Gün İçinde İkinci bir Server Reseti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nonono20 tarafından 23 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İkinci bir Server Reseti

1. Olmalı

97,3%
  2. Olmamalı

2,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Daha önce de belirttiğim gibi bu durumu raporlarımıza ekleyerek gerekli yerlere iletilmesini sağladık, olay merkez ekibin inisiyatifindedir.

İyi forumlar.

2. Kesinlikle olmalı +1

3. ah şu merkez ekip yokmu :D merkez ekip bence darkorbit oynamıyor oynasalar böyle olmaz :D

4. nonono20

nonono20 User

İnşallah...
    Bence de :)

5. Prejiva

Prejiva User

Arkadaşlar server reseti tam olarak neye yarıyor beni aydınlatacak biri var mı?

6. nonono20

nonono20 User

tahmini 10-12 saatliğine lagsız oynanabiliyor.

Konuyu güncel tutalım lütfen, destekleyen herkese teşekkürler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ocak 2019
    Prejiva bunu beğendi.
  7. Özellikle pazar günleri 3 reset atılmalı, yada aramızda para toplayıp bigpointe yeni bir server satın alalım :)

nonono20 bunu beğendi.
  8. sorunu çözemiyorsanız bu şekilde geçiştirebilirsiniz

9. darkobit yıllardır hangi sorunu çözdü ki şimdi olan lag sorununa da zaman ayırıp çözsün her hafta binlerce tl yatırmaya devam ettiğiniz sürece şirket sahibi bende olsam bende ilgilenmem kiraya verilmiş müteahhit dükkanı gibi para geldikten sonra yerden memnun olup olmaması umurlarında değil 2 . reset için destek isteyeceğinize 2 haftalık protesto için uridium alımlarını durdurmaya çağırın 2 hafta tek kişi uri almazsa 2 saate lagı çözerler !

10. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Belirtilen lag sorunu Türkiye sunucuları ile alakalı, merkez ekibe biz bunu her hafta raporluyoruz. Ancak eminim ki merkez portlarımızda sorun devam ediyor en yakın zamanda çözülmesini ümit ediyorum. Tekrardan merkeze ileteceğiz.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2019
    _ALPHA_ bunu beğendi.
  11. Şuanda tr-2 tr-3 birleşen serveri oynanamaz durumda, anlamadığım konu niçin reset atmamakta direniyorlar? bunun başka açıklaması yok, bu adamlar resmen reset atmamak için direniyorlar, oyuncuların onca tepkisine ve adminlerin onca raporlarına karşı bu yapılmıyorsa bunun adı direniştir, acaba amaçları oyuncu sayısını minimuma indirip sonrada oyuncu kalmadı bahanesi ile oyunu kapatmakmı?

12. destekliyorum mutlaka yapılmalı şuan oyunda lag olmasından dolayı oynayamıyorum gece saat 1.57 suan

nonono20 bunu beğendi.
  13. nonono20

nonono20 User

teşekkürler.

14. kesinlikle katılıyorum perşembe günleri 2 reset atıldığı için oyun şuan lagsız oynanılabilir durumda

15. güncel. Serverları iyileştiremiyorsanız bu yapılmalı bari geçiçi çözüm olarak.

16. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yaşanan lag sorunu tamamen çözüldüğü için konu kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.