Grup Haritası Güncel Sürümü Hakkında Yorumlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yawww inanın kırk yılda bir şu grup kapısı için ilk defa VİP çekecektim baktım oda gerek kalmadı eski halina döndüğü için. Bence bunu böyle yapmanız çoğu kullanıcının benim gibi düşüncede olup VİP işlemindn vazgeçmiştir ve buda Darkorbit için maddi yönden büyük bir kayıp olacaktır. En yakın zaman eski haline geri dönmesini istiyoruz...

2. Arkadaşlar Low Kapısı Çok Kotu Olmuş Sırf Ben Low Kapısı İçin Vıp Lık Çekıyorum Fakat Low Kapısı Eski Halıne Geldıgi İçin Kasılmak Çok Daha Zor Oluyor Uyelık Se Artık Fazla Bişey Fark Etmiyor

3. Arkadaş yine falcon takip etmese bi nebze ama hepsini dağıtıyosun falcon peşini bırakmıyor

4. aynen katılıyoruz...

5. Grup kapısına düzenleme gelmeden 1 gün önce VİP'im bitti. Vede tekrardan çekmeyi düşünmüyordum. Taki grup kaspısına düzenleme gelene kadar. Düzenleme geldi parayı nerden bulduysam VİP'imi çektim. Vede bizim klanımızdan 10 11 kişide aynı şekilde VİP alıp grup kapısına başladı. Yani grup kapısına düzenleme geldiğinde VİP i olmayanlar VİP , VİP i olanlar indirim pakedine yöneldi. Benim yaptığım gibi.
    Tekrardan bu 6 sayfalık konuyu (kim bilir daha kaç olacak) ilgili yerlere iletin. :)
    Grup kapısı eski haline çevrilsin!!

6. Belkide DO ekibi istediklerini elde etti ve sonra eski halinden daha beter bir hale getirdiler low kapısını :)

SŁYFΞЯ[TR] bunu beğendi.
  7. legend48

legend48 User

İnanın kırk yılda bir şu grup kapısı için ilk defa VİP çekecektim baktım oda gerek kalmadı eski haline döndüğü için. Bence bunu böyle yapmanız çoğu kullanıcının benim gibi düşüncede olup VİP işleminden vazgeçmiştir ve buda Darkorbit için maddi yönden büyük bir kayıp olacaktır. En yakın zaman eski haline geri dönmesini istiyoruz...

8. 6KN

6KN User

beyler supporta bu durumu belirttim bana verdikleri cevabı aynen aktarıyorum
    BEN: kardeşim madem yenilik yapıyorsunuz neden geri aldınız millete viplikleri aldırdınız şimdi vazgeçtik diyorsunuz acaba milletin cebindeki parayı nasıl cebe indiririzin derdindesiniz lütfen üslubunuza dikkat edin mesajıda yollamayın benim diyeceklerim bu kadar iyiki rickart buraya gelmemiş yoksa menemene dönerdi

SUPPORT:maalesef yanlış düşünüyorsunuz bencil olmayalım lütfen gelişmeyen oyunculara haksızlık olduğundan geri alındı gelişmemiş bir oyuncu kapıya girdiğinde çabuk yok olmaktadır bunun önüne geçilmiştir eski haline getirilerek iyi oyunlar

BEN:
    kardeşim şimdiki bahane bu herhalde sanki önceden gelişmemiş gemiler low kapısından çıkmıyordu şimdi kapıyı eski haline getirdiniz bencil olmayın diyorsunuz isterseniz ben size forum adresinin linkini atayım forumun yollarını bilmiyorsunuz

https://board-tr.darkorbit.com//thr...cel-sueruemue-hakknda-yorumlarnz.50834/page-6
    bakın sadece ben mi böyle düşünüyorum dalga geçmeyin bizimle madem kaldıracaktınız neden yenilik getiriyorsunuz bi işi tam yapın yada SİZ HİÇBİRŞEY YAPMAYIN BATIRIYORSUNUZ

SUPPORT:evet son güncellemede yaratık davranışları yeniden düzenlenmiştir,bu konudaki görüşlerinizi lütfen bizimle bu konudan paylaşınız bu konudan üyelerin low haritası hakkındaki görüşlerini dikkatle takip ediyoruz
    https://board-tr.darkorbit.com//threads/grup-haritas-guencel-sueruemue-hakknda-yorumlarnz.50834/

