grup kapısı eskiye döndü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _***wArgAmEs***_ tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. eee neden tekrar grup kapısı eski sisteme döndü? yaratıklar tekrar kacmaya basladı?

2. aynen ? yeni hali süperdi.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Herhangibir teknik sorun veya başka bir durum söz konusu olmuş olabilir bildirim yapılmadı.

4. bunun sebebi oyuncuların rahat uri kasması ve uri çekimine gerek kalmayacak sekilde kasılmasdr bi daha da eskiye dönmez anlasılan bizde bos yere indirim çektiğimle kalalm ne güzel bi oyuncuyla bu kadar dalga geçilir ancak...

5. OpTİMuS

OpTİMuS User

forum moderatorlerinin bilgisi var mı bu durumdan yaratıklar kaçmıyodu bu bir hata mıydı yoksa yenilik mi? hataysa sorun yok ama yenilikse niye bozuldu

6. yenilikti baktılar herkes grup kapısı yapıyor uri kasıyor hemde fazlaca değiştirdiler yaratıkalr kacıyor ama falcon peşinde seni takip ediyor kısaca yap yapabilrsn kapıyı diyorlar..

7. Anormal bir durum yok bence. Ben de dahil deli gibi uri kastık ancak bazı arkadaşlar, " sonradan görmeler gibi" çetten, durmadan "şu kadar kastım" , " kadar uricik geldi" diye bar bar bağırıyor. Hah, söyledin de ne oldu çetten? Beğendin mi olanları?
    Ben sağda solda söyledim zaten, Darkorbit bu uygulamayı hemmen kaldırır. Örneğin Kamikazeler de ilk çıktığında soğuma süresi diye bir şey yoktu. Sonra bakıldı milllet deli gibi uri kasıyor, parayla uri çekiyor, tak, anında soğuma süresi getirildi.
    Sözün özü, konuşma ve karar hakkına onlar sahiptir. Diyecekleri çok basit: "Beğenmiyorsanız oynamayın arkadaş." tabii bunu açık açık böyle demeyeceklerdir.
    Kolay gelsin, herkese geçmiş olsun.

Λ○T○Ξ○§ bunu beğendi.
  8. bu olay bir teknik sorun değil yangından mal kaçırır gibi bu özelliği kaldırdılar verilmiş imkanı geri aldılar çünkü çok uridium kazanılıyor bende ful gemi var 30 dakkada kapıyı bitiriyordum bu ne demek 2 saatte 80 bin uri siz dua edinki low kapısını kökten kaldırmadılar

9. Hayır arkadaş, sen bu yeniliği yaparken hiç mi düşünmüyorsun sonuçlarını? o kadar çalışanın, ARGEn falan var, bu adamlar bu değişimin sonucunun bu olacağını hesaplamıyorlar mı? Neyse, bir rüzgardı, esti geçti. Akarken de küpünü dolduran doldurdu.
    ha bak, yine bir yenilik çıktı. Nedir bu gemiler? Bu bonus ne iştir? Nüfus neye yarar? Genel duyurularda hiç bir şey yok. İyice saçmaladı artık oyun.

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu ile alakali bir ayrintiya sahip degiliz bir hatada olmus olabilir bekleyip aciklamayi birlikte ogrenecegiz.

KeskinBicak bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.