Grup Haritası Güncel Sürümü Hakkında Yorumlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba ;

Bildiğiniz üzere grup haritasını yeniden düzenleik,son hali hakkında görüşlerinizi eleştirilerinizi bizlerle paylaşınız

Psycho-teo bunu beğendi.
  2. buzmavi

buzmavi User

- Bugünkü güncellemede Grup haritası için şu düzenlemeleri yaptık.

Son düzenlenen: 17 Nisan 2014
  3. yaratıklar canları azalınca kaçıyor ?? yeni hali güzeldi neden eski sisteme dönüldü ?

4. buzmavi

buzmavi User

Evet eski yaratık davranşlarına yeniden dönüldü

5. TheMaster

TheMaster User

Hiç Sevmedim Olmamış
    Kırk yılın Başı Urindium Kasıyoruz Onu Engelledinizya Size Helal Olsun
    Böyle Giderse Bu Oyunu Bırakırım O Kadar Net Diyorum Size
    Yaptıgınız İyi Birşeymiş Gibi Bidde burda Konu Açmıyormusunuz Çıldırıyorum.

6. Nası eski düzene döndü ya? Tüm yaratıkları dağıtıyorsun falcon pesini bırakmıyor nedir yani bu yaptıgınız? Millete çektirdiniz vipleri sonra planda değişiklik oldu bu mudur sizin ticaret anlayışınız? Madem eski düzene geldi falcon bari takip etmesinde diğerlerini kesebilelim yahu..!

Psycho-teo bunu beğendi.
  7. Oyunu berbat etmekte üstünüze yok.Haksız yere ban yemeler..

Psycho-teo bunu beğendi.
  8. Bu kararı alırken hangi akla hizmet ettiğinizi anlayamıyorum. Hani full elit olanlara yardım etmekmi istiyosunuz yoksa gemiyi fullemek için günde 12 saat zaman öldürenlere artık oynamayın size göre değilmi demek istiyorsunuz. Full elit gemisi olanlar zaten Century Falcon hazır peşlerinden ayrılmıyor diye onu kesip çıkacaklar ve bi önceki lowda kastığı uridiumun miktarına yine erişecekler. Ya kesemeyenler ? Onlarda saatte 10 bini görmek için bi taraflarına kıramp girecek. Adil değilsiniz. Yaptığınız yenilikleri kullanıcılara anket yaparak görüşlerini alarak değil dayatmayla yapıyosunuz. Bunu yaptık uyacaksınız... Oyunun ne kadar uridiuma bağlı görmüyomusunuz yoksa görmemezliktenmi geliyorsunuz nedir bilemedim vesselam. Sadece 50 arge için 10 milyon uridium isteyen bir sistem var. Dirot tasarımları hele 2 haftadır sandalyeyle akraba olduğum halde 7 tane havoc çıkarabildim. Bu bana 3milyon uridiuma mal oldu. Birde herkül diye bişeyi var bunun. O yetmedi gemi tasarımları bitmedi diroitleri yok kalp düzeni yok bilmemne düzeni. Yahu 1 hesabın eli ayağı düzgün hale gelebilmesi için harcanabilecek uridium miktarını siz hiç hesap ettinizmi ?
    Şimdi ben kalkıp pet patlatıyorum diye neden premium alayım yada neden vakit ayırayım bu oyun için. 2 Gramlık keyfimiz vardı rahatımız vardı alın şimdi vitrine koyun oyunuda sizde rahatlayın bizde.

9. açık ve net soyluyorum bu oyun oynanmaz artık

ben gecen 2 3 hafta suresınce mevcut low kapısında kastığım sekılde devam etseydım 3 4 ayda anca hesabımı adam edebılecektım

yanı bu ne demek benım 4 ay boyunca gunde 12 saat o kapıyı yapmam gerekıyordu demek

suan gelen durumu sıze soyleyeyım dıyelım gunde 12 saate devam ettim benım hesabı adam etmem ıcın gereken zaman 2 sene tamı tamına 2 sene

şimdi ben 2 sene boyunca bu oyunu gunde 12 saatmı oynayacagım ???

