Gülünesi durum

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KUMARBAZ tarafından 10 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ABREK

ABREK User

Konunun başına dönecek olursak oyunun nereden nereye geldiğini uzun vadede oynayan herkes biliyor. İlk yıllarda vipimizi alıp oyunumuza bakıyorduk, imkanı olan arada bir uri çekerdi, hele bir iki tane kapı yaptıysan tamam elit bitene kadar savaş. Grup savaşlarında elit sıkamayan birçok oyuncu oluyordu, x2 x3 ne varsa onla savaşa.

Hee şimdi ne var, kapı yap dur. Her pazar çifte kazanç, az çok rütbesini korumak isteyen veya yükselmek isteyen herkes kapıda. Tabi bunlar tp/şpde çekiyor, oh mis, yönetimin canına minnet. Eskiden bir vip yeterken şimdi oyuncu nereye yetişeceği bilemiyor. Bir süre sonrada istediklerine sahip olamayacağını anlayıp oyunu terk ediyor. Vip, indirim, katlayıcı, yükseliş paketi, destek paketi, etkinliğe özel 3-4 saatlik destekler, obsidyen/masque payment, apis/zeus alınacak, diroit/kalkan ne varsa gelişmesi lazım, havoc/hercules, lf4 çıkmazı, petin her tarafı kilitli, teknolojiler kapalı, yeni kalkanlar yoldamı acaba, yeni gemiler yolda biliyoruz, yeni etkinlikte yine kendine has destek paketleri, millette renk renk tasarımlar galiba bizde hiç olmayacak vs. vs. saymakla bitmez. Allah aşkına yeni oyuncu bunların hangi birine yetişsin, ne koparırsak kâr zihniyeti ne zamana kadar gidecek?

Şahsen fazla oyuncu istemediklerine inanmaya başladım, oyunun haracını tam karşılayamayanlar yukarıda saydıklarımla başa çıkamasın gitsin, geriye kalanları sürekli yolalım kafası bu. Sunucularda kasmaz küçük sunuculara taşırlar masraflar iyice düşer, geriye kalanları her hafta, her ay yolmaya devam.

2. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

"Bazı haritaların oyundan kaldırılacağı söylentisi hakkında"
    Bir kullanıcı discord üzerinden DarkOrbit takımına serzenişte bulunarak -
    "Lütfen getirisi iyi ödüller ekleyin ben 65 uri karşılığın 300k darbe puanlı bir Annihilator yok etmek istemiyorum" diyor. Cevaben ;
    -" Planlarımız dahilinde bazı eski haritaları kaldırmak ve galaksi boyutlarında küçültmeye gitmek var şuan için çok fazla boş ve hiçbir getirisi olmayan aptalca haritalar var." bir kullanıcı bu bilgi dahilinde ;
    "Pvp haritaları kaldırılmalı" diyor. Cevap ;
    -"Bingo" yani tam isabet oluyor.

Alıntı "Khanesturca"

Sanırım son dediğini doğruluyor :)

Bu oyun zaten en başından beri elit kesime hitap ediyordu. Bu oyunu paran varsa oynıyacaksın öbür türlü zevk alamıyorsun malesef :) Ki ben parada veriyorum yine zevk alamıyorum.Tr2 de çoğu oyuncuyu klanı tanırım hepsi oyunu bırakma derdinde başı ben çekiyorum
    Tr4 de de ecel klanını biliyorum ordakilerde rütbeli gemilerini bıraktı ezik hesaplara(rütbesiz) geçmeye başladı 3-4 tanesi felan oyunu bıraktı vs. vs. Yakında serverlarda 50 kişi kalır onlarda rütbe sevdası işte kurmay olurlar general olurlar düşerler falan filan kimin parası daha çoksa ona göre rütbesi olur :)

ABREK bunu beğendi.
  3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Pvp haritalarının kalkması yada kutu toplama olayının bitmesi genelde çoğu oyuncunun ortak isteği idi.Bence güzel bir gelişme tabi kesin nasıl olacak bilgimiz yok,yazdıklarınıza göre baktım.Oyuncuyu daha çok haritalarda kasılmaya çekmek için önce bazı rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırmak lazım ki en başında kutu toplama geliyor:)

4. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Gerçekten kutu toplamanın bu şekilde biteceğine inanıyorlarsa ben tek haritada oynamaya rağzıyım ama o tek haritada bile kutu toplatacak insanlar tanıyorum :) Ancak bu oyunun savaş oyunu olduğunuda unutmayalım ve rahatça savaşmamızın yolu PlayervPlayer haritaları O haritaları kendi hataları yüzünden boşalttılar önceden

Bakınız 2-3 de bile iç savaş oluyordu :)

7:23 den sonrası :)

Veyahut

1:30 dan sonrası

Bu kalabalığı bu oyuncuları Üsttekiler bitirdi.

