Geri bildirim Grup (LoW ) Kapısı Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. eypeyp203

eypeyp203 User

Herkesin yapabildiği ve zorlanmadıgı herkes için aynı olan bir kapıydı şu an 4 kişi birleşip low a girdik arkadaşlarım patladı ben bi daha girmiycem onu kessek bile falkonu halledemeyiz dediler kapıda tek kalınca dayanamadım eski kapıyı istioruz adminim 4 kişi zor landık ve yapamadık adalet diyen arkadaşlar herkese açık bi kapıyıdı low ve full olmasan bile yapabiliyordun ama son güncellemeyle fuller bile zorlanarak yapıyor. ama adalet geldi dien ler nerde adalet eskiden low yaparak çarları fullemişler zaten biz yeni başladık öğrettiler low u girdik yaptık ama şu an yapamıoruz fuller se sanki tallon kesiomuş gibi yaratıklar ezip geçiolar asıl adaletsizlik şimdi oldu ya bu low u eskiden yapan e çarlarını fulleyenleri banlayın yada kapıyı eski haline getirin adalet diosunuz nerde adalet kapı resmen güçlenmek için deil gücüne güç katmak için bu hale gelmiş ama siz de haklısınız adam 1 saat uğraşıp low yaptı die 5 k uri erilio ama normalde o uriyi siz parayla kendinizce'ucuz' dediğiniz fiyata satıosnuz ama herkes için öle deil sizin yapmaya çaliştiginiz şey low u yapamasın da gelsin uri çeksin demekle aynı şey düzeltin şu low u tam bi saçmalık...

2. ÇORBACI

ÇORBACI User

Çok yerinde bir değişiklik olmuş özellikle sadece bu kapıda kasan oyuncular x-6 - x-7 de yaratık keserek kasan oyunculara huzur vermiyordu şimdi kendileride x-6 x-7 de kasmak zorunda kaldılar biraz anlasınlar kasarken kesilmek neymiş öğrensinler.

ÈrroR_™ ve -X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  3. eypeyp203

eypeyp203 User

çorbacı k.b. kardeş de zaten onu yapanlar şu kutu pro sunu da kullanıo pilotsuz gemiler yani kamu olmasalar videoya çekicem de kamu geziolar yani snn dediğin o x-6 x-7 işi hayal adamlar ful rsb ema için low yapanını gördüm artık millet cubiyi tek kesmeye çalişicak yani size de oyun oynatmıycak
    çorbacı k.b. kardeş de zaten onu yapanlar şu kutu pro sunu da kullanıo pilotsuz gemiler yani kamu olmasalar videoya çekicem de kamu geziolar yani snn dediğin o x-6 x-7 işi hayal adamlar ful rsb ema için low yapanını gördüm artık millet cubiyi tek kesmeye çalişicak yani size de oyun oynatmıycak

4. LoW sorununu çözmek için adım atmanız güzel ancak bence bu güncelleme fiyasko olmuş. Elit sıkmadan yapılacak bir kapı değil. Elit sıkan da sağlam gemi olması lazım. 8 iris geminin sıktığı elitle de bu kapı bitmez. 3 kişi kapıya girse CF'den 5k uridium alacak. Karşılığında ne verecek? Bir dolu elit ve zaman. Ben 5k uridium için bu kadar uğraşacağıma gider 5 tane Cubikon keserim, hem de sadece x2 atarak.

Neyse en azından oyuncular haritaya döner, iyi yönünden bakmak lazım.

5. elektro

elektro User

şimdi siz low kapısına full + lar mı girsin diyorsunuz :)

6. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Darkorbit tek kelimeyle oyunun içine ediyor, kami atmamak ne demek...Sırf milletten intikam almak adına sanki böyle bir uygulama yapılmış.Neyse zaten başka oyunlar oynuyorum bir oyunda süreklilik olur bazı şeylerde bunlarda bu yok.İlla zorlayacağız diyorlar.

7. Sadece lowda kasılıyorduk Adam gibi onuda deisyirdiniz artık kasılamayacağız teşekkürler darkorbit gittikçe oyuncu kaybediyorsunuz

8. turgut

turgut User

5 Elit kişi girdik hepsi full lf4 ve ben bir tek 20 lf4 düm x3 ile 15 dk da bitirdik kişi başına gelen ödül 7 bin uridium harcadığımız x3 ise 45 bin civarı falconun can 10 milyon ve 50 ye yakın vagrant çıkıyor , helal olsun arkadaşım oyunu bırakacağım kesinleşti ....

9. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Yav falcon uyumasa kimsenin lowa gireceği yok tabi baktınız uyuyor hiç bir şey yapmadan deli gibi para kasıyorsunuz kimse lowun değiştirilmesini, kapanmasını istemez.

