Grupla beraber BL haritaları

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 21 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dikkat ettim rinusku npcye ilk sıkan alıyor gruba dağılmıyor, bu herkeste mi böyle yoksa bana mı özel?

2. Yanlış biliyorsam invokeye ilk beş yüksek vurana Attent yada invokeye ilk sikana veriyor.

Bazen grupta sayı gereklidir sanada rinusk ise ilk sen silarsin o sana yardım eder

kazan kazan ..

3. İyi de 8 kişiyiz bir kişiye rinusk düşüyor :D zaten yeni npclerden nefes alınmıyor

4. İmpulsede ve atentde malesef öyle durum ilk sıkan alır.
    İnvokede güçlü sıkan ilk beşe verir

org2BordoGüç bunu beğendi.
  5. Modlarım bu durumu raporlarına iletirse sevinirim impuls ve attendeki rinusk da kişilere vuruşa göre paylaştırılabilir hatta bu yüzden elit sıkmayanlar elit sıkmaz zorunda kalır ben x3 sıkıyorum adam roket bile atmıyor :D

Çağrıbey bunu beğendi.
  6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Üyelerimizin de bahsettiği gibi İmpulse ve attend Npc lerine ilk sıkan kişiler Rinusk almaktadır. Harita ilk geldiği günden beri bu şekilde ilerliyor bir düzenleme yoluna gidileceğini pek düşünmüyorum. :(

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.