Geri bildirim Güncelleme Fikir Havuzu Beğenilen Konular İndexi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 16 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2 Sene önce forumda bu index vardı bizler aynı konuları açma zahmetinden kurtuluyorduk ancak şu an kaldırılmış.

Bu uygulamanın geri getirilmesi gerek , tekrar aynı konuları açtığımı fark ettim ve fikir sahiplerinden özür dilerim malum 2 senedir forumda değilim ne oldu ne bitti fikirim yok.

Destek gören bir çok konunun bu index havuzunda toplanıp adminler tarafından link verilmesi kanaatindeyim.

Saygılarımla...

KOMA..SE..BIRA ve yılmazbey47 bunu beğendi.
  2. dodge viper hakan seni forumda gormek :D ben yılmaz destekliyorum :D
    (unideyim )

3. Helal yılmaz 2 sene önce dediklerimi dinlemişsin inşallah iyi yerlere gelirsin :)

Teşekkür ettim.

yılmazbey47 bunu beğendi.
  4. seni dinlemek bana çok şey kazandırdı :) oyunu bıraktım foruma bakıyorum ayda bir :D (sana baya dua ediyorum :) )

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Mecvut İndex çalışması son bulduğundan konunun kilitlenerek arşive taşınması uygundur.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Nisan 2019
    D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  6. Çok yakın zamanda kaldırıldı umarım tekrardan forumda görebiliriz bu konuyu çünkü eski bile olsa hala oyuna eklendiği takdirde bir şeyleri değiştirebileek fikirler var ve kullanıcı oyunu bıraktığı takdirde bir noktada silinip gidecekler artık bunun yerine en azından bu indexte kalıp bir şekilde varlıklarını sürdürürler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.