Günde 13M Kredi ve 13K Uridium yapmak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darq_Assasin52 tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu konumuzda size uridium ve credits yapma taktiği anlatacağım

Uridium nedir?
    Darkorbitin en değerli madenidir.bunu kasmak oldukça zor olsada iyi çar yapınca kolay yaparsınız.Bu oyuna ilk başladığım zamanlarda uridiumun gerçek para olmadan elde edilmeyeceğini sanıyordum ve çok zor gibime geliyordu.Mesela 5.000.000 creditsi bir günde yapmak normal.bir günde 10.000 uridium yapmakta elit işidir.

Credits nedir?
    Credits darkorbitin en kolay bulunan madenidir.Yaratık kesmek,skylab vb. yöntemlerle kasılabilir.Krediyle dükkandan eşya satın alabiliriz fakat dükkandan aldığımız kredilik eşyalardan pek hayır gelmez.Çokmu çok kredi biriktirin ihalede uridiumluk eşyaları krediye alın.

Uridium kasma yöntemi.

En iyi uridium kasma yöntemleri NPC kesmek ve Kutu toplamak en çok verenler bunlar.
    Peki hangi NPC kesmeliyiz?

Darkorbitte güçlü,güçsüz farklı farklı NPC vardır.NPC Yapay zekalı uzaylı yaratıklarıdır.darkorbitte çok güçlü olup uğraştıran ve kestiğinizde az uridium veren yaratıklar var birde birkaç vuruşla patlatmaya rağmen çok uridium veren yaratıklar var.Bu yüzde her yaratığı kesmeyin zaman kaybı vb. yaşarsınız.

Kutu toplamak
    Kutular çok avantajlıdır.Mermi,kredi,uri herşeyi verirler.Avantaj kutuları mavi renktedir bunları topladıkça bayaa uri mermi ve kredi yaparız.Öncelikle vengeance yada sparheadınız olsun bunu full hız jeneratörü yapın daha sonra promerium besleyelim hızı,vede 4-x haritalarında üstlerde kutu toplayın çok hızlı şekilde saatte en az 3000 uri yaparız.Günde 2 saat kutu toplayak 6000 uri yapmış oluruz.

Uridium kasmak için kesebileceğiniz NPC
    StreuneR=StreuneR'ler x-8 de bulunan mordon gücündeki yaratıklardır.hemen patlarlar.Bu yaratıkları kestiğinizde herbiri 8 uri verir.Mordondan farkı yok fakat x-8 istasyona yakındır ayrıca StreuneRler çoktur mordonlar fazla değildir StreuneRler direk dalmazlar ama Mordonlar direk dalıp canınızı yerler bu yüzden StreuneRleri kesmek daha avantajlı olur.Fakat Boss StreuneRler normal streuneRlerden daha çok uri verir.4 streuner kesmiş sayılırsınız.

Her dakika 60 saniyedir.1 Dakika içinde 1 Boss streuneR ve 1 streuneR Kesersek 32+8=40 Uri eder.Her dakika 40 uri yaparsak 40x60=1 saatte 2400 uri yapar.3 Saat sıkılmadan kesersek 7200 Uri eder.Hadi 200 uriyi yapamadık karşımıza düşman çıktı bazen kesemedik zaman kaybı oldu.7000 Uri yaptık.Günde 3 saat bunları kesersek 7000 uri yaparız.

Kısaca NPC ve Kutu taktiklerini hergün uygulayın 3 saat StreuneR ve 2 Saat kutu=5 Saat olur.5 Saat darkorbit oynayın hergün ve 13.000 uri yaparız.Bu parayla hergün Bir LF3 yada Bir BO2 yaparız geri kalan 3.000 uri ilede Dosya mosya alırız.

Kredi kasma taktiği

En iyi kredi kasma taktikler Hammadde satmak,Canavar kesmek,Klandan para almak

1-Canavar kesmek
    Uygun NPC kesersek iyi kredi kasarız.Bence cubilere gidin.Cubilerde ilk saldırıyı siz başlatmadan cubi kesin,böylece her cubiden 100.000 kredi yaparız.Haritada gezin cubi görünce dalın.Saatte 10 Cubi kesersek 1.000.000 Kredi kasarız.3 Saat cubilerde kasılsak 3.000.000 kredi kasarız.

