Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. yazın 3 aylık tatilimizi batırdınız sepromdan dolayı şimdide 15 günlük tatilimizi batırdın darkorbit tebrikler

2. darkorbit hiç yoktan kamikaze bir an önce açılmalı yoksa lowu hep kapatın daha iyi

3. Tek olumlu yanının haritalardaki oyuncu sayısının artacak olmasını görüyorum. Diğer taraftan oyuncular açısından kötü oldu tek uri kaynağımızdı :)

4. Kamikaze kullanılmıyor ???
    Sırf ben bu LoW için gittim pet,kami aldım yapılana bak :/ Yine bizim paramız boşa gitsin neyse fakat bugdan yararlanan pilotlar ne zaman cezalandırılacak ya da şöyle söyleyeyim cezalandırılacaklar mı ?

Bu kadar yenilik geldi kami yok 8 kişilik oldu vs. felan ama hala ceza yaptırımı yok bug yapanlara Adamlar kaç k uri hortumladı.Umarım ceza alacaklardır.

5. ÇORBACI

ÇORBACI User

10 numara 5 yıldız bir yenilik olmuş adamlar 2-3 saat lowdan haksız kazanç kazanıp uriyi buldummu x-6 x-7 haritalarında emeğiyle kasmaya çalışan oyuncuları patlatıyorlardı şimdi kendileride x-6 ile x-7 de kasmaları lazım.

-X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  6. ÇokTa-TIN

ÇokTa-TIN User

Yeni low u hiç sevmedim ben şunu söylemek istiyorum lowu uzun zman önce bıraktım zaten,ama adminlerim bir düşünüki,o kadar kişi uidum kasıoyrdu şimdi onuda enğellediniz,bu sadece oyuncu kaybına neden olcaktır oyuncu kaybı demek diğer oyuncularında bırakması ve darkorbıtin iflası demektir,

7. tek mantık, daha çok oyuncu daha çok kazanç sağlayacak oyuna :D hepsi bu

8. ÇORBACI

ÇORBACI User

Darkorbite teşekkür ederim tarihindeki en akıllı güncellemeyi yaptı b***t culardan sonra low culardanda kurtuldu

9. ÇokTa-TIN

ÇokTa-TIN User

Yeni lowda kamikade fixlenmiş,enğellenmiş ya kamisiz nedir abiya,x2 sıksak gene yetmez girdim bugun 3 kişi alamadık :)) ama neden petsizlikten,bence bu bir an önce düzeltisin

10. beklenen bi yenilikti 3 kat vurma ve 3 kat fazla ödül benim fikrimdi :))

11. mahir_527

mahir_527 User

Eski low uri çekmeyen oyuncuların tek ekmek kapisiydi simdi onu da rezil ettiniz.
    Ordan yararlanan oyuncularin hemen hepsi elitlerini harcayip bırakacaklar oyunu göreceksiniz...

ÇokTa-TIN bunu beğendi.
  12. Merhaba ,

Arkadaşlar sizleri anlıyorum sonuç olarak uzun bir süre alıştığınız low kapısı tamamen değişti ve bir çok kişi için zorlayıcı bir hale geldi. Kapıdaki kamikaze konusu hakkında bilgim yok yorum yapamayacağım.

Fakat zaten bir süredir kolayca low yapıp sürekli haksız kazanç elde edenlerin girip yaptığı kapı zaten olması gerektiği gibi değildi. Normal bir durumu bozmuşlar gibi yorum yapanlar var.

Zaten teknik bir hatadan dolayı doğru çalışmıyordu.

İyi forumlar.

13. Helal olsun kardeşim

~!!Death_Angel!!~ bunu beğendi.
  14. skayra1

skayra1 User

1 haftadır oyuna girmiyordum , low kapısı yenilenecek diye iple cekiyordur bu gunu fakat yazılanlardan anladigim kadarıyla bigpoint yine mantiksiz bir guncellemeye imza atmis. tam bir ustalik işi olmus hepizin gozu aydin.
    zaten elit mermilerin roketlerin kazanilan uriye denk olamsadigi bir haritada birde kamikaze atamama sorunu varmıs :) cok guzel. sanirsam bigpoint yeni bir oyun yapacak ve darkorbit oyuncualrının kendi istegiyle burayi birakip digerine gecmesini saglamaya calısıyorlar anladıgım bu...
    Yahu cok kolay npc lerin uyuma sorununu cozseler olay halloluyordu fakat bu yaptiklari akıl isi degil
    Low kapısının bu sekilde olacagı haftalar once test servelrinde aciklanmisti. yaklasık 10-15 kişi forumda bu konu hakkında sayfalarca ve gunlerce yazı yazdık kimse forma girip bir yazı yazmadılar, konumuza destek vermediler. Destek verenlere tesekkurler ediyorum.. Canınız sagolsun geldikten sonra isyan etmenin hic bir mantigi yok. Ya oynuyacagız ya bırakacagız.
    BigPoint kocaman tesekkurler...

KIYAMET_GÜNÜ ve R€€ß bunu beğendi.
  15. kamıkaze ne alaka onu anlayabılmıs deılım modlarım ..nıye o module urı verdım ben ..veya nıye vıp cekıyrorum..sırf kamı atabılmek ıcın cekıyoruz o vıplerı.kesıldıgım zaman ucretsız tamır ettırmek ıcın deıl allaha sukur 2300 tane kuponum var..

