Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Teşekkür ederim :)

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Eskiden millet niye yaratıklarla uğraşsın uyutma bugu vardı falconu kesip çıkıyorlardı. :D

3. yine var :D.

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  4. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

O da ayrı bir konu. :d Bence böyle kalsın kamikaze atılmasın ama yaratıkların uridiumu 2 katına çıksın (falcon hariç).

5. Aynen uri artmalı çok az veriyor harcadığımız zamana değmez.

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  6. bence kamikaze geri gelmeli başka yollar çözümler aranmalı.

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bazı yaratıklar var UBR-100 le vuruyorum 1 gıdım canı gitmiyor. -,-

8. Bende bi kere girmiştim 3.5 saat sürmüştür falconu kesebildik 3 kişi çıktık grup iyi değildi zaten :D Çok zor bu low kapatılmalı.

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yaziliminda hata var onun.aylardir herkes birsey diyor cok tartisiliyor.bence en iyisi low kapansin :)baska yeni bir sey yapilsin:)

10. TEHLİKE

TEHLİKE User

Kaç senedir bu böyle oyun az daha kolaylaşacağına sürekli zorlaşıyor. Oyuna ciddi miktarda para yatırmadan iyi bir gemiye sahip olmak çok zor ancak eşek olmak lazım gece gündüz uğraş dur. Görevlere bakıyorsun resmen çöplük, uzun uzun görevler ve ödüller hiç tatmin edici değil. Yani oyuncu harcadığı zamanın karşılığını alamıyor. Hele ki bu low kapısı beni bile zorlarken (girmedim gerçi girilecek gibi değil) benden daha küçük oyuncuları nasıl zorlamasın? Bu adamlar nasıl uri kasacak anlaşılır gibi değil. Palladium haritasıda adil bir map değil zaten belki ben pall toplayabiliyorum ama cevresi yoksa o kucuk oyuncu nasıl orada pakk toplasın. Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor her oyuncuya hitap edebilecek farklı alternatifler getirilmeli artık.

11. Merhaba ,

Arkadaşlar geri bildirimleri ve ayrıca tespit edilen her türlü bilgi gerekli yere rapor olarak iletilmektedir. Bazı şeyler kısa zamanda çözülebilirken bazı şeyler de zaman alabiliyor. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

İyi forumlar.

12. kamikaze geri gelirse iyi olur diye düşünüyorum zira bu zorlukla kapıyı x7ye koysalar daha iyi oyunu bilmeyen kardeşlerimiz boş yere atlamasın diye

13. ÇORBACI

ÇORBACI User

21 leveldeki low kapısında yapılan görev iptal edilsin yada orada kesmemiz gereken mobları diğer kapılardada kesebilelim.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  14. aynen

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

21 lvl low gorevlerini gidebildiniz yere kadar yapip gerekirse patlayinca tekrar tekrar girerekte tamamlarsiniz siz istiyorsunuz bir kapida hersey olsun okadar tp nasil kolay kazanilsin....Ayricada TEHLİKE arkadas iyi demissiniz de ;pala normal yaratiksiz toplanirken ,x2 haritalarindaki haritalar rutbeye etkenken ,seprom gemiye yollanirken ve low kapisi kolayca yapilirken daha niceleri ile illegale basvurulmadimi ....basvuruldu biz herseyin fazlasini isteyen doymak bilmeyen surekli acik arayan aciklarida hunharca kullanan bir milletiz bu sebeple de DORBİT sikayetler dogrultusunda bu aciklari kapama yoketme yoluna gitti...kendimiz ettik kimse simdi isyan etmesin...halihazirdaki aciklarinda kapatilcagini saniyorum....zaten bu aciklarda oldgumuz ustaligi farkli yonde kullanabilseydik simdi gercekten uzayda idik.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Haziran 2015
    .*GöKMeN*. bunu beğendi.
  16. 21 lvl low görevlerinde sorun çok girmemi değil.çünkü biliyoruz 6 falkon kesimi lazım ve en az 8-9-15 kere girmemiz lazım her halikarda.sorun bu şartşarda kimse girmek istemiyo girende pişman oluyor.cubi kessek daha iyiydi zamanımızı çaldınız gibisinden laf ediyolar.bu durumda tek başımıza da giremeyeceğimize göre.ne yapalım peki.

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

onu diyen arkadaslariniza cubi keserken asla 2 gorevden glcek olan 84 milyon+ 84 milyon tp kasamayacaklarini soylerseniz belki daha hevesli olurlar:)

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  18. :) 84+84 tp yi alacak olan benim karedeşim.21 lvl görevini herkes yapmıyor.bulamıyorsun kolay kolay.yapacak kişi az.genelde 21 lvl altı ile girmeye çalışıyoum.hayır amacın ne bir anlasam! laf olsun diye konuşuyorsun gibime geliyo.her neyse teknik ekibin gerekeni yapacağına inaıyorum.klaylıkları sağlayacağına inanıyorum.sonuçta bir oyun ve amaçsız bir zorluğun kimseye faydası olmaz.

ÇORBACI bunu beğendi.
  19. ÇORBACI

ÇORBACI User

Diğer görevlerin hepsinin bitmesine çok az kaldı bir tek low haritasındaki görev kalacak bu görevdede bi kolaylık sağlanmazsa evdeki 3 bilgisayardan 2 yan çar 1 asıl çarla girip bug la mugla bi şekilde yapacağım bu görevi insanları buga yönlendiren bir oyun yönetimi var.

20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

benimde daha cok zor olan gorevlerim duruyor guclu grup olmayi gerektiren...laf olsun diye yazi yazmadim ben burda hicbirzaman...bilakis yardimci olmaya calistim bunu anlamadiysaniz siz bilirsiniz bol sans.