Grup Haritası Güncel Sürümü Hakkında Yorumlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 6KN

6KN User

yazık ettiler oyuna

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. Drowhake

Drowhake User

Güncellemeyi duyunca ben :

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  3. Bu Bigpointi anlamak zor. bişey yaparlar olmaz derler çok ciddi geribildirimler aldık ve düzelttik. bu kadar mesaj yazıldı buraya supporta onlar geri bildirim sayılmıyor mu? 200 mesaja yakın mesajlı bir konu ciddi geri bildirim olmuyor mu? biri açıklasın bana bunu

Drowhake bunu beğendi.
  4. ya ne geri bildirimi ya. "Çok uri kasıyoruz, şikayetçiyiz" der mi bir insan?
    İşlerine gelmedi de o yüzden. ha diyeceksin ki böyle mi kalsaydı, hayır. Çünkü haritalarda adam kalmadı, herkes -ben de dahil- LoWdan çıkmadık, çıkamadık. Peki, diyelim ki fullendik. Sonra ne olacak? Haritalarda adam bulamayınca, PETinle mi vs atacan? Makul bir seviyeye çekilebilirdi uri miktarı, az zaman tutmayan ama tatmin edici bir uri vermeliydi. Çünkü oyundaki uri ihtiyacı her geçen gün büyüyor. gemiyi fullüyon, argeler kalıyor. argeyi yapıyon, geliştirmeler kalıyor. geliştirmeyi yapıyon, havoc kalıyor. havocu yapıyon, hercules kalıyor. Yakın zamanda gene uri tüketen bir şey çıkacak zaten. Yani yeni uygulamadan hem memnunuz, hem de değil.
    Geribildirim mevzuusu ise tamamen , Bigpointin uydurması olduğu ortada. Peki ,bigpoint şöyle dese - demez ama - " Evet arkadaş, işime gelmedi" , kim ne diyecek? oyunu mu bırakacaz bunu söylese?
    Neyse iyi oyunlar.
    ( Geribildirim istiyorsan eğer, kamikazelere soğuma süresi konulduğundaki geribildirimleri görecektiniz, durmadan sayfalar siliniyordu ama gün be gün artıyordu :) )

6KN ve skayra1 bunu beğendi.
  5. harbiden ya onca aptal yenilikler geldi hiçbirini kaldırmadınız da şimdi ne olduda kaldırdınız ben söyleyim. Çünkü herkes vip aldı oyuncuların %70 i vip aldı bu kadarıda bize yeter dediler ve bamm yenilik kaldırıldı.Hakkımı helal etmiyorum ben o kapı düzelene kadar

Drowhake bunu beğendi.
  6. Lapseki

Lapseki User

şirket bir yeniliğide oyuncu yararına yapsa batar herhelde. 1 yıl önce botttan dolayı oyunu bırakmıstım. bu yanlayıştan sonra yine bırakacaz anlaşılan

Drowhake bunu beğendi.
  7. Grup kapısı kaç yıldan beri bu oyunda mevcut?Gemi kasmak isteyenler, günlük ihtiyaçlarını bot/hile kullanmadan grup kapısında uri kasıyorlardı ve siz onada göz diktiniz.Herşeyden önemlisi;yıllardan beri grup kapısı mevcut gemisini kasan kasıyordu az çok,ama birisi kasılan uriyi çok görmüş/duymuş size söyleyip gözünüzde büyümeye çalışmış...Şüphe yok ki başarılıda olmuştur.Bütün canavarları peşimize takmayı biliyorsanız,eski haline çevirmesinide bilirsiniz...Bu kadar insanın buraya yazdıklarını okuyup kahkaha atmak için mi ''görüşlerinizi bizimle paylaşın'' diyorsunuz?Çünkü hiçbir soruyu yanıtlamayıp,verdiğiniz cevaplarda bir o kadar alay edici!!Birazcık saygıyı hakediyor darkorbit oyuncuları...

Bütün canavarlar peşimizden gelirken 1 hafta sonra farkedip düzeltmeyi biliyorsunuz...Ay oldu ama hala bir falconu düzeltemediniz karşınızda aklı başında insanlar var birazdaha destekli yazınız...iyi forumlar!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2014
    6KN ve Lapseki bunu beğendi.
  8. 6KN

6KN User

bu rickard mıdır nedir türkiye sunumunda darkorbiti oyunayan ların çoğu türk demişti arkadaş madem öyle biz size geri bildirimde bulunuyoruz sizde bi zahmet bize bi geri bildirimde bulunun ayıptır bu kadar insan daha ne kadar yazı yazacak bi admin çıksın desinki kardeşim biz sizi sallamıyoruz KONU KİLİT dese tamam eyvallah diyecem ne bakıyosunuz nede konuyu kitliyorsunuz rickarda iletirseniz türk oyunucuları budala değil kardeşim Bİ İŞİ ADAM GİBİ YAPIN

Son düzenlenen: 10 May 2014
  9. Merhaba ,

Arkadaşlar bizler üzerimize düşen görevi yapıyoruz ve iletiyoruz. Fakat bize bilgi gelmediyse size nasıl bilgi verebiliriz bilemiyorum.

Ayrıca oyundaki değişiklikleri bizler yapmıyoruz iletilmesi gerekenleri rapor olarak iletiyoruz.

İyi forumlar.

10. Drowhake

Drowhake User

Arkadaşlar bu kadar abartmayın , abartmanızda haklısınız belki ama TR yi suçlamayın.Sonuçta onlar iletiyor bu mesajları yani yapabilecekleri birşey yok gidip Almanya ofisine gidip adamları dövüp oyunu mu değiştirsinler ?

11. Merhaba ,

Konu dışındaki mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar.

12. Bırak Allah aşkına loonie ! 7-6 senedir oynuyorum bu oyunu (2007 nin basından beri)

O eski haz tutku kayboldu onceden darkorbit demek benim icin takım gibi önemliydi ben şahsen takım tutmadım fakat takım tutan kadar bu oyunun fanatiğiydim...

BEN HEP SÖYLÜYORUM !

Bu oyun 2008-2009 dan beri ölü botla taciz ettiler şimdide oyun kurucular oyunu berbat ediyor...

87 milyonmuş acaba kac milyonu oynuyor ? Olsa olsa 30 m yani bu neredeyse çeyreğinin biraz fazlası...

Oyunun şartları zaten zor siz halla da zorluyorsunuz... Oyun da zevk yok birde istediği sistem gereksinimi cok komik 1 gb ekran karti 3 gb ram 2.00 ghz dual core islemci ve ustu...

Böyle berbat bir oyuna anca söyle bir sistem verilir:

P4 islemci 1.8 ghz
    512 mb ram
    512 mb ekran karti

Komik degil mı oyunda zevk yok ve bu oyun sırf grafiklerini sisirerek oyuncu kazanacağını sanıyor...

Etkinlikleri katlettiniz bayramlarda ki gorevleri kutuları katlettiniz yıl basını yok ettiniz oyuncuları zaten adam yerine koymuyorsunuz anca para degil mi...

Sırf arkadaslar oldugu icin giriyorum oyuna bide onceden para yatırdığım icin yatırmaz olaydım o paraların her kurusu size haram zıkkım olsun... Ne zaman adam akilli yenilikler yaparsanız benim gibi parasını olanlar size o zaman helal ederler haklarını...

Bigpoint i kınıyorum yazıklar olsun :mad::mad:

13. 6KN

6KN User

rickart İSTİFA

14. buzmavi

buzmavi User

Yazdıklarını okudum ve değerlendirdim öncelikle biraz fazla karamsar düşüncelere kapılmışsınız oyunun bir dengesi var her üyenin fikirleri elbette önemli ancak burda çoğunluk olarak değerlendirme yapmak zorundayız oyunda tek bir sunucu yok her ülkedeki oyuncuların görüşleri toparlanıp değerlendiriliyor ve oyun dengesi belirleniyor ve ona göre yeniden güncelleniyor.