16. Hortumcuların hortumu kesildi mükemmel olmuş bu değişiklik D O ekibini kutluyorum

ÇORBACI, ÈrroR_™ ve -X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  17. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Esas olarak bu konu low ile ilgili görüşlerin mevcut konusudur.Sizin yazdıklarınız genele hitap etmektedir.Ve yeri burası değildir.

İyi forumlar

18. Merhaba ,

1- İllegal programlar için çalışmalar devam ediyor. Zaten bir çoğu şu anda kullanılamıyor. Yeni olanlar içinde engelleme çalışmaları yapılıyor.
    2- LoW kapısında kullanılmıyor diye pet niye kalksın ? Normal kapılar gg enerjisi yada uridium ile açılıyor ama LoW kapısı en az 3 kişi ile girilebiliyor.
    3- Şu an için belli haritalarda koruma var ilerleyen zamanlarda ne olur bilemeyiz.
    4- Bahsettiğiniz şekilde olursa o zaman daha kolay olur ve elit v.b. şeyler aksine standart şekilde artar.
    5- Sadece yaratık değil oyundaki her türlü hata veya bug kapatılması için çalışılıyor.
    6- Uridium fiyatlarının Türkiye'de yüksek olmasının sebebi TL'nin düşük değerde olmasından kaynaklanıyor.
    7- Kapılarda sınırlama derken ? Oyuncu gg enerjisi biriktirir yada uridium ile kapı açar yapar. Ayrıca günde hadi yemeden içmeden yapsa yapsa 50 tane yapsın günde 100 kapı yapabilen bir insan var mıdır bilmiyorum.
    8- Şimdi bu şekilde diyorsunuz peki şans ile olmasa herkes bir şekilde standarta bağlayıp alsa her yerde full havoc , hercules ve LF-4 olan gemiler olsa ne kadar zevk alınır bilemiyorum. Gerçi o zamanda isyan eder yeni ekipmanlar gelsin dersiniz.
    9- El altından derken sağda solda bigpoint yada darkorbit satıyormuş gibi söylentiler çıkarılıyor fakat gerçeklik payı yoktur.
    10 - Sırf 3-5 uri derken sanırım sizin low kapısında günde kasılan uridium miktarlarından haberiniz yok yada olmadı.

İyi forumlar.

-X_uCuBe_X- ve andermo83 bunu beğendi.
  19. andermo83

andermo83 User

Yok Hayır Low İle İşim Yok 1 Kere Girdim Çıktım, Haksız Kazanc V.s. İlgilenmiyorum Yorumları Okudum, Eskiden Onlarda Emek Olarak Zaman Öldürüyordu Sonuçta Uri Kasarak Karşı Değilim.. Gemi İster Uri Alarak Yapılır İster Low ile Yapılşır İster Kutu İle İsterse Adam General Olur x-4 de leo İle Hızlı Kasar... Bu Strateji oyunu herkes herkesin stratejinisine Yorum Yapamaz... Ha Şu Konu Dikkatimi Çekti Millet Kami Davasına Düşmüş...
    1. Madem Elitini Karşılamıyor Girme Arkadaş Lowa!
    2.Gamma Kapısı apis v.s. yokken kaç kişi elit hazır olana kadar bekletiyordu sene 2005 2006 yine aynı yapın!
    3. ise İkramiye turnuvasına giren varmı? Ordada Karşı Çıkın Hadi Kami Davasına... Kami Bir Tek Lowda Değil, Çoğu Sektörde Yasak!(buna aegis citadel ve yetenek tasarımları dahil!)
    4. Bir Yönden Güzel Bir Güncelleme Bir Yönden Kötü!
    görüşümse güncelleme tek girirlmemesi yönünde olsa daha iyi olurdu! mesela gurup kapısı herkes atlıcak abi ötesi yok! solo kapı olmamasını engelleseler iyi olurdu diye düşündüm...
    NOT: O Kamiyi Low İçin Aldım Diyenler Hiç zeta Alfa-Beta-Gama da Kullanmıyorlar O Kamiyi Zaten ^_^ buna Çok Güldüm İşte :D:D:D:D:D:D:D Üstüne Basa Basa Söylüyorlar bide Ben Low İçin Pet Aldım! Pet Başka Zaman İşine Yaramıyor Dimi Kami Açıklaması Da Gurup Kapısında Atılmak İçin Yazıyor Zaten :D Yapmayın Lütfen Her Güncellemeye Karşı Çıkın! Free Lf-4 Dağıtımı Olsa Karşı Çıkılmaz...
    Not2: Bayramda x3 Yerine x2x3 Bir Anda Geldi Neden X5 değil Muhabbeti Çıktı Ya Adam Zaten Sana x3 Yerine x4 Verior Daha Ne İstiyorsun Zaten Aldığın Uri Kadar Kar Ettin! Ama Bizim Milletimiz Doymaz Herkesin İsteği Yerine Gelsin Der Başka Bişi Demez! herkes LF4 hercl Full Olsa 50 arge v.s. Olsa PVP server olur Başka Bişi Değil! Kimisi Para Basar 1 Haftada Gelişir Kimisi Görevle Kimisi Kapıyla 1 Ay Uğraşır Kimsenin Kimseyle Bağı Yoktur!...
    Tşk DO... Tşk Playerlar... Hayırlı Forumlar...

20. andermo83

andermo83 User

8. Maddetye Katılıyorum Hep Bir Üst Seviye İsteniyor Hiç Bir Fikir Hoş Karşılanmaz 1 Gün Boyunca x6 Cıksın Denilirki Neden x7 Değil :D Modum Yurdum İnsanı Tatmin Olmaz...