Güncelleme ve fikir havuzu ve Yarasa uçuş düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ~~PARDUS~~ tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Merhaba,

Üşenmedim yarasa uçuş düzeni hakkında forum aramadan arattırıp açık olan bir konuyu güncelleme ve fikir havuzuda dahil tüm foruma baktım fakat olan tüm konuları ve anketleri nedense kapatmışsınız...

Daha önceleri bende yarasa uçuş düzeni hakkında anketli bir konu açmama rağmen sizlerden ismini unuttuğum mod o konuyuda kapattı ve buna benzer konulara yazın dedi.

Velhasıl kelam, ya KONULARI KİTLEMEKTEN vazgeçin buna benzer konular gibi ya da söylediklerinizde TUTARLI olunuz.Ayrıca şu SİSTEM BELİRLİYOR GEYİĞİNİDE söylemekten sıkılmadınız mı?Buna ben inanmıyorum ve sizden ricam şu haftalık almanyaya gönderdiğiniz isteklerde ACİL VE ÖNEMLİ İBARESİYLE sistemi eklemesi gereken teknik ekip eklesinde YARASA UÇUŞ DÜZENİNİ satın alabilelim...

Unutmadan özel bir gün veya etkinlik istemeden yapın daha önceki anket vesaire ve konulara bakınca toplamda yüzlerce insan bunu istemekte...BİRDE BİZ OYUNCULARIN DEDİĞİNİ YAPIN YA DA YAPTIRIN LÜTFEN...

İyi çalışmalar,

2. Merhaba ;

Yarasa uçuş düzeni ile ilgili konular neden Fikir Havuzu'na açılıyor 10 dakikadır bunu düşünüyorum şahsen. Eğer ki "Yarasa uçuş düzeni çıksın artık" türünden konular ise elbette ki kilitlenecek. Çünkü ortada bir fikir yok. Sadece oyunda var olan bir şeyin gelmesini istiyorlar, bu durumda da konuyu açık bırakırsak biz üstlerimizden uyarı alırız.

Biz söylediklerimiz de gayet tutarlıyız, bize verilen bilgiler doğrultusun da sizleri yönlendiriyoruz fakat görüyorum ki iyiliğimiz suistimal ediliyor ve suçlu durumuna düşüyoruz.

"Sistem belirliyor" lafı sizin deyiminizle neden GEYİK olsun? Bilipte söylememek bize ne kazandıracak? Bizler de sizin gibi oyuncuyuz, Apis günü, Zeus günü, LF-4 günü çıktığı zaman biz de seviniyoruz.

Raporumuza sadece konu başlığı ve konunun link'ini ekleyebiliyoruz, onun dışında herhangi bir oynama yapmamız yasaktır.

Elbette ki sizin düşünceleriniz ve istekleriniz bizim için önemli fakat her şeyin yeri ve zamanı var. Ticarette bir malı 1 gün erken piyasaya sürün bakayım neler oluyor? Hesaplar doğrultusun da gitmediği taktirde sizi iflasa kadar sürüklüyor maalesef. Bu yüzden sabırlı olunuz.

Keyifli Forumlar.

[-ASLANBEY-] ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konunun neden kapatıldığını gördüm maalesef kapatan modumuz haklı çünki birbirimize destek vermemiz gereken bir şeyler oldumu maalesef bir tartışma ortamına çeviriliyor ve birbirinizi istemeden yada istekli kırıyorsunuz bu konuda haklı olarak kapanmış konu ve konular keyfi olarak kilitlenmemektedir bunuda lütfen bilelim ve her zaman ben forumda kim fikrini beyan ediyorsa onun her zaman arkasındayım ve arkadaşlarımada herzaman olumlu birşeyler katmalarını istiyorum biz fikirleri her hafta bize sunulan ölçüde bildiriyoruz değer görülüp yapılması gereken bir fikir ise bunu biz belirlemiyoruz biz sadece aracı oluyor ve haftalık raporumuza her hafta 5 fikri ekliyoruz bunu acil olarak değerlendirin gibi deyimler kullanamıyoruz üzgünüm.

Bizleri her zaman burda yanlış anlıyor ve sürekli bize kızıyorsunuz lütfen bu şekilde hareket etmeyelim ben şahsen kendi adıma üzülüyorum bizler burada her daim sizin yanınızda olmaya çalışırken sizler bizi de sistem olarak değerlendiriyorsunuz şunu da biliniz kimsenin düşüncesini ve fikrini hiç bir zaman bu forumda es geçmedik ve bundan sonrada es geçmicez.

Keyifli forumlar dilerim.

4. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Manivela ve nefes modlarım bana burada yarasa uçuş düzeniyle ilgili konu açtığımda kibarca güncelleme ve fikir havuzuna açın deniliyor bizde gerekeni yapıp açıyoruz sonra başka bir mod efendim niçin açtınız bununla ilgili konular var oradan devam ediniz diyor...Yani türkçesi aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık.Yazamadığım bir konuya nasıl yorum yapacağım ya da kendi açmış olduğum bu konuyla ilgili sizlerin kapatarak söz hakkımızın kısıtlanması ve gerekli desteği alamamam diğer üyelerden...

Takip ettiğim kadarıyla bu uçuş düzeni 1 veya 2 senedir gelmiyor yani basit bir uçuş düzeni sadece yaratıklarda avantaj sağlaması size göre oyunun dengelerini bozacak demenizi de anlamış değilim.Yeni yeni oyuncu lehine işler yapmaya başlayan bir darkorbitin bu yarasa düzenini çıkarması için bir mucize beklemesine gerek yok.

Kastım aslında sizler değilsiniz asıl konun muhatabı darkorbit almanya ve sizlerden ricam bu konuyu önemle belirtmeniz tekrar tekrar...

Kelimelerimden dolayı darılmayınız sistem olayını kontrol eden teknik bir ekip var ve o sisteme ne girerseniz o da gerçekleşir...

İyi çalışmalar,

Son düzenlenen: 16 Nisan 2014
  5. Bu konuda birebir üst yöneticilerle görüşüp isteğinizi bildireceğim. Çıkar veya çıkmaz o konuda bir şey söyleyemem maalesef. Fakat şu konuda aydınlatayım sizi ; bir oyun oynarken önünüzden bir insan veya bir kuş vs. geçmesi bu da sistem olayıdır. Evet doğru, o insan-kuş oyuna dahildir, fakat orada random olarak bulunmasının sebebi sistemdendir.

Keyifli Forumlar.

6. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Teşekkür ederim, evet aslında hepimiz sistemin kölesiyiz :)

7. Merhaba ,

Bahsettiğiniz durumları yapmamızın sebebine gelirsek ;

Güncelleme ve fikir havuzu bölümüne açılması gereken konuları yönlendirme ile doğru yere açtırmaya çalışıyoruz.

Ayrıca Güncelleme ve fikir havuzu bölümündeki her konuyu da tek tek kontrol edecek vaktimiz olmayabiliyor. Zaten normalde forum kurallarında konu açmadan önce arama yapılması ve eğer yoksa açılmasıyla ilgili madde var.

Ayrıca Güncelleme bölümünde mantık olarak aynı yere çıkacak olan konuların çok olmasındansa tek yada en az sayıda olmasına çalışıyoruz. Çünkü aynı konular ne kadar çok olursa destekler dağılır.

Genel forum araması var ayrıca bölüm olarak aramada yapabiliyorsunuz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.