Gülünesi durum

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KUMARBAZ tarafından 10 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Oyunu hiç bilmeyen bir insan sadece kanalında izlenme var diye reklam yapılması amacı ile yapılması istenilen bir video :D Siz hiç bilmeseniz bu oyunu başlar mısınız bu tarz bir video ile ve oyuna girdiğinizde böyle bir geminiz olmuyor :D

bu adam yine biraz daha iyi :D

2-3 yıl öncesine kadar bu oyunun reklam yapmaya ihtiyacı yokken kendi reklamını kendi oyuncuları yaparken bu hale gelmesi sanırım üst taraf kaynaklı ve inatla hatalarını 10 yıldır anlayamayıp hala ve hala oyuncu kaybına yönelik yenilik yapıyorlar :D

Bi insan veya grup neden kendi başarısını düşürmeye çalışır ki.

Bu video sadece bir oyuncunun videosu ve yüklenme tarihi ve izlenmesine bakın isterseniz :)

Beta aşamasını saymazsak oyun tam anlamıyla piyasaya çıktın 1.5 yıl sonra yapılmış bir video ve izlenme sayısı :)

Ve bu ise Oyunun kendi resmi youtube sayfası ve izlenme sayısı :)

Eğer bu oyunun daha daha daha ileriye gitmesi isteniliyorsa oturulup iyice bir düşünülmesi lazım biz ne yaptık ne yapıyoruz gibisinden. Yoksa ciddi anlamda 1.5 2 yıl sonra Darkorbit de shadows of war gibi olucak :)

Eğer bu oyunu gerçekten önemsiyor iseniz görevden atılma pahasınada olsa Almanya'ya her hafta raporunuzda gerekli bilgileri istekleri vermeniz diretmeniz gerekmektedir.

İyi görevler dilerim.

GREED bunu beğendi.
  2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bizde ilginizden dolayı teşekkür ederiz.Biz anca üstlerimize iletiriz ,bu şikayetinizi de belirtiriz,dilerseniz supporta da bu mesajınızı yollayınız.Konuşmacı köşesine taşıyorum arkadaşlarımızda yorumda bulunabilir.

İyi forumlar.

3. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Aman smodum support demeyin banada kendi çözümümü kendim bulurum ben :D Tamda onu isticektim sizden :) Teşekkür ediyorum

JUPlTER bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Rica ederim :) O halde çözümünüz de de kolaylıklar dilerim :)

İyi forumlar.

5. biz burda emekler ile ilerlerken adamlara ful hesaplar verilmiş ...

bu dam gibileri emekle çektikleri zamanları hatırlıyorum .

Son düzenlenen: 10 Mart 2017
    denizgözlümdila bunu beğendi.
  6. _DODGE_

_DODGE_ User

ts ye girebilir misin ? geliyorum hemen.

7. tm

8. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Teşekkürler :D Çözüm olarak direk oyunu bırakıcam :p

Adam ne güzelde anlatıyor.Türkiye sorumlularının oyunla ne kadar ilgili olduklarını :)

9. @SETH

10. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Ya benim yemin ediyorum söyliyecek çok şeyim var video çekeyim anlatayım hepsini diyorumda sonra değmez ne değişecek diyorum.Bu oyunun artık tek kurtuluş yolu 6gen slot düzeni zamanı jpaya bile gerek yok

yılmazbey749749 bunu beğendi.
  11. GREED

GREED User

bir dakika adam oturduğu yerde sadece 1 ve 2 tuşlarını kırıyor uçuş düzeni falan değiştirmiyor ve gemisi benimkinden full ?!? Ayıptır !

12. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Reklam yapması için verilmiş bir gemi :) Gemi şuan silinmiştir belkide :)

