Duyuru Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları [2019]

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. _ALPHA_

  _ALPHA_ User

  Sevgili pilotlar,

  Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi paylaşırken lütfen anket açmayı unutmayınız.

  **Anketsiz açılan konularda, konu sahibi uyarılarak 24 saat süre tanınacaktır. 24 saat süre sonunda anket eklenmemiş konular kaldırılır.**

  Anket açarken* lütfen aşağıda gösterildiği gibi tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi gibi önemli şıkları işaretleyiniz. Anketlerin daha adil olması için bu maddelerin seçilmesi zorunludur.

  upload_2019-1-27_17-22-54.png

  *Anket eklemek/açmak konusunda yardıma ihtiyacınız olursa buraya göz atabilirsiniz.

  • İlgi ve destek gören fikir ve öneriler raporlarımıza eklenecektir. (Yeterli desteği alamayan ve/veya aktiflik gösteremeyen konular arşive taşınır.)
  • Lütfen bir fikre/öneriye destek verirken oyunuzu kullanınız ve yorumlarda bu fikir/öneri hakkında görüşlerinizi yazınız. "+", "up" gibi görüşlerinizi bildirmeyen yorumlar dikkate alınmayacak ve silinecektir.
  • Aynı içerikteki konuları açmamaya özen gösteriniz. Aklınızdaki fikrin/önerinin daha önce dile getirilip getirilmediğini öğrenmek için sağ üstte bulunan forum içi aramayı kullanabilirsiniz.


  Eklenen Resim İçeriği olması durumunda Moderatör Arkadaşlarımıza Upload ettirmeyi unutmayınız.


  Şimdiden fikrinize sağlık! :)
  Darkorbit Takımınız
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Temmuz 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş