Grup Kapısı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _ayvaaaaaaaa‾[мÂт™] tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkesin bildiği gibi şuan illegal yollarla herkes low dönüyor.Ortalama hepsi günlük en kötü ihtimal 500.000 Uridium topluyor.Çift Galaxy Gates gününde abg veya hades yapıp haftada 5 6 milyon rütbe puanı kasıyorlar suan oyunda butun serverlerde sadece türkiye değil yabancı serverlerde aynı durumda.Küçük bir örnek ben suan kurmay binbaşıyım acemi albay olmam için 34milyon rütbe puanı istiyor.Albaylık 55 milyon olmus.Yani kısacası buradan darkorbit yetkililerine sesleniyorum.Low kapısıda tıpkı suan x-7 harıtalarında bulunan karantına kapısı gibi olsun.Yani low yapa bilmek için malzeme elde edilsin.Nasıl karantına için hibrit işleyici istiyorsa lowda onun gibi olsun örneğin Plazmid toplansın vb. gibi bir malzeme..Benim görüşüm bu umarım benimle aynı görüşte olan oyuncu arkadaslar vardır yorum kısmında desteğinizi bekliyorum.İyi Günler dilerim

BUKANN ve hayri bunu beğendi.
  2. super fıkırrrr

3. diyorsunuzki hem kapıyı açarken kazansınlar hemde kapıyı açtıklarında tıpkı karantina kapısında olduğu gibi önce tallon kestir kazan sonra karantinaya gir kazan kazanda kazan lowu açabilmek için elleriylemi kasacaklar.birde şöyle düşünün lowu emeğiyle yapanlar ne olacak komple low kapansın deseniz bu daha mantıklı kimseye yar olmasın bunu anlayabilirim.

4. hayri

hayri User

bende böyle olmasını istiyorum ne yapsak yetişemiyoruz insanlara, bu fikire destek olalım

5. bundada vardır bir hayır diyorum hayri..

6. Güzel kardesim eger karantina kapısı gibi olsa suan bu kadar kişi low dönmez kimsenin karantina dönmediği gibi..30 plazmid topmak ortalama 1 saat sürer yanı 1 kapı anahtarı ıcın 1 saat ugrasmanl aızm yanı gunde toplamda 24 kapı toplanabılır en fazla bilmem anlatabildim mi ?

Buradan paradox admine sesleniyorum sesimize kulak ver bu paylasımı herkese duyurun rica ediyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ekim 2020
  7. Arkadasımıza bu konuda katılıyorum sonuna kadar desteklıyorum durumu !

8. Katılmıyorum size... Arkadas güzel bir konuya deyinmiş.Bu kapıya girmek için o malzemeleri toplamak bıraz zorlasacak zaten..

9. sayın admınler bu konuyu oyalama sunarsınız ıyı olur benc

ZAHİЯ bunu beğendi.
  10. OFFICIALSS

OFFICIALSS User

Güzel bir düşünce yetkililerde inşallah aynı düşüncede olur.

ZAHİЯ bunu beğendi.
  11. Esenlikler.
    Veya low kapısı yapmanın günlük limiti olsun.

ZAHİЯ ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Low kapısı için ilerleyen süreçlerde yeni bir güncelleme yapılacağını düşünüyorum. Bunun genel sebebi botlardan çok hitap ettiği sınıf ile alakalıdır. Ancak belirtmiş olduğunuz durum ile alakalı raporlama işlemi gerçekleşmiştir.

İyi Forumlar.

ZAHİЯ bunu beğendi.
  13. smoonrise

smoonrise User

Botlara genel olarak bir caydırıcı ve ağır cezalar verilse low kapısı gibi diğer birçok konuda özel önlemler alınmasına gerek kalmaz . Burada defalarca low kapısı hakkında yazı yazmış ve konu açmış biri olarak hatırlatırım hala low kapısıda bazı duvarlardan geçiliyor ( bug yapılıyor ceza verilmesi lazım ) ve 3 parti yazılım diye adlandırığımız botlar ile low kapısı yapılıyor üstelik seri ve aralıksız ( tabi oradan kasılan urileri geri gg kapılarına %50 şp ile harcamadıklarında )
    Merkezin artık yasaklar konusunda oyuncuları değil hilecileri madur etmesi lazım soğuma v.s gibi özellikler botla savaşmak yerine verilen cezalarda caydırıcı ve ağır cezalar ile oyuncuları koruması lazım , çok uzun zamandır low kapısı şikayetleri mevcut bunların bu zamana kadar halen değerlendirip bir müdahale edilmemesi garip , low kapısı kadar gg kapılarıda suistimal ediliyor botlar sayesinde hadesi bile artık elleri ile dönmüyorlar bu konuda tedbir gg kapılarında değişiklik değil verilen cezalarda caydırıcılık ön planda tutulması gerekir bunlarıda raporlarınızda iletiniz lütfen oyuncu tecrübesini önemsiyor ise merkez bu konudaki tecrübe ve tavsiyeleri dikkate alsın .

ZAHİЯ bunu beğendi.
  14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ne yazık ki belirtilen sorunların bizlerde farkındayız. Ancak işlem yetkisi bulunmadığından dolayı Merkez Ekibe raporlamak dışında işlem yapamıyoruz. Ancak işelemlerin devam ettiği yönünde geri dönüşler olmaktadır. Sorunların en kısa sürede çözülmesi dileğiyle.

İyi Forumlar.

ZAHİЯ bunu beğendi.
  15. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

low kapısına kısıtlama getirilmesi emekle kasılan oyunculara haksızlık olacağını düşünüyorum bunlardan biride benim oyunda tek zevk alarak adam akıllı uridium kasabildiğim yer orası onun yerine bot kullanan oyuncular için npc keserken güvenlik sorusu çıksa o soruya yanıt vermeden lazerleri hasar vermeyi bıraksa lazerleride boşa gitmiş olur :D

BUKANN bunu beğendi.
  16. Viraaa

Viraaa User

oyunda kim co pilot kullaniyorsa kim hangi aciktan faydalaniyorsa insallah tez zamanda gemisi kapanir.

ZAHİЯ bunu beğendi.
  17. BUKANN

BUKANN User

beğendim hem de komik :D

ZAHİЯ bunu beğendi.
  18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu içeriğinde tartışma ortamı yaratmayınız. @_ayvaaaaaaaa‾[мÂт™] gerekli cevap verildiğini düşünüyorsanız konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

ZAHİЯ bunu beğendi.