Saygılarımla,

9. Grup kapısının son güncellenmesinden önceki yaratıkların pet ile patlayana kadar kaçmamaları biz oyunculara gemi kasmak için büyük avantajda sağlıyordu.Darkorbit için grup kapısının böyle olmasının bir avantajıda vardı; hile/bot kullanarak OTOMATİK şekil de 4-1 4-2 4-3 ve eski haritalarda kutu toplayan oyuncular bile oyuna aykırı davranıştan vazgeçerek grup kapısı yapmaya başlamıştı.Bunun başlıca nedenleri grup kapısını daha karlı görmeleriydi,darkorbit ekibi belki bu kadar kazancın fazla olduğunu düşündüğü için grup kapısını eski haline yakın olacak şekilde geri çevirdi ve tam bu noktada atlanınan bir hata vardı;büyük canavar grup kapısındaki geminin peşini bırakmıyor ve buda grup kapısı yapmayı zorlaştırıyor hatta olanaksız hale getiriyor!!Ben açıkcası oyuncuları hile/bot dan uzak tutmak için ve en önemliside hile/bot kullanmayan oyunculara da güzel bir ödül olması açısından bir önceki güncellemeye dönülmesini şiddetle istiyorum.

10. Lapseki

Lapseki User

grup haritasını eski haline getirip girişi 10 defa giriş ile sınırlayın böylece hatanızı da telafi edersiniz.

11. beyler grup kapısını unutum gelmez bi daha :)))

12. aynen beyler 10 defa olsa bile zarara girerler. millet her girişte 17 18 k uri kasar(min). bizim davamız falconun kovalamaması yonunde olmalı.

13. ALİZE1.

ALİZE1. User

bizlere vip aldırdınız indirim aldırdınız sonra kapıyı kapattınız bizde kutu toplayalım dedik katlayıcı aldık bu seferde soğutmayı aktif ettiniz türkiye şartlarında bizlerin vere bileceği tl ancak bukadar biz inatla bu şekilde oyuna devam edeceğiz

14. Forumda yazılanları genel olarak okuduğumda asıl hedefinizin, oyuncuların VİP/İNDİRİM PAKETİ malzemelerini çekmeleri için darkorbit ekibinin bir oyunuysa yakında belanızı bulursunuz:) gerçekten bulursunuz bulduğunuzda bu yazımı aklınıza getirin!

15. yahu eski haline aldık diyorsunuz bu falcon niye geliyor eskiden gelmezdi bi işide düzgün yap be DO

16. Merhaba ,

Arkadaşlar kimseye düşüncesini yazmasın diyemeyiz fakat yazarkende forum kurallarına uygun yazmaya dikkat edelim.

Gelelim konuya ;

Haklı olabilirsiniz kimse haklı yada haksız diyemeyiz. Fakat konular belli aralıklarla kontrol ediliyor ve iletilemsi gerekenler iletiliyor.

Ama iletilen herşey olumlu gelişme olacak beklentisine girmemek gerekiyor. Ayrıca unutmayalım ki eski haline getirilmişken oluşan bir hata'dan dolayı Falcon peşinizde dolaşıyor olabilir. Şu anda net olarak bilemiyoruz.

İyi forumlar.

17. Sayın modum değişiklik olalı bir kaç gün oldu vede son değişiklik olmadan önce yaklaşık 1 hafta kapı gayet iyiydi ben çevremdeki insanları biliyorum vip aldı vip si olanlar indirim paketi aldı geliştirmesini yapmak için veya topladığı uri ile savaşmak için burada arkadaşlarda aynı şeyi söylüyorlar şimdi siz söylesin mağdur olan taraf hangisi?

18. Merhaba ,

Burada uzun uzun yazı yazmaya gerek yok çünkü son yapılan işlemlerde bir hata mı var bunu bilemiyoruz. Geri bildirimler ya iletilmiştir yada raporlar ile birlikte iletilir. Kesin olarak son durum belli olur.

İyi forumlar.

19. neden falkonu alet ediyorsunuz yaratıklar kaçmasın diye düzelme yapsınlar siz folkoma düştunuz..... :D

20. Katılıyorum sıze bız yaratıkların kaçmamasını ıstıyoruz sanırım ıleteln raporlar bu yönde değıl:)