Destek Güncellemeden sonra APİS VE ZEUS parçaları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve TAW tarafından 25 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TAW

TAW User

Merhaba kafama bir soru takıldı; Normalde A Z parçaları korsan kutularından çıkıyor. Güncelleme ile beraber parçaları birleştirerek bu iki droidi alabileceğiz ancak kayıp bir kısım var, bu parçalar yine korsan kutularından çıkmaya devam edecek mi?

Herkes güncelleme öncesi droidlerini almaya çalışıyor, bende Apis 150k civarına düştü ancak Zeus 5 parça olduğu için halen 1m ürinin üzerinde. Bu durumda ne yapmak gerekir? Teşekkür ederim.

2. Merhaba,
    Şu an Apisten 28 parça, Zeustan 19 parça toplamış durumdayım. Örneğin apisi hemen inşaa etmek için 17 parçaya sadece 98k uriyle Hemen inşaa et butonuna tıklayarak yapabiliyorum. Yeni güncellemede hemen inşaa et butonu olacak mı? Yoksa apis parçalarını 20 kdan mı almamız gerekiyor. Böyle olursa 340k maliyeti olacak 17 parçanın. Ayrıca güncellemeden önce hemen inşaa et dersem kaybolabileceğini anlıyorum. Doğru mu ?
    Yardımınızı bekliyorum.

3. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Korsan sandıklarından (ganımet kutuları) çıkmaya devam edecektir. .

2. Sorunuza Açabildiğiniz kadar ganımet kutusu açın Kalan parçaları vip+ indirim paketi ile %30 indirimli almış olursunuz . 0 parça ve Vip+ İndirim paketi ile zaten 1m uridium masrafı bulunmaktadır.
    upload_2019-10-25_17-48-17.png

toplam 45 parça ve sizde 5 parça mevcut. 40 x 33.000 = 1.320.000 uridium:)
    upload_2019-10-25_17-49-52.png

Şuanda açabildiğiniz kadar ganımet kutusu açın ve Güncelleme öncesi eus Droidini tamamlayın bence. Güncelleme sonrası apis - zeus birleştirme malıyetlerı artacaktır. 1 Zeus droid parça fiyatı 33.000 uridium olacak. ona göre hesaplayabilirsiniz.
    Bugünkü Zeus günü boyunca Altın ganimet kutusu açın. Bu sayede hem Zeus droit parçası ile birlikte Apis inşası içinde gerekli parçaları toplamış olursunuz. Önümüzdeki haftaya kadarda uridium biriktirerek Zeus ve Apis droitlerinzii inşa edersiniz.

Buradaki konudan sahip olduğunuz parça karşılığında Apis ve Zeus droitlerinin hemen inşa et fiyat tablolarını görebilirsiniz. Bu fiyatlara İndirim Avantaj paketi ve Premium üyelikte etki ederek fiyatı azaltabilmektedir.

İyi forumlar.

Merhaba,

Konularınız aynı olduğundan ötürü konularınız birleştirilmiştir.

Sevgili ______BΥDΣΛDΣЯ[MA®S], Güncelleme sonrası hemen inşa et butonu kalkacaktır ve 1 parça 33.000 uridium olmak üzere parça biriktirerek alabileceksiniz.
    17 apis parçasına sahip olduğunuzu belirtmişsiniz. 45-17=28 28 parçanız eksık ve 28 x 33.000 = 924.000 güncelleme sonrası maliyeti olacaktır. Buradaki konudan sahip olduğunuz parça karşılığında Apis ve Zeus droitlerinin hemen inşa et fiyat tablolarını görebilirsiniz. Size önerim yapabiliyorsanız hemen yapın :D

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2019
    Minerva ve TAW bunu beğendi.
  4. TAW

TAW User

Peki modum indirimler parça fiyatına etki ediyor mu?

5. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Tariflerde (birleştirme kısmında ) olan ekipmanlar için geçerli değildir diye biliyorum. Güncelleme ile ilgi net bir bilgi mevcut değil malesef.

İyi forumlar.

TAW bunu beğendi.
  6. TAW

TAW User

İndirim aldım sonra 600 adet anahtara 630k uri bayıldım. 5-2 haritasında başladım kutu açmaya 12 apis ve 5 de zeus parçası vardı
    600 adet anahtar bittikten sonra
    Apis 45 oldu aldım 20 parça da fazla çıktı
    Zeus 25 oldu 155k uri ile aldım.

Apis ve Zeus bana 630+155=785k uridium a mal oldu. Kar sayılır mı bilemem ama kesin olarak zarar etmedi.

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. oben

oben User

yeni gelen sistemde parçaları satın almak süretiyle hemen inşaa etme var yani hemen satın al hemen inşaa et olacak değişen sadece isimleri olacak.ayrıca parça satın alma olayı apis icin 24 bin yani 24*45= 1.080.000 zeus için 33bin yani 33*45=1.485.000 olacak.