Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _GİRİŞ_

_GİRİŞ_ User

adminim hiç desteklemiyorum low değişmesini uyutmayı düzelt seydiniz yine güzel olurdu low değiştirmişsiniz 3 kişi aşağısında giremiyorsun diyelim 3 kişi bulduk girdik lowa kamikaze ne mantıkla geçersiz yapmışsınız ben gemi normal derecede 10 iris havoç yok 3 kişiyle kamikazesiz bitirmek imkansız ancak ful+ful 3 kişi girsek x2 ile ancak bitiririsz oda zarardır zaten ful gemimizde yok ben bu halimle low da uri kasamasam ben neden normal haritalarda saate 3 bin uri için zamanımı harcıyım bu oyuna ben lowda 10 bin kasıyordum zamanımıda harcıyordum seve seve deyiyordu burda hakımızla girip kasılıyorduk siz bizim ele kastıklarımızı kapatıyorsunuz bizi ilegal pr0ğramlara teşfik ediy0rsunuz l0w dan önce gidin maus proğramları ile petlerine kutu toplatanları banlatın bu l0wu haksızlıkla falc0nları kesenleri bende dahil mesela banlatın allah razı olsun diyecem beni bu beladan kurtardınız diyecem :) gerçek hayatımıza başlıyacaz kasılma yolu brakkmıyorsunuz .

2. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

kapı zorlaştırılmış ve daha iyi olmuş grupla girilmesi vs. ama kamikaze atılmaması kapıya giremememi sağlıyor bence kamikaze atılmalı :)

3. Çok kotu olmuş eski haline getirlmesini taleb ediyorum böyle çok zor hatta imkansız century falcon zaten tek atıyor düzeltilsin lutfen

4. oren_72

oren_72 User

kıyamed mod iyi guzel anlatıyon da 1 yıla yakın bir suredir grup kapısındaki acıgı kullanarak gunde insanlıktan cıkma noktasına gelerek 1 milyon urudium kasanlar oldu. onlara ne olacak. neden onlara hiç bi ceza verilmiyor. parasını harcayan hakkıyla gemisini kasmaya calısan insanların emekleri ne olacak. kapıyı degistirdiniz sizin için bitti oylemi.hep bi.illegal program kullanan banlanır sistemimiz yakalar diyonuz. ama nedense bunun illegal bi program olmadıgı fakat illegal sayılması gereken bi urudium kasma yontemi oldugu soylenemedi.
    ben sizin acıgı tam olarak bilmediginizi dusunerek tekrardan bi yazayım. falcon uyutmak acık bile sayılmazdı modum falcon tam patlarken ortada toplanmıs olan butun yaratıklar bir petle sanki patlamıs gibi yaklasık 6500 urudium veriyordu. bunu biliyumusunuz cok merak ediyorum falconu uyutsan da uyutmasan da kesmek için lazer harcıyorsun ama tam kapıdan cıkcakken atılan tek petle elde edilen ve hiçbir emek harcanmayan 6500 uri ne olcak. hakkıyla oynayanlar para harcayanlar sayenizde oyunun basından beri botlarla, oyun acıklarıyla beslenenlere ezdiriliyor. sadece bu sekilde elde ettikleri urudiumu geri alsanız bu acıklardan beslenenler biraz olsun ceza alsa. yatıkları rutbe tecrube seref puanları onlarda kalsın. aslnda hep bosuna yazıyoruz cunku bişey yapacagınız yok. haksız elde edilen urilerle aldıkları cephanelerle kastıkları krediyle bile ihalelerde ucurdukları fiyatlarla durust oyuncuları ezdiler yok ettiler sizde buna her seferinde musaade etmekle aynı seyi yapıyorsunuz. darkorbitin asıl gercek oyuncuları paralarını emeklerini harcayanlar sayenizde artık bir elin parmakları kadar azaldı onlarda yakında kalmayacak. cunku her seferinde bi hayal kırıklıgı. bu acıkta da aynısı.
    siz boyle devam edin. emek hırsızlarına durust oyuncuları ezdirerek yuceliyorsunuz.
    tr1 de eic sirketinde kullanılamayan bu acık yuzunden sıralamada o kadar para harcamalarına ragmen saaatlerce gemi kasmaya calısmalarına ragmen hep gerliyen oyuncular da seyretmekle yetinecekler artık.
    emekleri calınan herkese bu yonetim sponsorlugunda iyi seyirler..!

AY_TAŞI ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Merak etmeyin bizler biliyoruz ve ayrıca merkez'de biliyor. Şu an için LoW kapısına bir çözüm getirildi fakat yaptırım konusunda bilgi yok. Merkez'in alacağı kararlara bağlı olarak yaptırım uygulanabilir de uygulanmayabilir de bunu biz bilemiyoruz.

Ayrıca LoW Kapısındaki düzenlemeleri bizler yapmıyoruz yada oyuna bizler dahil etmiyoruz. Aynı şekilde oyun içindeki ceza v.b. işlemleri de bizler yapmıyoruz.

İyi forumlar.

6. güncellemeden haberim olmadan girdim ,,nasıl olsa ilk npc ler çok güçsüz diye bir bardak su almaya gidiyim dedim ,,gelene kadr BUM __((= Şu oyun güncellemeleri aynı gün oyun sayfasında gün boyu kalıcı bir şekilde belirtilse iyi olacak :D

7. oren_72

oren_72 User

modum sizin bunları yapamadıgınızı biliyorum fakat sizce adalet bu mu. merkeze sizde bizim için bastırsanız ceza konusunda. ya bu acıgı biz de biliyorduk. hatta hazirandan beri biliyoruz ama kullanmadık. kullanabilirdik onumuzde baskalarının hakkını yememe duygusu dısında hiçbir engel yoktu. abartmadıgımdan emin olun bu acıgı kullanarak 100 milyondan fazla urudium kasanlar oldu. içinde lf4 u tam olmayan cephanesi bile dogru duzgun olmayan gemiler albay oldu kurmay albay olan bile oldu bu gemiler ilk 1000 de bile degildi.
    acık sayesinde elde ettikleri krediyle bile bizleri acık artırmalarda surekli ezdiler. biz zar zor kastıgımız urilerle acık artırmalardan alamadıklarımızı almaya calısırken hakkımızı somurenler gobeklerini kasıyarak alay edercesine gulerek emek harcamadıkları urileri bile harcamadan ezdiler durust oyuncuları ezmeye stok yaptıklarıyla epeyce devam edecekler.
    kasılan urudiumlarla yapılan kapılar o kapılardan gelen cephane dukkandan alınan ve suan o gemilerin içinde olan milyon milyon rsb-75 ler binlerce ema... bu acık kapandı ama etkisi coooook uzun sure devam edecek.
    DARKORBİTİN ADALETİ BUYSA YAZIKLAR OLSUN DEMEK KALIYOR BİZLERE...

ÈrroR_™ ve -X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  8. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Uğradığınız haksızlık konusunda sonuna kadar haklısınız ve bu durumda bende sizlerin yanındayım.Yapabileceğim elimden gelen ne varsa yapıp sorunlarınızı merkeze iletmeye çalışıyoruz.Bu benim için geçerli değil tüm yetkili arkadaşlarımın tek amacı budur.

İyi forumlar

9. oren_72

oren_72 User

modum bunu yazmanız bile bizi inanın cok mutlu etti. bu saatte bize vakit ayırıp cevap yazıyorsunz tesekkurler modum. umarım hak yerini bulur...

10. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Biz teşekkür ederiz hakkınızı elimizden geldiğince savunmaya çalışırız hepimiz.Ancak bu süreçte sakin kalınmalı kuralların dışında mesajlar yazılmamalıdır.

İyi forumlar

11. kesinlikle çok yerinde bir çalışma, botların da önüne geçebilirseniz çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

12. Anlamadığım şey eski kapı haksızdı adaletsizdi vs diyen arkadaşlar bu kapı herkese aynı değil miydi kardeşim.?Bir topluluk içinde herkese eşit olan bir durum nasıl haksızlık olur biri bana açıklasın..

Yeni low a gelince ayıp bu kadar da olmaz resmen kapıyı yapamayalım uri kasamayıp para ile uri çekelim diye yapılmış..

13. kutu toplayanlarada bi güzellik yapılırsa haksız rekabete bir çözüm bulunmus olur tabiki yoksa herkez kutumu toplasın toplasın tabide gemilerde söför yok adamları kesiyoruz karsılık vermiyor sapa saglam gemiler:)

-X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  14. ~~BULUT~~

~~BULUT~~ User

kapıyı yaptım herşey iyi hoşda kamikaze niye atılmıyo oldu olcak kaldırın tam olsun yaptığınız şeyi kısıtlamak nedir ilk süre koydunuz şimdi kapıda atmıyo silin gitsin bence fazlalık olmasın !!!!

15. Countdooo

Countdooo User

Öncelikle Bigpoint´ta ve Darkorbit Ekibine teşekkür ederim. Nihayet Low kapısında değişiklik yapıldı.......Buda Paralı Oyuncuları sevidirdı.Umarım yakında kutularıda tek mapa getiriler.