En son attığım videoda kej klanı tr6 ya geçti ardından tr3 e ancak tr2de 60 kişiyken tr6 da 50 oldu ve ardından tr3 de 20 kişi misal

veya kendi klanım için konuşayım 60-70 kişi vardık ittifaklar hariç şu an sadece ben ve bi arkadaşım daha var ben bırakıcam oda bırakır yakında eminim :)

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ben kutu olayına zaten karşıyım bazen girip biraz toplayabilirim ama haritalar boş tüm gün kutu toplayıp akşam savaşmak yada hafta sonu sadece kapı yapmak oyunu bireysel kasmaya götürdü.Klanca kasılma,baskınlar,görev yapma,istasyon kurma koruma v.b keyifleri yeniden kazanmamız lazım.
    Bence herkes de eskisi gibi haritalarda rahatça kasılmayı,online saati yüksek saatlerde harita savaşlarını özledi.Rütbe ,elit cephane için bazende kapı yapmayı.İç savaşlara da kutulara da kesin çözümler getirilirse bence eski keyif alınabilir.Biz bu istekleri zaten sürekli ilettik sanırım bu anlamda herkesi memnun edecek geniş bir düzenleme düşüncesi var.Ben ısrarla diyorum ki bence henüz kesin karar vermeyin önce bir bakalım neler gelecek ,belkide sizi mutlu edecek :)

6. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Oyun eski haline dönse bile klan arkadaşlarım olmadıktan sonra neye yarar :) Klan arkadaşlarım abilerim dönerse ben her zaman burdayım ama artık dönmezler dönmeyecekler :) Bence bu düzenlemeyi yapmak için çok çok çok geç kaldılar.Hani düzeltseler bile bırakanlar yok be abi vardır kesin bişi deyip başlamayacaklar eminim :) Artık eldekini tutmaları lazım ki elleri titriyor artık darkorbitin :) Yavaş yavaş eldekilerde gidiyor :)

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Oyun severler nereye giderse gitsinler o ilk tat aldıkları oyunda kalır akılları :)Bence bende dahil yeniden heves getirecek her yenilikte oyunda eskisi kadar aktif olmak için sebep buluyorum.O sebeple gelebilirler diyorum :)Birde yeni başlayacak olanlar olur.Yani o tadı yakalayınca eski kalabalıklığına kavuşur,bilemiyorum ben iyimser bakıyorum:)Zamana bırakın ,sizde deneyin :)

8. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Malesef bu saatten sonra imkansız artık :) Çünkü ben 8 yıldır iyimser yaklaştım zamana bıraktım her şey daha kötü oldu :)

JUPlTER bunu beğendi.
  9. xxkubixx

xxkubixx User

keşke iyimser olabilsek ama devir eşitlik devri
    şuan milyonlarca kişinin oynadığı , stadlarda turnuvaların olduğu oyunlara bakalım

bu 3 oyunun ortak özelliği ne biliyor musunuz ?

3 ündede parayla satın aldığınız şeyler oyunu etkilemiyor.
    eğer iyi oynarsan kazanırsın.kötü oynarsan kaybedersin.bu kadar basit.
    peki darkorbitte nasıl bu olay ?
    çok çok fazla para yatırırsan anca kazanırsın.orta derecede yatırsan bile kaybedersin.hiç yatırmazsan zaten tek yersin.

****** yu ele alalım
    git 2bin tl lik silah al.oyundaki etkileyeceği tek şey silahın görüntüsü.oyu
    o silaha 2bin tl verdi diye daha hızlı daha etkili vuracak olsa kimse o oyunun yüzüne bir daha bakmaz.
    baskı yapıp geri aldırırlar o olayı.ki *** böyle birşey yapmaz .adamlarda beyin var.

******:
    istediğin skin i al yada parayı yatır bütün ******ları aç
    ne oldu ? oyunda hiçbir + özellik kazanmadın..

bu iki oyunda milyonlarca dolar kazanıyor. ****** o kadar yerelleşti ki ***** şirketi anadoludaki şehirlerde özel turnuvalar yapıyor...

peki bigpoint ne yaptı

bakın size yenilik yaptık
    hadi bize 100tl verin. yoksa patlarsın haaa aman diyeyim benim güzel kardeşim.

sizce şuan ****** veya ******* oynayan hangi oyuncu darkorbit oynar ki ?

@Jupiter @KUMARBAZ

eski kalabalık günlerden bir ss . 34k şp ile rütbeme bakın.oyunda o kadar oyuncu varki rütbeler arasındaki yüzdelik dilimde belki 1000 tane gemi var.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2017
    GREED bunu beğendi.
  10. GREED

GREED User

Ne admin mesajı mı editleyecek ne ? :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2017
    xxkubixx bunu beğendi.
  11. ENES BATUR a reklam yaptırsınlar en az 10 bin minik gelir :D :D :D

GREED bunu beğendi.
  12. GREED

GREED User

O 10 bin minik en fazla 1 gün dayanırlar ama :D

xxkubixx bunu beğendi.
  13. xxkubixx

xxkubixx User

ahhaha aynen :D

GREED bunu beğendi.
  14. Merhaba ,

Resmi Darkorbit forumunda olduğunuzu unutmayınız. Başka oyunlar ( şirketler ) ile ilgili yazılar yazmamanız iyi olacaktır. İlgili kısımlar düzenlenmiştir.

İyi forumlar.