Grup ile Etkinlik NPC'si kesme

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve desperado*47 tarafından 19 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tesadüf mü bilmiyorum ama ne zaman grup olarak NPC kessem 315 adet tarnom ve 63 adet opitite aldım. Gruptan çıkınca ise 52 tornom ve 10 opitite almaya başladım. Bunun grupla bir ilgisi var mı yoksa bana mı böyle denk geldi? Deneyen tecrübe edinen arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

2. evet grupla bi ilgisi var ödüller daha çok geliyor tp şerefde dahil

3. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

grubunuzdaki üyelerde dlb damage bosster varsa eğer sizede %5 katkı sağlar bu sebeple hasarınız ve aldığınız ödüller artar sebebi budur

4. the_flood

the_flood User

sevgili arkadaşlar aramızda halen oyunu bilmeyen yada işine gelmeyen oyuncular var hatırlatmak isterim ;

- Oyundaki şamandıra üzerinde yatılacak yatak değil. onu tek kesmende sana fazla ödül vermez. şamandıraya çok kşi vuracak ki güçlü bir yaratık çıksın. o zaman daha fazla darbe verme ve hasardan aldığın payı arttırma şansın var. bu da daha fazla ödül demek

bunu lütfen bilenler ; bilmeyenlere anlatın.

5. Bir anormallik mevcut 60 uri verdiğinde de 52 10 tane verdi 300 uri verdiğinde de 52 10 tane civarı verdi.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Gruptaki kişilerde mevcut olan Bo2 destekler size belli bir miktar yansıdığı için hasarınız artmış ve bu nedenle daha fazla ödül almış olabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Şuan yaratıkta hata var sanırım x2 ile kestim 52 10 aldım, x3 ile kestim 52 10 aldım x4 ile kestim 52 10 aldım. Bu şans olamaz uridium artıyor ama ödüller artmıyor.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Diğer kişilerin verdiği hasar artabilir veya toplam oyuncu sayısı arttığı için böyle bir durum oluşmuş olabilir. Lütfen kontrol ediniz.

İyi forumlar.

9. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

bo2 desteği artık paylaşılmıyor galiba paylaşılabilir özelliği kaldırıldı mı

10. Aynı rakamı vermesi şans olamaz hadi şans diyelim birinden 60 uri aldığımda da aynı miktarı veriyor 400 uri aldığımda da aynı miktarı veriyor.

11. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

ödüller için hasar aralığı mevcut misal 1m de vursan 4.9m de vursan aynı tarnomu alıcaksın ama 1m vurunca 60 uri 4.9m vurunca 300uri alırsın ondan kaynaklı

KATALONYA ve .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.