GÜNCELLEME2-) YENİ BOSS KAPISI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-_HaNıM-AGA_-][£d£] tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

BOSS KAPISI - HARİTASI ACILMALIMI

1. KESİNLİKLE EVET

59,2%
  2. EVET

17,1%
  3. GELİŞTİRİLMELİ

14,5%
  4. HAYIR GEREK YOK

21,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese özel bir kapı mı olacak yoksa birden fazla kişi girebilecek mi grup gibi mesela.

2. bence sen tekrar okulamalısın :) boss kapsıı die görüp heyecanlanıp yazmış gibisin :) grup halinde girilicek minumum 3 maximum 6 kişi veya minumum 5 max 8 kişi şeklinde :)

3. :D evet :D

4. Katiliyorumboylece iyi kasiliriz ve herkez gemileri duzeltir pwp can gelir

5. ewy aynen öyle zaten savaş sorununada cözümü güncelle 1-3 te görebilirsin

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

güzel konu :=)

7. bence iyi bir fikir değil haritada adam kalmaz onun yerine varolan haritalara başka npc gelmesini isteyebilirsin yeni haritalar cıktıkca diğerlerindeki yogunluk azalacak kimse kalmaz yakında :(

8. güncelleme 1-) i incelerse haritalarda savaşmaya gerek kalmazki insanlar becerilerini tüm serverlara karşı gösterse daha iyi olur

tşkler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2014
  9. fikrinizi anladım fakat şu da doğrudur ki cubide kasılanlara kamu bozmak kadar zevklisi yoktur ya da kristalon kesen adamın önce kristalonu kesmesine yardım edip sonra da adamı kesmek gibisi yoktur veya iç savaş çıkarmak 5 kişi ile 10 kişi kesmek düşmanla anlaşma yapıp kendi şirketini kesmek veya 1 düşmanı diğerine kışkırtmak gerçekten zevkli ama 8 vs 8 konusunda yazdıgınıza bakarsak mesela orada diplomatik ilişkilerin önemi kalmıyor başka serverlardakilerle savaşıyorsun.

10. öyle ama bide şöyle düşün ben 24 seviye bi gemi kullanıyorum tümgeneral ulaşmak istediğim hereşye ulaştım sıkıldım yenilik istiyorum oyunda yapılabicek herşeyi yaptım 7 yıldır oyna oyna yeni haritalar yeni action lar isteyen cok fazla oyuncu var

ayrıca bide şu acıdan bak gidiyorsun cubide boss keserken adama kesiyorsun ( yediğin lafların hatli hesdabı yok :) bizede y azık

11. tabi sizinki de doğru diğer üyelerin de fikrini alalım.

12. şavasmak istiyorsan vs yapmak istiyorsan bolca adam cıkacagından eminim sadece sen keyif alacaksın diye bir oyunun amacını zaten değiştirmezler senin yazdıkların ve benim yazdıklarım bos zaten darkorbit yapacagı seyi yapıyor zaten biz sadece yemiz bunu bil kasılmak istersen pvp gidecen taşta bekliyecen vs gelin diyecen gelecek cok kısı vardır sen öyle kasıl milleti bir kasılma haritasına haps etme bence low çıktı oyun zaten bitti sende hepten bitireyim diye ugrasıyon

13. normal cubinin 10 katı ödül demişsin ama 4 kat güçlü diyosun o halde normal cubiyi de kaldırmaları lazım bununda haricinde low kapısı yeterince oyuncuları haritalardan çekti eğer herkes kendi aleminde takılcaksa ben baskına gittiğimde kimi kescem kesinlikle -1
    bi cevabında 8v8 de savaşırsınız demişsin onuda okudum bu oyunun tadı yeri geldiğinde çatır çutur adam kesmekle çıkıyor ben hep ful adamlarla çarpışıp bir tane al öl bir tane al öl yapcaksam kapatsınlar oyunu

14. yahu arkadaşım ben seni oyunda zaten günde minumum 10 defa kesiyorum hazmedemeyip raidde küfür ediyorsun muhattap olmak istemiyorum inatla halen yorum atıp duruyorsun atma mümkünse ben kasılmak istediğim zaman zaten haritayı boşaltıp keyfime göre kasılıyorum sadece güçsüz oyuncuları kesmek istemiyorum bu kadar basit.

demekki sen okumuşun ama tam okumamışsın orda diyorki eşleştirme yapılırken güclüler ve gücsüzler farklı kategorilerde eşleşiyor dikkatli okursan bunu görebilirsin. ayrıca sen güclülerle kapışmak istemediğin gibi bende gücsüzlerle kapışmak istemiyorum :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2014
  15. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

arkadaşlar lütfen tartışmayı uzatmayınız aksi taktirde konu kapatılacaktır. [-_HaNıM-AGA_-][£d£] arkadaşımız ortaya bir fikir koymuş onun için teşekkürler sizler ricamız tartışmaya vesile olmadan konunun eksileri ve artıları nelerdir yada nasıl bir yöntemde olması gerektiği şekilde fikirlerinizi sunabilirsiniz

16. vallahi sen beni kesememişsin sen bir kere hangi serverdasın beni başkasıyla karıstırıyorsun benim oynadıgım server tr3 başka bir servarda asla oynamadım bunuda bil burda yalan söyleme bali beni hergün kesiyormus kendini böylemi haklı duruma çıkarıyorsun diyecek bişey yok sana zaten mantık dısı bir konu buda uygulamasıda imkansız yani ben yinede hiç olmassa yalan söylemiyom seni hergün kesiyom diye tr serverları arasında ısınlamamı var da gelip beni kesiyon sen

17. tamm uzatmayınız yakında youtube videosunda izlersiniz. oyununuza bakın benim yazılarıma cevap yazmayın mümkünse

18. ben ne diyom sen ne diyon benim oyuncu ismim bu form uyeliği tr 3 diyom sen daha yakında youtubede izlersin diyon anlaman kıtmı tr3 başka serverda oynamıyom sen bunu anla bende cevap yazmıyayım tr3 oyuncusuyum bir daha yazıyım tr3 ısınlanırsan izlerim belki :d iyi oyunlar

19. hayır yanı ödülü gelmeyen kapıyı neden bitirelim yani ? harcadıgımız x4 e saba yazık. olumsuz!

20. icerisinde fazlasıyla ödül alıyorsun zaten :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.