GREED bunu beğendi.
  13. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Arkadaşlar oyunun veya bizim ülkemizin Supportunun verdiği tanıtım yapması için gemi. Görsel droitler falan sırf hava olsun diye. Pho ile başlasa kimse gelmez ama görseller güzel olunca iyi görünüyor :) Zaten birinin rütbesi Admin. Neyse asıl demek istediğim oyuncu sayısı gerçekten acayip azaldı. Her hafta server açılırdı. Global Avrupa 1 ile Global Avrupa 6 ve diğerlerinin oyuncu sayısı fulldü. Ama şimdi Global Avrupa 1 bile boş diğerleri zaten acayip az durumda. Global Avrupa 6 da ihaleden 40 k ile 1 m arası iris alabiliyorsunuz. Yeni başlayan yok, droit vb. görüntüler iğrenç, yenilikler para yatıranlara göre yeni başlayanlara göre hiç bir şey yok. Ayrıca oynayanlar bırakıyor. Ne olacak sonu hiç iyi değil. Daha kaliteli reklam ve haksızlığı engellemeleri lazım. Hiç bir oyunda bug kullananları affetmezler. Bizde en güzel BUG u kullanan 1 ay ceza alıyor en fazla. Buda insanların bırakmasına sebep oldu. Maalesef yazık oluyor oyuna. İnsanlara Browser oyunu olduğunu inandırmak zor o derece görselleri güzel ( bazıları hariç ) aynı zamanda oynanış olarak mükemmel. Ama oyuncu kaybediyor. Umarım düzeltmeler olur eski kullanıcılara teşvikler olur ve yeni başlayanlar için bazı kolaylıklar olur. Yoksa gerçekten yazık olucak..

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Çözüm yazınca farklı anlamışım :)

Umarım yapılacak güncelleme ve geliştirmelerle memnun olursunuz ,buna gerek kalmaz ve siz gibi değerli bir oyuncuyu kaybetmeyiz.

İyi forumlar..

15. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Sanırım bu gün 4 test serveri açıkmış girenler varda. 3 Yeni gemi denenecekmiş. Bilginiz var mı? 1 Tanesi 10 Milyon Uridyum değerinde..

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet 2-3 gün açık olacakmış,yeni gemileri denemek için .Bu konuda resmi bilgi iletilmedi ,açık bulduğunuzda girip denemenizde fayda var.

Test serverında 10 milyon uridium değerinde olabilir henüz girip bakmadım ancak oyunda birleştirme yolu ile yapılacağını sanıyorum,dükkana satışa da gelebilir ancak o kadar yüksek uridiuma zaten satılmaz.

İyi forumlar.

17. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Ben giremedimde ondan sorayım dedim sağolun yanıtınız için..

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şimdi siz yazınca bende denedim, chrome olandan hesaba girince görünmedi. Maxthon tarayıcısında çerezleri temizleyip giriş yaptığımda test server görünür oldu. Chrome tarayıcısı maalesef büyük sorunlar yaşıyor.

Birde bu şekilde deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

19. sabaha karşımı açıldı test..

20. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

[​IMG] [​IMG]

DarkOrbit ekibinden @OP32 bu ay içersinde gerçekleşecek etkinlik hakkında bazı açıklamalarda bulundu önemli noktlarını kısaca özetleyeceğim;
    -Bu ay içersinde bir etkinlik süreci gerçekleşecek bu etkinlikte karşımıza puan sistemi çıkacak.
    -Puan sistemini açıklamak gerekirse etkinlik boyunca yapcağınız şeylerden puanlar kazanacaksınız mesela görev, galaksi kapısı vb. bu puanlar sonucunda sizi bir ödül bekliyor olacak.
    -Maksimum puan limitine ulaştığınızda belirli bir miktar uridum karşılığı puanınızı sıfırlayıp tekrar o puanın getirisi olan ödüle ulaşmaya çalışabileceksiniz.Sıfırlama mikatarı 15k uridium olarak ön görülmüş fakat bu kesin değil.
    -Permafrost etkinliğine benzer şekilde bu puanı katlayacak satışı yapılan güçlendiriciler mevcut olacak.
    -3 yeni gemi Cyborg, Mimesis ve Hammerclaw bu etkinlikte çıkacak ve gemilerin satın alma opsiyonu bulunmayacak birleştirmeden ve Hitac kutularından elde edebileceksiniz.
    -Etkinlik sürecinde 3 gemiyide elde etmeniz oldukça zor görünüyor bu nedenle oyun stilinize en uygun düşen bir taneyi seçin ve onu hedefleyin.
    -Fakat benim zamanım yok ben hiçbirini yapamayacağım diyenlerin aklında soru işareti kalmasın nisan ayı dolaylarında gemileri elde edebileceğiniz materyaller kalıcı olarak oyuna sunulacak.
    -Hitac yalnız olmayacak bazı istenmeyen misafirlerinde onun yanında sizi zorlayacağı söyleniyor. Muhtemelen refakatçi gemiler olacak.
    -Bu yeni gemilerin önümüzde ki etkinliklerde yıl içersinde öngürlen bir çok içerikde size yardımcı olacağı belirtilmiş.
    (alıntı) "Khanesturca"

Hammerclaw

:) :)

Sizde biliyorsunuz memnun olmıyacağız :) Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim :)