Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Bugpoint hala bug dolu, bilenler kullanıyor bilmeyen garibanlar uğraşsın dursun, bu buglar ve kullananlar sistem tarafından çok rahat tespit edilebilir, tespit edilmiyorsa durum tıpkı bot kullanımı gibidir, kendi yaşamış olduğum bir olayı anlatayım, eskiden gemiler tamir olmak için hareketsiz durmak zorundalardı, benim gemi giderken tamir olmaya başladı, durumu supporta yazdım inceleyeceklerini söylediler, 2 ay kadar bu şekilde oynadım, gemiyi gören ve durumu anlattığım arkadaşlarım hayretle izliyorlardı ve sonra bu giderken tamir olayı tüm gemilere uygulandı ve şunu söyleyeyim bu bence bug değildi, bazı durumları bigpoint kendisi bilerek yapmakta.
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Forumda bug paylaşımı yasaktır, kapanmış olsa bile!

  Mesajınızı düzenledim. Tekrari halinde ceza alabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  MERKÜR bunu beğendi.
 3. BUG'ın ve açıkların çok bulunduğu bir kapı. Bir an önce kapatılmalı.
   
 4. muh722

  muh722 User


  Desene zararımız kârı karşılamıyor,her şey güzelde kamikaze yasağı hariç diğerlerinin hepsi gerçekten haksız kazancı önlemek amacı ile yapıldığını düşünüyorum.Oyun gittijçe sanki daha da kısıtlanmata başlıyor gibi hissediyorum.Darkorbit zamanın çok çeşitli oyun sıralamalarında iken belkide bu sebeplerden dolayı yer almıyordur.Birçok şey payment zaten onları saymıyorum bile.
   

Sayfayı Paylaş