Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kapıda açıkmı var hala? Banada söylesene uri lazım nasıl yapılıyor?

Açık yoksa kaldırılması mantıklı çok zor kapı ve verdiği uriye değmez.

titans___ bunu beğendi.
  2. Facebooktaki bütün darkorbit gruplarında millet show yapıyor bencede kaldırılmalı .. Bug olmasa neden girsinlerki akıl var mantık var

titans___ bunu beğendi.
  3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

arkadas haklı demekki bu kapı ile ilgili aciklar kapatilamiyor, kapatilanin yerine yenisi aciliyor bu kapi tamami ile gereksiz bir hal aldi..onlari gordukce bizlerinde hevesleri tukeniyor dogal olarak. ve duzeltilmesi cok zaman aliyor ki bu duzeltilme onlara + rutbe uri artisi olarak donuyor.....adminlerin bunu anlamasi ise cok basit kapilara girip izlesinler hepsi bu..banlamalar oldu caydirmadi demekki daha ala sı yapilmali ....tektek isim vermeyelim yapabilenler zaten surekli x1 de tek basina kapi bittikce doguyor....lutfen artik yetkililere iletin.....beklemede/izlemedeyiz...

4. SİSTEM

SİSTEM User

Bu gün resetmi ne atıldı hangardayım kaç zamandır o kadar adamı hangarda görememiştim ne kadar low da olan gemi varsa bir anda hangara doldular yok artık dedim inanın..:)

5. Kamikaze kullanmadan olmuyor. Hem bu zor haritada kullanamayacaksak neden vip ve kamiyi alalım?

6. SİSTEM

SİSTEM User

Merak etmeyin kapıda hala sorunlar var ve umarım yakında tamamen kapatırlar ve herkes rahat bir nefes alır ve bu sorunları acımasızca kullananlara inşallah yine ceza verilir.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. Nasıl bir sorun var acaba açık varsa öğrenmek isterim.

8. Uyutma sorununa köklü bir çözüm gelmesi gerekli. Sistem kapıyı daha da zorlaştırıp oyuncuları oyundan soğutmamalı.

9. TEHLİKE

TEHLİKE User

☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ : Hocam varmı bu yeni lowun bi esprisi bi kolaylığı varsa bilmek isterim. Bu böyle çok zor olmuş yapılacak gibi değil :)

10. herşeyi anladık ta kamkazenin kullanılmaması çok kötü.bence kamikazenin kullanımının herhangi bir bug veya başka bir sahtekarlıkla alakası yoktur görüşündeyim.herkeste bana katılıyordur umarım.ha bu sayede çok uridium kasıyolar buda haksızlıktır derseniz biz niye kamikazeyi,vipi alalaım ozaman?yakında cubikon kullanmındada yasaklamazsanız iyidir.çünkü kamikazesiz epey bir zaman alıyor.5-6-7 kişi girdik dün.bitiremedik kolaylıkla.uğraştık,sıkıldık, değmez dedik;çıktık.2- 2,5 saat belkide daa fazla sürüyor ele geçen miktar az uğraşmaya değimiyor.21 level görevi vermişiniz bitiremiyorum sizin yüzünüzden.anlamsız işlerle uğraşacağınıza low kapısında gemi değiştirmeye çare bulun yada lowu kapatın.

11. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Sence 8 kişi vip + kamikazeyle girse ne olurdu? Bütün yaratıkları toplar birer birer kami atar hepsini uçururlardı. Bence çok mantıklı olmuş kamikaze olmaması.

12. derdin buysa rahat rahat ol 1 kamikazeyle uçucak gibi değiller.kuvvetlenmişler.ayrıca kapıya 8 kişi girmek pek mantıklı değil çünkü ne kadar çok girersen okadar az gelirin oluyor.o 8 kişi okamileri 5-2 de korsanlar üzerinde kullansa inan bana daha karlı oluyor.güzel uri kasıyorsun.özellikle 8 aegisle gidersen.o yüzden low 8 kişiyle fazla tercih edilmez sanırım kamikaze olsa dahi.

13. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

E 4 kişi diyelim o zaman. 4 kişi 3 er kere kamikaze atsa bütün yaratıklar uçar. Buda 3-4 dakika felan sürer.

14. 4 kişi 3-4 dakika mı :DD.sen yeni lowa girmedin galiba daha.

skayra1 bunu beğendi.
  15. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Normal kesseler 3-4 dakika sürmez zaten onu diyorsan biliyorum. Kamikaze atarlarsa hadi 6-7 dakika olsun çok bir şey değişmiyor?
    Ayrıca 2 kere girdim bitirdim 4 kişiyle hatta 2. sini dün yaptım.

16. boşversene 3-4 dakikada 4 kişiyle kamiyle falconu bile kesmessin.

17. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

He sen o yüzden diyorsun. Ben falconu katmıyorum 3-4 dakikaya. Normal yaratıkları katıyorum sadece.

18. Bunun yeri burası değil ama .-ProzeN-. profil resmini değiştirirmisin oruçlu görünce kusacak gibi oluyorum :D

19. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Tamam. :D

20. kolayı var çıkan yaratıkları artırırsın çılgın cubide nasıl oluyorsa öyle.yada yaratıkları zorlaştırırsın daha da.böylece hem uzun sürer hem zor olur.hem eskiden kami varken kollay bititormuydu yaratıklar.söylediğin gibi 8 kişi gireni gördünmü kamikaze varken.adam tek girmiş videoları izlersen.