüm ama yazmak şimdi nasip oldu. :D
    Hoşgeldiniz, reel hayatınızda ve forumda başarılar diliyorum size.

Sayfayı Paylaş