Grup Haritası Güncel Sürümü Hakkında Yorumlarınız

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BENCE ESKİ HALİNE GETİRİLMELİ İNSANLARI OYUNA BAGLAYABILMEK VE OYUNDAN ZEVK ALABILMELERI ICIN ESKI HALINE NPCLERIN PEŞİMDEN KOŞMASINI İSTİYORUM :):)

2. Lapseki

Lapseki User

biz burdan ne kadar konussakta inanın DO yönetimi dikkate almayacaktır. kapıyı eski haline bile döndürmediler, kasılma kapısı olarak kullanılıyor diye, birde reoladed deyip yeniledik diyorlar. ilk önce yönetim anlayısını yenilesinler

3. Modum en azından falcon takip etmesin bu kadar yapsınlar bari

4. darkorbit low kapısı için acil bir şekilde çözüm bulması gerekiyor. kapıya gelen yenii özellik sayesinde bir cok insan viplik aldı. kalkıp bu uygulamayı iptal ediyom diyemez darkorbit yönetimi. bu şu anlama gelir işinie gelirse oynayın zihniyetine girer. burdan adminlere sesleniyorum bizden gelen şikaretleri kulak arkası yapmayın gerekli yerlere iletin .saygılarımla...

5. Yaptığımız masrafın haddi hesabı yok yenilik yapıyorsunuz sonra eski haline düzeltiyorsunuz zaten yaratıklarda uri kasılmıyor bi grup kapısında kasılıyordu bu nasıl iştir

6. yaratıkların canını artırın veya ödülleri düşürün ama bu şekilde yaratığın biri nerde diğeri nerde çok yorucu oluyor. Biz her 2 alternatifede razıyız süre aynı olsun yani eski şekilde 1 saat sürüyodu yeni şekildede 1 saat sürsün ama yaratıkları kaçıp durmasın lütfen bu konuda bi iyileştirme bekliyoruz biz.

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Bu oyun ölü arkadaşlar fazla zorlamayın kaç kişi sıfırdan başlıyor bu devir de Allah aşkına söyleyin bi...

Oyuna ilgi çekmek için grafikleri abartıyorlar da abartıyorlar... en ufak şeyde bann yersin hemde 2 gün en azı en fazla 1 ay ve süresiz...

Oyun sürekli sizi oyuna para yatırmanız için zorluyor (Parası olan konuşur hesabı)

Müşteri memnuniyeti benim gözüm de sıfır daha geçen forumda bir mod benim özel hayatıma hakaret edip bannladı beni 1 ay hemde ama ben bu işin peşini bırakmayacam o modu ben youtube da rezil edecem ta ki benden özür dileyene kadar...

Sürekli oyun kendini yeniliyor bu güzelde tamam da bunların hepsi insanlar mutlu olsunlar diye yapmalısın fakat sen bu işi sırf para kazanmak için yapıyorsan alacağının çeyreğini alırsın... E şu an ki durumları da orta da arkadaşlar kıvranıyorlar sizce neden bazılarının uridium fiyatlarını indirimli yaptılar ?

Demek istediğim bu oyun cebiniz de ki kuruşu kuruşuna alacak kadar bir oyun zaten 1 nisan da droitlerin koyun olmasının sebebi buydu sizler koyunsunuz diyorlar koyundan yün elde edilir değil mi ? aynı hesap oyuncu = para

Hadi onu da geçtik oyuna önceden o kadar uri çeken vardı eee ne oldu hepsi bu yılbaşından sonra bütün elit malzemeler ticarete geldi e iyi tamam hoş da arkadaş sen bare bu aegisi ve diğer özel ekipman sahiplerine haksızlık olmasın diye özür ödülü verseydin olmaz mıydı ?

Ben bu oyuna para yatırdığım için oynuyorum yoksa oynamam... Bu oyun benden artık 1 kuruş bile alamaz ! kusura bakmasınlar ama ne kadar fırsat getirseler de ben bu oyuna para yatırmam anlımın teri ile oynarım daha iyi....

İsterse bu oyun ölsün batsın her şey olsun bu oyuna yine de umurumda olmaz... Hiç de üzülmem ben şunu anladım bunca zamandır paramı ve zamanımı bu boş oyun yüzünden harcamışım...

Evet bu doğru ben hata yaptım darkorbit e para yatırarak hata yaptım... Oyuna da ne olursa olsun umurumda değil müşteri memnuniyetin yoksa ne kadar iyi bir oyunda olsa o benim için gözümde 0 arkadaş.

Son düzenlenen: 20 Nisan 2014
  8. Düzeltilsin şu kapı artık yaa :( oyundan hiç zevk almıyoruz.

•MΔŠŦĒR____•® bunu beğendi.
  9. En Eski halini düzelttiginizde grup kapısı çok güzeldi fakat 2-3 gün sonra tekrar degiştirdiginiz şekil çok kusurlu ve falkon yaratıgı bu şekilde gelmesi çok tuhaf ve yoruçudur.Darkorbit oyuncularını oynamaktan ziyade oyuncuları kaybedersiniz bu güncelleme şekliyle...Şahsen kendi adıma konuşuyorum yaratıklar canı azaldıgında kaçması iyi degil çünkü haritaya dagılıyor bi noktada toplansa güzel olur normal oyunda açılan kapılar gibi misalen...hatta hiç kaçıp dagılmasa daha iyi olur...oyundan zevk alıp oynamamız arkadaşlarımıza tavsiye etmemiz güzel olurdu...

