GÜNCELLEME2-) YENİ BOSS KAPISI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [-_HaNıM-AGA_-][£d£] tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

BOSS KAPISI - HARİTASI ACILMALIMI

1. KESİNLİKLE EVET

59,2%
  2. EVET

17,1%
  3. GELİŞTİRİLMELİ

14,5%
  4. HAYIR GEREK YOK

21,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CİLΛ

CİLΛ User

olabilir ama boss tallonlar zor olur

[-_HaNıM-AGA_-][£d£] bunu beğendi.
  2. yapana herşey kolay

3. Katılmıyorum. Çünkü; bu oyun sadece kasılma oyunu değil savaşmakta lazım. Bu kapı açılırsa haritada adam bulamazsınız kesmek için. Zaten bi low belası var başımızda cubikonda kasılan adam yok artık. Eskiden ne güzel herkes cubiye saldırır harita adamlarla doluydu. Şimdi böyle bir kapı olduğunu farzedelim diğer haritalarda kimseyi bulamazsın. -1

4. fbrecep123

fbrecep123 User

5. savaşmak istedikten sonra anlaşırsın bi klanla cağırırsın kapışırsın 3-3 5-3 veya 1-1 senin derdin gemisini henüz fullememiş oyuncuları kesmekse o ayrı tabi.

6. Niye sevmediğim ve kırmızı yandığım klanlar savaşa gelmezse ne olacak. Niye şimdi savaştığın zaman haber mi veriyorsun sizlerle savaşmaya geliyom. Baskının adı üstünde baskın haberisz geliyorsun işin güzelliği bu zaten. Bu arada bir söz vardır büyük balık küçük balığı her zaman yer. Ben güçsüzken sürekli kesildim kesildimde kesildim oyunu böyle öğrendim kasıldım fullendim savaşacak hale geldim. Yarın güçsüzken kesmediğim adam fullendiğinde gelecek savaşacak varmı öyle birşey.

7. :) mantığın benimkiyle hic uymuyor o yüzden tartışmayı uzatmayacağım şahsen kesmek istediğim savaş klanımla küfürleşmediğim için istediğim adamı cağırırım gelir keserim veya kesilirim herkes saygı sevgi cercevesini korursa güzel güzel savaşacak cok insanda bulabilir. ayrıca gücsüzken güclülere kesilmiş olman güclenince seni kesen güclüleri kesin kesebiliceğin anlamına gelmez sadece başkalarının yaptını başkasına yaparsın okadar . buda seni kesenlerin acizliğini değil senin senden gücsüzleri keserkenki acizliğini ortaya koyar bu mantıkla ilerliyorsan bence.

8. peki bu saydıklarınız ne kadar etik zaten bu yüzden tr6 serverinin bir zevki kalmadı sen getir düşmanı ittifak ol kendi haritanda onunla beraber şirketinin adamını kes bumu oyundan zevk anlayışın bana kalsa sen önce etik davranmayı öğren derim

9. Evet, olmalı. Yazında mini minnacık bir hata var. 16- lwl olanlar için gelen NPC'leri saymamışsın ama oyum lumlu. +1

[-_HaNıM-AGA_-][£d£] bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.