Bug / Oyun hatasi grup atılması bugu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve studjhin tarafından 7 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. studjhin

studjhin User

merhaba.
    https://gyazo.com/f2a7ffba239fa4a6d8147492150c0d67

(düşman klan)linkte görüldüğü üzere hesabımda saniyede onlarca defa grup atılıp atılıp çekiliyor(bi proğram veya yazılım olabilir.) ve oyunum kitleniyor hareket edemiyorum grubu blokeliyemiyorum. ve dolayısıyla yıllarca emek verdiğim hesabım şuan kullanılmaz halde. nickini göremiyorüm. engellesem yeni hesap açıp aynı şekil devam ediyorlar. nickimi değişmem çözüm sağlamıyor.
    bir çözüm sağlanmasını bekliyorüm

*≈«MİTRALYÖZ»≈* bunu beğendi.
  2. Aynı sorun şu an bende var. Oyun sayfası açılıyor ama her tıklamada anca 20-30 sn sonra eylem gerçekleşiyor. Yerimden kıpırdayamıyorum. Donup kalıyor. Her şeyi denedim ama nafile. Sürekli biri grup atıp duruyor ve isteği geri çekiyor. Engelleyemiyorum da. Şu an süreli görevim var yarısına kadar gelmiştim ne zahmetlerle. Süre ilerliyor ama ben oynayamıyorum. Var mıdır bir çözümü?

3. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Buradaki seçeneği işaretleyerek gelen grup davetlerini bloke edebilirsiniz. Davetler bloke edildiğinde işaret bu şekilde gözükecektir;

İyi forumlar.

4. Cevabınız ve çözüm öneriniz için teşekkür ederim öncelikle. Evet, eğer oyuna girer girmez o b.ot hesaplardan önce davranabilirseniz davetiyeleri bloke edebiliyorsunuz ve bu sayede rahat rahat oyununuza devam edebiliyorsunuz ancak bu geçici bir çözüm.
    Geçtiğimiz haftalarda 3-1 haritasında istasyonda gemimi açtığımda ana istasyonda yaklaşık 50-60 tane, belki de daha fazla, Liberatör gemisi görmüştüm. Hepsi de rütbesiz ve farklı farklı isimlere sahipti ya da isimsizdi. O an önemsememiş unutup gitmiştim ta ki bu güne kadar. Ayrıca hemen herkes denk gelmiştir, bazı haritalarda porttan ayrılmayan, kımıl kımıl, beşerli gruplar halinde, isimsiz, rütbesiz liberatör gemileri var. Hatta bir grup 3-1'de 3-2'ye atlama kapısında, diğer bir grup ise 1-4 sol üst kapıda duruyor genelde. Bugün sürekli ama sürekli grup atıp, çeken gemi de aynı onlar gibi liberatör ve isimsizdi. Arkadaşın yaptığı yoruma göre, bu gemileri kontrol edenler, haritalarda yine b.ota atılmış daha güçlü bir çok gemiyi idare edenlerle aynı kişi veya kişiler. Siz haritaya girip o gemilerden bir veya bir kaçını kestiğinizde, liberatörlere b.ot sayesinde nickinizi kaydettirip sürekli grup attırıyorlar. O kadar gemi aynı anda grup atmaya abanınca da siz oynayamaz hale geliyorsunuz. Doğrusu kesilmek bu kadar çabaya değer mi bilemiyorum ama bana çok da olası gelmedi bu organize işler ancak bu dünyada hiçbir şeye olmaz da diyemiyorum açıkçası. Yani buna nasıl bir çözüm bulunur ona da aklım ermiyor. Ya o şahıslar insafa gelecek bırakacaklar ya da o hesaplar kapatılacak ki bu çile sona ersin. Düşünebiliyor musunuz bu dediklerimden biri yapılana kadar (yani teorikte sonsuza kadar) bununla yaşamak zorundasınız.

Son düzenlenen: 24 Ekim 2023
  5. Y Allah aşkına birisi ilgilensin, bir çözüm bulsun. Oyun oynayamaz hale geldim. Daha ekranım açılmadan sürekli grup atılıyor. Ekranım donuyor. Davetiyeleri bloke bile edemiyorum. Bu bloke etme işini oyun ekranı dışına, ana ekrana yerleştirsinler ya da başka bir çözüm bulunsun. Sevgili moderatörler lütfen teknik ekibe iletin. Bir önerileri, bir çözümleri var mı söylesinler lütfen.

6. BLACKENED

BLACKENED User

Öncelikle merhaba,
    Yaklaşık 2 haftadır yaşadığım bir sorun bu. EBG yapabilmek için son günlerde invoke dönmeye çalışıyorum. Fakat birileri insanların kasılmasına müdahale etmeye çalışıyor. Deli gibi grup daveti gönderiyorlar oyun anında kasmaya başlıyor ve grup davetlerini bloke edemeden oyun çökmüş oluyor. Kapatıp tekrar açıyorum ama nafile.
    Görsel ifade kullanıp davetleri bloklayın diyen moderatör; arkadaş yaşadığı sorunu uzun ve detaylı yazmış. Oyunu çökertecek kadar yoğun bir b.ot saldırısına maruz kalıyoruz. Bu konunun acilen takibe alınıp çözülmesi gerek. 2 gündür oyuna giremiyorum. Bu oyuna hepimiz para ve en önemlisi zaman harcıyoruz. Oyunun en önemli etkinliklerinden biri olan halloween etkinliğini yapamıyoruz ki zaten oyuna giremiyoruz. Davetleri bloklayın deyip konuyu göz ardı etmemenizi rica ediyorum. Yeni bir organize çetesi belirdi ve acil müdahale edilmesi gerek. Üç kuruşluk zevkimiz kaldı o da gitmesin. Geriye yalnızca b.tçuların at koşturacağı bir platform olmaması için hızlı dönüşlerinizi bekliyor olacağız.