2-Klandan para istemek
    Güvenilir bi klandaysanız size hergün 1.000.000 kredi versinler.Her sabah bunu alın.

3-Hammadde satmak
    Kestiğimiz canavarların çöplerini toplayıp sıkıştıralım ve satalım her 20 dakikada 800 Prometid 800 Duranium sıkıştırıp satarsak 500.000 Kredi kasarız.Buda saatte 1.500.000 kredi olur.Kestiğimiz canavarlarla beraber hammadde satsak 3 Saatte ek olarak 4.500.000 kredi yaparız.

Kısaca Cubilerde kasılınca hammaddeyle beraber 7.500.000 kredi kasarız.Her saat skylab gönderin 3 saatte ulaşıp satarsak 1.000.000 kredide 3 saatte yaparız.yani 3 saatte 8.500.000 kredi yaparız.500.000 krediyi yapamadık diyelim zaman kaybı filan 8.000.000 kredi yaptık 3 saatte.Bunu 5 saat oynarsak 12.000.000 kredi yaparız.Birde klan paranızı almıştık 13.000.000 kredi yaptık.Verdiğim uridium yada kredi taktiğinden sadece birini yapın.Krediye önem veriyosanız 5 saat onu uygulayın uridiumsada 5 saat uri taktiğini uygulayın.ikisinide uygulayacaksanız 10 saat darkorbit oynamanız gerekecek.

Not=Bu denenleri Full hızlı normal vengeance ile yapın elit olmaya hiç gerek yok.

GÜNDE 13.000.000 Kredi veya 13.000 Uridium kasmak nasıl ama

anakin5555 bunu beğendi.
  2. 10 iris 10 havoc 4 hercules 15 lf-4 x2 ile günde 150 bin uridium kasıyorum 8 saat 10 saat civarı

3. WasWhere

WasWhere User

nerde kasıyorsun tr kaç

4. Kardeş ben bunu zaten yeni başlayanlar bölümüne açtım yeni başlayanlar için bukadar para yeter zaten öyle çar herkezde yokki 150 bin uri kasak.Bu arada kaç yılda yaptın o çarı?

5. -onur5000-

-onur5000- User

Amma abarttın sende nasıl günde 150k uri ???

6. Kutu toplamam ben asla . Credi geliyor moralim bozuluyor , pvp de düşman görüyorum direk x1 e topuk :D

paşa paşa x8 de kasılıyorum 15 dk da +600 uri cepte :)

7. aga x-8 nasıl gitcem :D kaç lvl sınırı

8. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

12 Seviye olduğunuzda şirketinizin x8 haritasına giriş yapabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bilmeyen arkadaşlar için yararlı olmuş teşekkür ederiz.

İyi forumlar

10. Kral-87

Kral-87 User

bende uri kasıyorum x-8 de diroit düzeni için kısacası en iyi uri kasma yöntemi önüne gelen bütün herşeyi kesmek / toplamaktır ben böyle yapıyorum şahsen 10 - 5 saatte 10k uri kasıyorum

11. sportmen70

sportmen70 User

keşke başka bir forumdan alıntı yaptığını yazsaydın.

12. teşekkürler :D

13. -yeter123-

-yeter123- User

Benim arkadaşım günde 200.000 Uridium kasıyor.En iyi kasılma yeri BATE

14. Yakında kapanırsa Falcon madeni görürüm ben seni :D

15. anakin5555

anakin5555 User

Bn 17 lvlim. Artık streuneRler kendileri dalıyor hatta roket atıyorlardı amwa düzeldi. Bence en iyi uri kasma yöntemi düsman grvi yapmak. Yeni birçar açın ve onu kendi çarınızla kesin, ben tüm grvleri böyle yaptım. :)

16. DARKLORD

DARKLORD User

o yaptığın pushing oluyor, %30 tp-şp silme ve 2 hafta ban cezası var :)

anakin5555 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

durust en azindan,birde burda yazmis:D

anakin5555 ve DARKLORD bunu beğendi.
  18. 13 milyon kredimi Yeni başlayanlar için büyük miktar olabilir hatta iyi bir fikirde olabilir ama üst seviye oyuncular kesinlikle kaideye almasın saatde 60 k uri kasmak varken neden günde 13 k kassınlar ki :)

19. DARKLORD

DARKLORD User

saatte 60 k nasıl kasıyorsun? :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.