16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

--low kazanc kapisi deil arada grupca gidip kasilabilcegin ic savas v.b durumlarda kacabilcegin kafa dinleyecegin vakit gecircegin bir kapi.
    --pet oyun icin gerekli zaten ve haritalarda pet hakkin herdaim yaninda ,bir kamikze atamion low da diye bukdr sorun edilmeski... low icin pet almistim vs birakin bu isleri,biz neler aldik neler biliyonuzmu durust adil bir oyun icin......--- bedava actigin bir kapida birakta biraz zorluk olsun sana bedava kapi vermisler halada neyi sorguluyosun.----alistiniz bol kepce ye simdi biraz zor gelir haklisiniz alisirsiniz zamanla tipki biz nasil 1 senedir sizleere alismistik tahammul etmistik:)--yapamadigimiz icin degil dogru bulmadigimiz icin yapmadik low....biz uri cekipte fullemisiz herseyi siz merak etmeyin:)mesela tam 41 falkon var benim rutbemde ve o 41 kapiyi bile sadece uri cekip acmistim...DO bonkor bile davranmis 3 kat ama 3 katta odulu rutbesi var ve 4 kisilik limiti 8 e cikarmislar bakin ne guzel 8 kisi girer kasilirsiniz ...chatte begeni yazilari cok nedense sebil oyuncagi alinan sayin arkadaslarimiz buraya isyana geliyorlar:).Sevgili DO ve adminlerimiz sizlerinde basini agrittik istemeden:)ilettiginiz hersey icin tesekkurler emeginize elinize saglik..

ÇORBACI ve -X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  17. SAYIN ADMİN LÜTFEN ATLAMADAN VE DİKKATLE OKUYUNUZ VE NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAYINIZ.
    Eskiden bu oyun cok keyifliydi şimdi yok lf4 zeusu apisi havocu herculü derken iyice paraya bağlandı ailesi varlıklı olamayanda farklı cesitlerde falcon keserek kutu toplayarak urisini yapıp kendisini geliştirmeye calıstı bence burda banlanıcak veya değiştirilicek hiçbirsey yoktu bence değiştirmeniz gereken şeyler öncelikle BİGBOİNT şirketinin oyuncuları için biraz paradan vazgeçmesi bu oyunları daha güzel ve keyifli oynanılabilir yapılabilirdi ben cok klanla savaştım arkası sağlam olan çeşitli HİLE PROGRAMLARINI acıyor ve hepsi bir anda portun içinden vuruyor, uzaktan vuruyor v.b lanet şeyler yapıyor bunları ortadan kaldırmak yerine niçin low yapanlara bu kadar cok üzerinde duruldu anlamış değilim.Ayrıca chatte ARGO kelimeler söyleniyor CM ler ban atmıyor CM sadece USLUP UYARISI veriyor, bunun uzerine cm benim admin tanıdıgım var diyip TEHDİT EDİLİYOR ...
    ÇOK ADALETLİ BİR OYUN YAPTIGINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ ARZ EDERİM...
    -GLADİATOR-

18. cok sacma bir kapıya dönüstü

1. kasılmak için para verip kamikaze atıcam diceksin ama lova giriyorsun pat atma engellenmis :)
    2. 2 kişi de grup azmıs gibi en az 3 e cıkarma ve aynı anda girme mecburiyeti cok gereksiz bir sey ya be en niye kapıya girmek için adam arıyım zaten 1 kişiyi gruba alalım diye dil döküyorum bir de 2 ye ıcıktı ve de onlarda giricekler
    3. 3 kat güclü vurusa dayanabilecek kac ggemi var bu oyunda normal bir geminin lov yapmasının önüne gecilmis 7 8 kişiyle girsen ne kazanıcaksın k i o kadar harcadıgına degmicek gelen uri zatan

sunları yapıcagına en azından falconun yatmasını engelleyin ha yapamıyorsanız falconu cıkarın normal yaratıklar aynı gücte gelsin falconsuz bir kapı olsun madem

suandaki sistemin artı ne yararı oldugunu çözemedim ben acıkcası yararı oldugunu düsünen alıntı yapıp yazsında merakımı gidereyim

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  19. DEWİL4343

DEWİL4343 User

20. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

İlk olarak lütfen üslubunuza dikkat ediniz. Low kapısının değişmesindeki amaç haksız kazanç elde edenleri ortadan kaldırmaktı ve bu çalışmanın sebebi oyuncu arkadaşlardan gelen şikayetlerden dolayıdır. Ayrıca Low kapısının bir diğer adı da Grup kapısıdır. Low kapısının amacının dışında kullanılması oyuncuları etkilemiştir. Hile kullanıyorlar diye ithamlarda bulunduğunuz elinizde bir delil olmadan lütfen ithamlarda bulunmayınız videonuzu çekersiniz support ekibimize gönderirsiniz ve gereken incelemeler yapılır unutmadan bütün harici programları darkorbit tarama sisteminde çıkmaktadır ve kullananlara gereken cezai işlemler uygulanmaktadır. CM arkadaşlarımız için bulunduğunuz ithamlara da gelince eğer görevini tam yerine getirmediğini düşünüyorsanız ekran görüntüsünü alırsınız ve supportta şikayet edebilirsiniz bu sizin hakkınızdır.

İyi Forumlar