Geri bildirim Güncelleme Sonrası Hatalar 2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheMaster tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TheMaster

TheMaster User

Peki sizin için bu durumu konuya ekleyeceğim.

5-2 ye henüz gitmedim gidince deneyip sonuçları konuda göstereceğim.
    Ama resmedip bana ulaştırırsanız çok daha memnun kalırım.

Palladium sorununu adminler biliyor o yüzden eklemedim ama yinede konuya ekliyorumki toplu bir arada dursun diye hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Anasayfa sorunları genel olarak 9.Maddede yazdım.

2. on numara açıklama tebrikler... dahasıda var hatta bugün bir yenisi daha eklendi ve rütbeler uçtu gemiler banlandı dediniz düşmesi gereken rütbeler 200-300 bin arttı ayrıca petin adını değiştiğimizde son harfi eksik çıkıyodu oda düzeltilmedi

3. Gerçekten bu rütbelerin tek gecede bukadar artması imkansız heleki bütün serverlerde aynı gece artması tesadüf olamaz eminim oyun hatasıdır en kısa zamanda düzeltilir.

4. TheMaster

TheMaster User

Öncelikle teşekkür ederim.Rütbe konusuna gelecek olursak evet gerçekten banlamalardan sonra çok fazla arttı.Konuya yazma gereği duymadım çünkü yarın sabahki rütbe resetini bekliyorum.

5. ozcan_8888

ozcan_8888 User

Kardeş seprom beslemede de sorun var sep besleme var kalkanda ancak hala beslemesiz gözüküyor 2-3 kere konfi değişince veya 1 seprom daha ekleyince düzeliyor oyundan çıkıp girince bazen yine öyle oluyor eklersen sevinirim ve bu pala haritasında oyundan atmayı bir an önce yapmaları lazım bu nedir ya

6. Bu pala haritasındaki oyundan atmaları sanırım İllegal program kullananlar yada P.E.T'i serbest bırakıp Palla toplatanlar için yapmış olabilirler.Yanlış hatırlamıyorsam 1 dakika içerisinde atıyor.

7. lago_rosso

lago_rosso User

bende de aynısı oluyo.geçici çözümü ise ayarlardan bölgeleri düşük seçmemendir.yani bölgeler orta yada yüksek olmalı.yoksa flash yada shock hatası veriyo ekran beyaza bürünüyor

8. Patladıktan sonra oyun sürekli gemiye çok yakın görünümde doğuyoruz.

- ile uzaklaştırıyoruz gemiden görüntüyü.

Tabi bu denenmeli büyük ihtimalle herkeste oluyor.

9. Merhaba ,

Arkadaşlar genel olarak bunları bildirdik en kısa zamanda düzeltileceğini düşünüyoruz. Biraz sabırlı olmaya çalışalım lütfen.

İyi forumlar.

TheMaster bunu beğendi.
  10. TheMaster

TheMaster User

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim kıyamet adminim.

11. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır.

NOT : Arkadaşlar konuya uygun mesajlar yazalım.

İyi forumlar.

TheMaster bunu beğendi.
  12. 5-3 harita hatası ne zaman düzelir 1 hafta mı 3-5 hafta mı ona göre bizde bilelim de hergün moralimiz bozulmasın...

13. [​IMG] Bende burda bir sorun sizile paylaşmak istiyorum gemi yamuk gidiyor fotoğrafta görüdüğünüz gibi :) mini haritaya tıklıyorum aşağıya ama gemi düz gidyor yamuk yamuk bide uzaylılırda da yamuk :)

14. TheMaster

TheMaster User

Oda bir şey mi benim gemim bazen geri geri gidiyor :) :) :)
    Şaka bir yana onu eklemeyi unutmuşum hatırlattığınız için teşekkür ederim :)

15. Önemli Değil Yardım Etmişsek Ne Mutlu Bize :D :D

TheMaster bunu beğendi.
  16. Merhaba ,

Genel anlamda sıkıntıları tekrar ilettik arkadaşlar en kısa zamanda çözüm bulunacağını tahmin ediyoruz. Sizler ne sıkıntı yaşıyorsanız bizlerde yaşıyoruz bu açından bakmanızı da isteriz.

İyi forumlar.

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kalkan en buyuk sorun cift guclendirici bile alsak zor goruyor,yarasa duzenine gecince sepromsuzmus gbi oluyor konfi degismek bazen kurtarmiyor hesaplarımız uymuyor nezaman duzelir ,ayrica aldgimiz guclendiricilerde inanin zaman icinde cok bosa gidiyor.

18. Bonus

Bonus Guest

Merhaba,

Çok merak ediyorum, oyuncuların sözlerinin dinlenmediğini nereden biliyorsunuz? Ayrıca biz size hiçbir şey bilmiyorsunuz dedik mi? İnsanları bu şekilde gereksiz yere kışkırtıyorsunuz. Bununla birlikte belirtiyorum, bu konuyu Almanya'daki merkeze bildirdik. Ancak şunu da söylemek isterim, hatalar geç düzeltilmiyor aslında, sadece grafik hatalarının önceliği düşük olduğu için, öncelikle görünmeyen sistem hatalarının giderilmesi için uğraşılıyor. Siz de burada oyuncuları Darkorbit ekibine karşı kışkırtıyorsunuz.

Peki size bir soru? Küçük haritanın altındaki o siyah çizgi mi, yoksa kalkanların bozulması mı sizi daha çok rahatsız etti? Yani şunu merak ediyorum, öncelikle görsel sorunlar düzeltilse, şu an o küçük haritadaki siyah çizgi olmasa ama kalkanınız normalin yarısı kadar olsa, daha mı mutlu olurdunuz, yoksa yine insanları bize karşı gereksiz yere kışkırtırmıydınız?

Konuyu açan arkadaşımızın da ellerine sağlık, gerçekten çok güzel açıklamış sorunları ve bu sorunların en kısa zamanda çözülmesi için elimizden geleni yapacağız merak etmeyin.

İyi Forumlar...

TheMaster bunu beğendi.
  19. ben kimseyi kışkırtmıyorum bu bir.ikincisi herkezin sabrı taştı artık.bardağın boş tarafından değil dolu tarafından bakınız.bu arada kalkanlarda sıkıntı var ne olursa olsun gemi illa mıss vuruyor.ayarcıya verdiğim argelerden ötürü pişmanım.donmalar yüzünden dp ve kalkan hızlıca eriyor ne olduğunu bile anlamıyorsun.p.e.t'te lazer olduğu halde "lazer topun olmadığı için saldıramazsın" ibaresi çıkıyor aylar önce başladı bu hata daha düzeltilecek daha düzeltilecek tüm bu sorunlar ve bunun gibi bir sürü hata var.kamikazenin patlattı yaratıklar bazen ödül vermiyordu ve bu hatayı 2 senede zor düzelttiler.benim bu işten anladığım oyuncuya zarar veren hataları düzeltmeye çalışmadıkları veya biz oyuncuların yeterince zarar gördükleri kanısına varınca düzelttikleri anlamını çıkarıyorum.gördüğünüz gibi ben çoğu hataların farkındayım ben farkındaysam siz haydi haydi farkındasınızdır.madem aylardır hatta yıllardır devam eden sorunlar düzelmiyor ben görselliği ne yapayım.

20. TheMaster

TheMaster User

Güncel.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.