Grup kapısında yaratıkları peşimizden gelsin patlıyana kadar...Canı azalınca haritaya dagılmasın yine peşimizden gelsin...Sizden israrla rica ediyorum ve en kısa zamanda düzeltilmesini arz ve talep ediyorum...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2014
  10. beyler oyunu oynayamk için bi nedeniniz yoksa bırakın oynamayın 4 senedir oynuyorm ilk defa bu kadr cok oyuna bağlanmştm low kapısyla şmdi gemi albay full + full 70.sırada oyuna girş bile yapmyrm niye oynayım ki

•MΔŠŦĒR____•® ve Mr.User bunu beğendi.
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

Yeni başlayanlar zaten direk oyunu bırakıyor... çünkü şartlar çok zor... Ayrıca benim görüşüme göre uridium en değersiz para nedeni şu uridiumla satılan şeyler belli bir süreden sonra ticarete koyuluyor...

Bkz: kapitalizm ayrıca bkz: sömürgecilik

Bu oyun oyuncusunu sömürmekten başka bir şey yapmıyor bir de utanmadan forumlarda ve bloglar da konu açıp şunları yazıyorlar:

Değerli oyuncular biliyorsunuz ki oyunda kolaylık istiyorsunuz e peki bunun maddi durumunu hiç düşünmüyorsunuz (lafa bak maddi durum...) Biz darkorbit ailesi olarak sizin mutlu olmanızı istiyoruz bunun için en iyi geliştirmelerle karşınızdayız
    (tabi tabi ne büyük geliştirmeler...) Fakat maalesef oyunda çok aşırı şeyler istiyorsunuz ve bunu şirketimiz bazen red ediyor...

Bir blogdan alıntıdır parantez içinde ki benim yazdıklarım :D

Yahu maddi durum diyor Sen kos koca bigpointsin bir elin balda bir elin kaymakta EA games bile kafa tutacak güçtesin (ekonomik açıdan) fakat sen maalesef oyuncuları sömürmekten başka bir şey yapmadığın için diyeceğim bir şey yok...

Oyunda sürekli buglar oluyor adamların umurunda bile değil... Bot olayını ta başta kaldırabilirlerdi fakat BU 3-4 SENE GEÇİKTİ !!!!!!!!

adamlar oyunu bırakmakla tehdit edince bakın nasılda kaldırdılar... ben iyi hatırlarım botlar varken etkinliklerde çok güzel ödüller çıkıyordu fakat şimdi botlar kalktı istilayı bile bize çok gördüler...

Yılbaşı gibi özel günler tamamiyle berbat... Arkadaş önceden botlar varken RSB ucb çıkarken şimdi r310 roketi çıkıyor bir elitin ne işine yarayacak ? en azından x3 koyaydın 100 adet verseydi

eskisi gibi x4 ve rsb çıksa ben bu oyuna gerçekten hak veririm zaten cephane bulmak haliyle zor...

Ona rağmen halla şartları zorlaştırıyorlar çok merak ediyorum acaba milletin sabır derecesini mi ölçüyorlar...

Onlar şartları ne kadar zorlastirirlarsa zorlastirsinlar ben sadece pc basında bunların başarısızlığına güleceğim...

Son düzenlenen: 21 Nisan 2014
  12. Düzelsin artık şu kapı yaa yeter kasılamıyoruz :( oyundan soğuttunuz insanı :p

13. kapı yoksa online oyuncu yok sonra oyun yok ;)

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Bir de utanmadan laf sokmaya çalışıyorlar ya haksız oldukları yerde bann ve oyunda bazı + özellikleri kaldırırlar ya bırak abi ya ne halleri varsa görsünler umurumda değil biz boşuna burada bağırıp duruyoruz sanki bizi umursuyorlar...

Oyuncu öneme alınsaydı bu konu gerçekleşirdi

Bigpoint zarar edecek ya ! hemen uridium yollarını kessinler...

Arkadaş bu kadar da menfaat düşünen bir topluluk olamaz ya harbi diyorum insanlığa aykırı adamlar utanmasa bize oynatmaz bu oyunu o derece elinde trilyonlar olsa oyuncuyu oynatmaz bile sadece ellerinde milyarlar varken bile bunu yapıyorlarsa trilyonlar olunca ne yaparlar çok merak ediyorum...

Herkese sınırsız bann

Bann sebebi: Artık çok paramız var sizin gibi amelelere ihtiyacımız yok :D :D :D :D derler heralde

15. aynen dostum oyundan soğduk oynamıyoruz artık :D

_DODGE_ bunu beğendi.
  16. _DODGE_

_DODGE_ User

Avcı seni biliom ben tr3 desin benim gibi :D ELF lerin başısın durumunu ve acını senin kadar iyi anlıyorum gemin full benim gibi :D acımız aynı be kardeş... Oyunun haksızlığı acımız !

17. dükkanda celenk satılsa alıp 2 3 sol üste bi kaç tane celenk bırakcam lowun eski günleri hatrına :D

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Her yer LOW her yer direniş !,

#Diren Low

19. Jochen Siegert istifa ! Rick Dekard istifa !

20. KorGeneraL

KorGeneraL User

Zoru başarırız, imkansız biraz zaman alır. Ellerinize sağlık, iyi bir çalışma olmuş, umarım daha iyi gelişmelerlede oyunun tadını çıkaracağımız günler olur, bir de yarasa düzeni etkinliği yapılsa daha çok sevinebiliriz. :)