Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ©Λ§U§

  ©Λ§U§ User

  Abi dalga mı geçiyorsunuz. Haksız kazanç haksız kazanç diyorsunuz baksak valla kim bilir ne kadar low yapmışsınızdır! Ben 400 lira yatırdım bu oyuna sıradan bir gemiyim hala. Kazananlar zaten kazanmış lowdan kazanacaklarını. Geç kaldınız geç. Hadi geçtim ben bu. Kamikaze atılmıyor, kamikazede mi haksız kazanç? Diğer oyuncularda yok diye mi nedir bu saçmalık. Beklenir vallahi artık.
   
  Dragon-FALCON ve ^^-KURTBEY-^^ bunu beğendi.
 2. .-ProzeN-.

  .-ProzeN-. User

  Ben eskiden 1 hafta felan aşırı low yapmıştım sonra haksız kazanç diye bıraktım. Valla isteyen kendini durdurabiliyor.
   
  SILVER_BULLET ve ©Λ§U§ bunu beğendi.
 3. çok güzel olmuş elinize sağlık haksız kazanç engellendi. haksız kazanç derken birilerinin 9500 uri alması anlamında diyrduk. 2 kişi kapıya girer biri 2500 alır diğeri 9500 :) sizce haksız kazanç değilmi????
   
 4. ©Λ§U§

  ©Λ§U§ User

  Ya tamam bunu geçtim de. KAMİKAZE ATILMIYOR. Bundaki amaç nedir. Hangi akla hizmet bu
   
  .-ProzeN-. bunu beğendi.
 5. .-ProzeN-.

  .-ProzeN-. User

  Bak işte bu çok saçma bu konuda haklısın. :D
   
  SILVER_BULLET ve ©Λ§U§ bunu beğendi.
 6. Kamikazeyi açsanız kimse bişey demez admin abi low un tadı çıkmıyo 2 dk da patlıyoz
   
 7. Kapıdaki tek sorun falcon un uyumasıydı Bu sorun giderilseydi Doğal olarak zaten herkes en az 2 kişi yapmak zorunda kalacaktı Ayrıca pet kamikaze kullanamıyoruz Bununla ilgili bir duyuru bildirim yapmadınız PET olmadan bu kapıyı nasıl yapacaz acaba sorabilirmiyim Sıktığımız elit mermiyi kapıdan gelen uridiumla mümkün değil alamayız En azından pet kamikaze 3 kullanarak elit kullanımını lazer kullanımını düşürebilirdik Şuan darkorbit yönetimi resmen intikam alırcasına low da değişiklik yapmış durumda

  Arkadaşlar yeterince şikayet bildirimi yaparsak yönetimim bi süre sonra kamikazeyi low kapısında etkin kılacaktır diye düşünüyorum Şuan yaptıkları hiç mantıklı değil  Ayrıca yaratıklar 3 katı güçlü ve 3 katı uridium veriyor diyorsunuz İyi buraya kadar güzel ama şunu düşündümüzdü Bu yaratıklara neyi besleyip sıkacağız

  Seprom dayanmaz
  Promerium dayanmaz

  Beslemesiz hiçbirşeysizmi sıkacağız bunlara???


  HAAAA söylemeyide unuttum Centry Falcon halen donuyor Yani vurmamaya devam ediyor...
   
  Son düzenlenen: 4 Şubat 2015
  SILVER_BULLET bunu beğendi.
 8. Çirkin

  Çirkin User

  saçmalık kami olmadan olmaz adminler saçmalamış resmen
   
 9. For_You62

  For_You62 User

  hiç mantıklı olmamış, yapılan yenilikte tek hoşuma gitmeyen gelen tüm npcler yok edilmeden diğer aşamaya geçemeyeceksek gurupta adam kalmaz bu nasıl bir saçmalık ? buna ne gurup üyesi yeter nede cephane, bunun dışında her şey normal, ama oyundaki hata düzeltilmese bile low kapısı mantıklıydı keşke hiç değişmeseydi
   
 10. sırf bu yüzden oyunu bırakıyorum

  çok saçma ve gereksiz
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2015
 11. Arkadaş bırak cephaneyi skylab tan ne çekeceğiz kapıyı yaparken 1 tane 2 tane yaparsın Skylabtan besleme için çekebileceğin hiç birşey kalmaz...
   
