Duyuru Güle Güle Forum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 26 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet arkadaşlar bir önce ki konumda neler yapacağımı az çok size anlatmış bulunmaktayım bu gün vipin bitmesini bekleyip hesabımı askıya aldıracağım yani saatler kaldı diyebilirim.

Şunu belirtmek istiyorum ben burada olduğum sürece elimden geldiğince benden yardım isteyenlere yardımımı eksik etmedim. Aylık Giriş Bonusu konusunu sildirmemin en büyük sebebi ise zaten olmayacak bir fikirdi ve olmayacak bir fikiri boşuna ayakta tutuyorduk , olsa bu 3 sene içindede olurdu insanlara boşa ümit vermeyi sevmeyen birisiyim.

Şimdi yine bir kaç kişi daha gelecek ve bu konudada benim hakkımda dalga geçecekler ilk önce o kişilerede şunu diyeyim siz beni tanımıyorsunuz burada ki maskeme bakarak konuşuyorsunuz ama gerçeği siz o maskenin altında ki kişiyi görseniz yine anlamayacaksınız yani içiniz boş diyorum.

Burada acıda olsa tatlıda olsa anılarımız oldu fakat geri dönermiyim orası belli değil ne zaman ne kadar süre belli değil ama çok uzun bir süre gibi görünüyor ama şahsen pek geri döneceğimi yada geri dönsem bile o kadar aktif olacağımı düşünmüyorum çünkü bir çok konumu sildirmiş bulunmaktayım.

Burada iyi insanlarda tanıdım içi boş insanlarda ama iyi olanları hiç bir zaman unutmayacağım kesindir.

Herkese hayatında başarılar dilerim Allah sizleri korusun.

Dodge Viper -- Saygılar

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Sende Allaha emanet ol,yolun acik hayallerin gercek olsun.bizlere kattigin hersey icinde tesekkur ederiz ,yine gorusmek uzere ,hoscakal:)

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. Konu dünün olduğuna göre bugün mesajını görmeyecem.

4. Güne güzel başlama sebebi :D

5. yolun bahtın açık olsun ...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.