mermı desen yok lf4 desen yok o yok bu yok bu bahsettıgım seylere sahıp olanlar bızım eskı halıyle kastıgımızı yıne kasacaklar olan kıme oldu yıne bıze oldu

o kapının degıstırdıgınız halı oyuna denge getırmıstı sadece ıyıler gunde 300 400k kasmıyordu artık emek veren hesabında hıcbıseyı olmayan ınsanlara da bu meblagları kasma fırsatı dogmustu sızde baktınız durum vahım aldınız herseyı gerıye

ustune bıde 25 30 k vuran falcon dıbımızden de ayrılmıyor

zaten 11 12 tane zeta yapıp 2 tane havoc bulan bırısı olarak yeterınce canım sıkkındı bıde ustune sımdı bı zetayı bı gunde acamayacak durumdayım

size su kadar soyluyorum cıdden su oyunu oynamamız ıcın kac para ıstıyorsunuz ??

parasını verelım canımızı sıkmayın bos yere ...

10. by.başkan

by.başkan User

BENCE ÇOK SAÇMA OLMUŞ SATEN OYUNDAN İLK DEFA BU KADAR ZEVK ALIYORDUM , GELİP İÇİNE ETTİNİZ ŞİMDİ URİDYUM ÇEKMEMİ BEKLİYORSANIZ YANILIYORSNUZ HİÇ DEGİLSE URİ ÇEKİYORDUM BAZEN BUNDAN SORA URİYİ BIRAK VİPLİK BİLE CEKMİCEM BULURSUNUZDA ALIRSINIZ PARA BEKLKİ HERKEZE SÖYLÜYORUM GRUB KAPISI DÜZELTİLMESİ İÇİN SAPPORTA YAZIN YAZIN

Psycho-teo ve BALİCİ*ELF bunu beğendi.
  11. İlk Defa Oyundan Zevk almaya Başlıyordum.
    Ama Tıpkı Kamikaze Soğuma Süresinde Yapmış Oldugunuz Gibi Bununda İçine Ettiniz.
    Baktınızki Oyuncular Güzel Urindium Kasıyor Hemen Ayağını Kaydırdınız.
    Biz Bu Oyuna Günde 10 Saat Zamanımızı Verelim. Sizde Oyun Zevkimizin İçine Edin.
    Yaptığınız İşler Aklı Hizmet Vermiyor.
    Oyunu Sadece Paraya Dayandırıyorsunuz.
    YAPTIĞINIZ HİÇ ADİL DEĞİL.

12. Tek Kelimeyle Berbat Oldu
    Eski Haliyle Güzel Urindium Kasıyorduk
    İçine Ettiniz!

13. aLoneAnqeL

aLoneAnqeL User

Arkadaşa Katılıyorum.
    Tek Keliymeyle Berbat Oldu.
    Kastığımız Uriyide Alın Bari Tam Olsun
    Hiç Sevmedim

14. kaos*06

kaos*06 User

bari eski haline döndürdük demeyin bumuydu eski hali bu kapının nereye gitsen falkon kabadayı misali peşinde..sanki fikrimizin cok önemi varmış gibi birde fikir istiyorsunuz..söyliyimmi asıl fikrimi dile getiremiyorum şuan bu mümkün deyil..kısaca uri çekin yada defolun gidin diyorsunuzda o basiret bizde yok işte..böyle devam edin..

15. 700bin uri kasıyorduk haftada şimdi eskiye dönmesi kötü oldu pala fullenicek

x3 te çekecez artık

16. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Düşüncelerinizi yazarken lütfen Büyük Harf kullanmamaya özen gösteriniz.

İyi forumlar

BALİCİ*ELF bunu beğendi.
  17. Üstünüze İletin HİÇ GÜZEL OLMAMIŞ !

BALİCİ*ELF bunu beğendi.
  18. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba

Siz düşüncelerinizi yazın , elbet uygun yerlere iletilecektir :)

İyi forumlar

BALİCİ*ELF bunu beğendi.
  19. Legend6101

Legend6101 User

Bu kadarda olmaz yeter artık ayda yılda bir bize avantaj sağlayacak güzel bir çalışma yapıyosunuz sonrada resmen işin içine *****
    BERBAT OLMUŞ BERBAT NE OLUR GERİ GELSİN ESKİ HALİ NE OLUR !!!!!!!!!

BALİCİ*ELF bunu beğendi.
  20. [​IMG]

ESKİ HALİNE DÖNSE KEŞKE
    HİÇ OLMADI