-X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  10. bizim için çok iyi oldu full gemiler yapabilecek artık kapıda pet olmaması kötü olmuş ama

11. Aynı yazıyı niye atıyorsun kardeşim???

12. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

bence gayet iyi olmuş kasılmak isteyen cubi kesecek madem hala uyutmak varsa uber kesecek kusura bakmayın arkadaşlar... lowdan gemi fulleyen o kadar tanıdığım varki haksızlığın daniskası. bu arada iç savaş olanlara hiç iyi olmadı bakalım naıl kasılacaklar helal olsun darkorbit rütbelerde artık hakkıyla ilerleyecek gecede 60 bin fark yemeyeceğiz.

13. -MeXic0-

-MeXic0- User

Artık haritalar dolacak desenize bol bol adam kesebilecegiz :) . Ayrıca D0 ekibi zaten herkez kasacagını kastı yapacagını yaptı neyin derdidir bu anlamıyorum :))

ESPİYELİ bunu beğendi.
  14. Kamikaze istiyoruz !!

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  15. Darkorbit bunu yaptı bu çözüm değil sadece insanları oyundan daha çok soğutur ve daha çok hile bot vs lere yonelirler bence çok kötü olmuş

16. Hani Türkçe de bir laf vardır ''Görmemişin bir oğlu olmuş, onunda kolunu bacağını yolmuş'' diye. Bu oyunu artık kimse oynamasın diye elinizden ne gelirse yapıyorsunuz. E oynamayız biz de, hem donma sorunu da halledilmiş olur. Kendiniz çalar kendiniz oynarsınız hayırlı eğlenceler.

ÇokTa-TIN bunu beğendi.
  17. edinak1979

edinak1979 User

Kuyruğuna basılan kediler gibi oldu herkes bağırıyor. Günde 1-2 defa yapılsa neysede işin cıvığını çıkartıp 15-20 defa low yapılırsa olacağı buydu. Helal Olsun ekibe tamamen kapatılsa daha iyi olurdu . Keşke günde 4 defa kapı yapanlarıda cezalandırsalarda kocaman bi Aferin desem yeridir.

ÈrroR_™, ÇORBACI ve -X_uCuBe_X- bunu beğendi.
  18. iyi güzel yenilik olmus haksızlığında onune gecilmiş ama hakkaten çok zor olmus ya en azından kamikaze kolaylığı getirilebilirdi...

19. Bi önceki Low la ilgili eleştirimde BUG dan yararlananlara ceza verilmesiyle ilgili sert şeyler yazmıştım özetle şuydu..Haritaların hemen hepsinde donan yaratıklar var her donan yaratık için alo support diyemeyiz sizin hatanızı siz halletceksiniz kimseyi cezalandırmaya vede burda hemen hemen görevli arkadaşların çoğu marifetmiş gibi VELİ NİMETİNİZ olan müşterilerinizi tehdit etmeye hakkınız yok..eskiler bilir PET in ilk çıktığında da soğuma süresi uzatılarak haklarımız geri alınmış gasp ettiniz o zamanda oyuncular bırakırız naraları attı değişen bişey olmadı..bu yeniliğiniz bence ÇOK doğru 99 kusurunuz da olsa bu yaptınız ne yazıkki güzel ve doğru olan...peti kaldırmanıza diyeceğim bi şey yok..AKREP SOKMAKDAN VAZGEÇMEZ...BİZDE BU KALİTESİZ OYUNCULAR OLDUĞU SÜRECE KİMSEDE BIRAKAMAZ

20. _GİRİŞ_

_GİRİŞ_ User

bigpoint kasılma yollarını kapatarak insanları daha çok ilegal proğramlara teşvik etmekten başka bişey yapmış olmaz. neden derseniz sen hakınla kasılıyorsun en fazla 7 saat 8 saat kasacağın saate 3 bin 4 bin bu uridyumlada gemi fulemek imkansız kim aksini söylüyorsa bişey bilmiyordur senelerce kasan ancak fulersin ama ilegal proğramla 3 ayda 4 ayda gemi fulüyorsun bigboint kasılma yolları yapsın kimse ban riskini almaz kulanmaz ama kasılma yolarını brakmadığından herkes banlanma riskini alara kulanıyordur. yaratıık ödülleri 2 kat yapsın el emeyi ile ben saate 8 bin 9 bin kasam hiç ilegal proğramlara baş varmam mesela seve seve oynarım vipimi indirimimi alırım oynarım zevkle ama onların yaptığı tek şey elle kasılma yollarını kapatıyolar kolay gelsin siz kendiniz oyuncuları geri getirmek için daha çok bug çıkarırsınız..