Oyun savaş oyunu savaş endeksli olması gayet doğal savaşınızın heyecanını arttıracak yeniliklerin olması gerek ama bunların dengeyi bozmayacak sömürüye neden olmayacak şekilde olması gerek yani üye davranışları burda önemli farktörlerden üye bireyel gözle bakabilir ama oyun çoğunluk olarak bakmak zorunda işte bu noktada orta yolu bulmak hassas iştir.

15. buzmavi

buzmavi User

GİŞ kurallarınca kullanımı yasak olan botları oyuna büyük zarar verdi ve vermekte burda tek sorumlu sadece firmadır demek kolaya kaçmak oluyor ,üyelerinde sorumlulukları var bı sorumlulukları üye baştan kabul ettiği gibi yapsa ve yaparsa belki bunları konuşmuyor olurduk.

16. 6KN

6KN User

buzmavi admin hiç inandırıcı gelmiyorsunuz çünki oyun sizin yani DO ekibinin isteyince nasılda kapattınız botları artık botlardan nasıl çıkarınız olsuysa ama buzmavi admin bu dediklerim sana değil merkeze

şunu iyi biliyorumki almanyadan habersiz kuş uçmaz

17. Üyeler botu neden kullandı sanıyorsunuz ? oyun sırf para işine döndüğü için uridium kasmak zor zaten birde bunu yaptılar tam oldu...

Oyunda kasılma kolay olsaydı kimse hile kullanmazdı şartlar zor olduğu için millet hile işine girişti...

fiyatlar çok uçuk zaten full + full olana kadar oyunu para ile oynuyorsanız 5.000-6.000 tl arası lazım (havoc ve lf4 , geliştirmeler + cephaneleri saymıyorum...)

Oyunda zaten zevk bırakmadılar her şey para zaten din iman paraya dönmüş oyunda.

Sonra neden oyuncu bot kullandı şartlar zor ondan başka neden kullanacak

örnek veriyorum cubikon 20 kişi dalıyor ve 1024 uridium veriyor toplamda herkese bölüyor bunu 51 uridium düşüyor herkese kabaca bir hesap ile yetmiyor yetmiyor....

bir tasarım için 150.000 300.000 lazım düşünün artık... Oyunda şartlar kolay olsa kimse gıkını çıkarmaz etkinlikler adam gibi olsun bayram kutlamaları adam gibi olsun kimse gık çıkarmaz.

Fakat bigpoint inat etmeye devam ederse darkorbit'in sonu çok yakında gelecek

DK1002 bunu beğendi.
  18. 6KN

6KN User

bu hassas işi bi beceremediğiniz için burada isyan ediyoruz adminim

Lapseki bunu beğendi.
  19. bir de olumlu düşünseniz her oyunda olduğu gibi böyle şeyler elbet olacaktır sonuçta bu oyunun kurucusu bir firma ve bu firma para kazanamadan ayakta duramaz.Para kazanmak içinde böyle yollar açmış bence fikrime göre normal bir şey bu.Eğer bu oyunu çok iyi bilseydiniz günde 10 k belkide ondan çok daha fazla kasardınız, demekki üşeniyorsunuz :D ve hileye başvuruyorsunuz sonra ne oluyor para dahi yatırdığınız hesap kapanıyor.O yüzden herkes kendi temizce güzelce oynasın bana göre bu oyun çok iyi ve öyle de kalacak.

20. Bence burda iki tarafında oynayanında oynatanında suçu var.

Oyun ilk başladığından biraz sonra (2009 gibi) oyuncular zorlandılar ama bu zorlanma adam akıllı oynayarak 2 haftada halledebileceğin bir zorlanmaydı.Eee sonra ne oldu? Sonra oyuncular bot kullandılar buna karşılık adminler oyunu zorlaştırdı ve bu böyle devam etti.İlk defa bot kullananların suçunu yükünü biz çekiyoruz