Duyuru grupta oldugmuz hale - yemek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve münüch tarafından 30 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. münüch

münüch User

grupta oldugmuz hale aynı klndayız ve batarı yaparken kamıkaze atarken kendı klanımla -serefe dustu bunun sebebı nedır bır acıkmı yoksa bu bır acı cekmekmı ama bukadarda olmaz ama yenı bu sızden daoalyı - 900.000.000 eksı yedım grupta oldugum halde bunu support duzeltırmı ve + su var beunu suız yaptınız bız degıl grupta oldugm halde ve oda yedı bende yedım bunun telafısı olmalı nasıl oyun yapıyorsunuz anlamıyom duzeltmenızı ıstıyorum bıde acık kapatılmıs dıyor ... nasıla cıklanmıs dıyor

2. Aria

Aria User

Support yazın buradan sonuç olmaz.

Ayrıca, pet patlatınca "dost, düşman, klan, petler, yaratıklar" hasar görmektedir. Yani hasar almayan tek şey, sizin geminiz.

Bu yüzden grup ve çoklu kasılmada pet patlatmayın.

Tabii ki şartlar var. Böyle durumlarda, sırayla pet patlatın. ^^

Ayrıca bu durum düzeltilmez.

Eğer kamikaze atacaksanız, grup üyelerinizde "kombo koruma modülü" varsa, onu kullansınlar. Petleri muhtemelen patlamaz. %85 koruma sağlar. Varsa 30-40 bin kalkan pette direk tüm kalkan gider, pet patlamaz.^^ En basit yöntemi bu..^ diğer türlü her kamikazede yakındaki petler patlar. Siz - oran yersiniz.

Farklı şirket olsanız + alırsınız.^^

3. aynı sırket mmo eksı yedı kamıkazeyle yedıler

4. ___Nemo___

___Nemo___ User

AYNEN HAKLIYIZ 3-GEMIYDIK GENE - SEREFE GIRDIK EKSI 3MUZ KLADNAYDIK SIRKETLERMIZ 3 MMO YESIL ODLUGU HALDE EKSIY EDIK DUZELTILMESINI SITERIZ

5. takemyhard

takemyhard User

ben 6 yıldır hiç eksi yemedim!... merak ediyom bu eksi nası yeniyo banada öğretsenize?...

6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhabalar,

Aynı IP adresi üzerinden cevap vermek, haklı durumdayken haksız duruma düşmenize neden olmaktadır.
    upload_2018-5-30_21-37-56.png

Sorunuza gelince, destek birimi şeref yüklemesi yapmaz, bu bir oyun sorunu değildir, sistem böyle işlemektedir. Zaman zaman sorun olarak raporlandığında, bir sorun olmadığı söylenmektedir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.