 12. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  ya kamikaze gelsinde gene kolayca yaratiklari koselere yollayin yok ole tek tek urasarak emek vererek yapilcak artik low....biz aylardir burda bosuna dil dokmedik adil olmali bug olmamali bug bulunursa biz yine sikayette bulunucagiz.yetti haksiz kazanclariniz simdi esas bilebile israrla gun boyu durmadan yapanlara ceza gelicekmi biz onuda israr ve merakla bekliyoruz....artik gunde 100 binler kazanamicaniz bakalim nolcak hadin hayirlisi. tesekkurler DO.
   
  ÇORBACI ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
 13. herkesin söylediği gibi kamikaze atılamaması bir haksızlık.kamikazeyi yaratık kesmek için aldı herkes.
  gemi patlarken kamikaze patlıyacakta düşmana zarar verecek diye bir hikaye yok.kamikazeyi gemiye attığımızda ben sanmıyorum kimsenin atılan kamikazenin zarar vereceyine başka oyunculara.

  herkes yaratıklara zarar vermesiiçin aldı kamikazeyi.o harita bu harita diye kısıtlama yapma hakkınız olmadığını düşünüyorum.

  ozaman herkesin kamikazesinigeri alın.bence. bu tam bir saçmalık.

  low kapısı güzel kamikazede saçmalamışsınız
   
  *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
 14. M e r h a b a l a r , g ü n c e l l e m e d en z i y a d e b i n l e r c e i y i o y u n c u b u k a p ı y ı k u l la n a r a k h ak s ı z k a z an ç e d e nl e r i n ce z a l a n d ı r ı l m a s ı nı b e k l i y o r.

  B e n c e r ü t b e h e s a p l a m a s ı n d a C e n t r u y F a l c o n i m h as ı +25 i n ü z e r i n d e b u l u n a n g e m i l e r i n c e l e m e y e a l ı n m a l ı, u z u n z o r z a h m e t l i v e b u n u y a p a n o y u n c u l a r i t i r az e d ec e k a m a d a h a ö n c e b o t i ç i n i t i r a z l a r o l m u ş tu k a l d ı r m a s a y d ı n ı z o y u n c u a z a l a c a k t ı , a z a l d ı a m a b o t k u l l a n a n l a r a z a l d ı h a t t a b i t ti de n i l e b i l i r , a m a l o w da u r i di u m k a s ar a k g e l i ş t i r m es i n i f u l l e y e n l e r i m i a r g e y a p a n l a r ı m ı k a p ı a ç a n l a r ı m ı a r a r s ı n ı z h e r ç e ş i t h i l e c i b u l u n u y o r.
  C e z a l a n d ı r ı l m a l ı .....

   
  er85 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
 15. az önce ÈrroR_™, bu yazdıklarımı özellikle sen oku
   
 16. Kamikaze sorunlardan biri kapıda mecburen elit sıkacağız x1 sıkacak halimiz yokya Günde 1-2 tanede yapacak değiliz tabikide Bu kapıları yaparken hangi beslemeyi yapacağız Okadar güçlendi yaratıklar x4 sıkıyosun gene zor kesiliyor Sperom promerium mümkün değil dayanmaz Bu taşları harcadığımızdanda herhangi bir savaş anı veya ihtiyaç anında beslemesiz savaşmak zorundada kalacağız
   
 17. haksız kazanç diyenler eic şirketi hariç mmo ve vru şirketleri 5 dakika da kazandıkları haçsız kazanç.petle köşeye yollayıp kesenler niye haksız oluyor. diyer kapılarda köşeye yollayıp kesenlerde haksız ozaman.

  siz adammı kesiyonuz kamikazeylede haksızlıktan bahsediyorsunuz?
   
 18. er85

  er85 User

  geç kalınmış bi uygulama
   
  ÈrroR_™ bunu beğendi.
 19. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  ya neden sacmalik grup kapisi bu tek kisilik yapilmicak alistiniz 15 dkk da gum yaratiklar bide uyuyolardi hemen yok oyle arkadasim anlamiyormusunuz grupca emek vererekyapilcak bu kapi...cunku bu kapi gg ile yada uri ile acilmiyor diger kapilar gibi...bu kapi grup olana bedava anladinizmi ...oyuzden bari birakin bedava kapiyi ugrasarak yapin biraz da adil olsun .isabetli olmus eskiden pet mi vardi...yapin petsiz kolaya alistiniz o yuzden zor geldi simdi...alisirsiniz bikac gune biseyiniz kalmaz.cok guzel olmus begendik.
   
  -X_uCuBe_X-, ÇORBACI ve .-ProzeN-. bunu beğendi.
 20. güzel olmuş güzel artık adminler polis gemileriyle girer yaparlar kapıyı kendilerine kasılma yeri yaptılar..
   

Sayfayı Paylaş