Grup sisteminde güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 5 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gerçekleşmeli mi?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Efendim bildiğiniz üzere bir grupta olduğunuz zaman başka birisi size grup daveti atamıyor, grup başkanının ya da eğer izni varsa grup üyelerinin davet atması gerekiyor. Bu durum bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Buna karşılık şöyle minik bir güncelleme gelebilir;

Eğer grupta yeteri kadar yer varsa grup başkanına başka oyuncular yine davet atabilsin. Ya da eğer grup açıksa grup üyelerine de davet atılabilsin.

Bu şekilde LoW ya da karantina kapılarında gruplaşmak daha rahat bir hale gelebilir :)

Themis. ve **HÆYTÆ** bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Yani gruplara katılmak için istek atalım değil mi doğru anladım oyum olumlu böyleyse :)

Themis. ve TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. evet efenim tam olarak öyle :D

4. Kesinlikle olması gereken bir şey roketlemekten , ateş etmekten veya özelden adama yazmaktan sıkıldım
    Çok güzel bir fikir umarım gereken desteği görür .
    Bu güzel düşünceyi Forumda konu olarsk bizlere sunduğunuz için de size de ayrıca teşekkür ederim . :)

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  5. Rica ederim efenim :D desteğiniz için çok teşekkürler :)

___*ENES*___ bunu beğendi.
  6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Önerinizi İndex'e eklemiş bulunuyorum, konunuz gerekli desteği aldığı ve güncel kaldığı sürece raporlarımıza eklenecektir.

Ayrıca fikriniz gerçekten hoşuma gitti umarım yakın bir zamanda böyle bir güncelleme gelir ve bizlerde @___*ENES*___ üyemizin dediği gibi gruplara katılmak için roket atmak zorunda kalmayız. :)

İyi forumlar.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  7. Desteğiniz için çok teşekkürler :)

Bu grup isteği için roket atıp da yanlış anlaşılıp kestiğim/kesildiğim çok oldu gerçekten karışıklık oluyor inşallah kısa sürede gerçekleşir :)

Themis. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş