Öneri Günlük 1 Giriş Hakkı Olan Yeni Kapı Gelsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve 乃ØŁÐØ尺Ø乙 tarafından 5 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

günlük ücretsiz tek kısılık bol odullu bır ek sahne gelsın mi ?

1. evet

77,3%
  2. hayır

22,7%
  1. Arkadaslar benım nacızane onerım

sımdı oyunda bır cok sahne war
    galaksı kapıları gıbı
    bunun ıcın gereken ıse kapıyı tamamlayıp bıtırmek

bu oyunda baslangıc orta we ılerı duzey ıcın bıle sıkıntılı bır konu halıne gelmıs kı soruna komple we kalıcı bır cozum olmasını ıstıyorum

onerım sudur kı :
    her oyuncu ıcın
    her sırkete ozel x1 harıtalarında bır kapı acılsın
    gunluk gorew yapar gıbı
    herkez hıc bır masraf yapmadan
    acılan kapıdan gırıp kesebıldıgı kadar gıdebıldıgı kadar gıdıp odul we ıtem kazansın
    kapıda soyle bır ozellık olsun ıstıyorum gemı patlayana kadar
    katlar we odullerı olsun
    kapı ıcınde kı npc lerden urıdyum credı ve tp sp itemler gıbı ıcerıkler kazansın
    gırılen sahneden gectıgı kat sayısı kadar oduller alsın
    Ör:
    1 . katı bıtırene (odullerı darkorbit sırketı belırlesın )
    2. katı bıtırene (odullerı darkorbit sırketı belırlesın )
    3. katı bıtırene (odullerı darkorbit sırketı belırlesın),
    bu katların sayısını we odullerı sırket kendı ayarlasın ben ornek amaclı yazdım
    bunun oyundakı oyunculara we oyun ıcınde kı sırkete
    kazancı olacaktır yanı
    hem sırket kazanacak hemde oyuncular

oyun herkez mutlu oldugu surece war olur .

2. cahitbatuk

cahitbatuk User

Eternalın kalıcısı gelsin diyorsun yani. 2 haftalık etkinlikte 50m uri kastılar bide kalıcı olsa sence ne olur ? Ben de kasarım , biz de kasarız ama rütbelilerin hepsi gemiyi eternal blacklight a değil de x-1e bota atarlar bu sefer değişen bir şey olmaz sadece alttan gelenler gemilerini çabuk güçlendirirler ama onlar da güçlendikten sonra o kapıdan çıkmaz. Oyunun dinamiğini değiştiremezsin bu saatten sonra. Arada bir savaş olursa gemileri bottan çıkartıyolar onun harici 7-24 bottalar botun kastığı rütbeyle de caka atıyolar :D böyle devam darkorbit tutucu , bot , bug , hile hiçbirine müdahale etmeyin oyuncu diye bir şey kalmadı zaten herkes robot oldu gemilerini bota atıp gidiyolar sadece.

3. arkadasım gunluk gırıs lımıtı x1 olunca bot a gerek kalmaz
    oyunda bot yada bug yada baska bır sey kullanmak bunu suıstımal etmek yada haksız kazanc saglamak sadece oyuncuların acız oldugunu gosterır kı bı kıymetı yok
    soyle ornek wereyım nacızane
    bır bos bardak dusun sen ıcıne en fazla bardak tasıncaya kadar su dokersın bardak dolunca su dokemezsın tasar yanı
    bır karakterı ne kadar fuller ısen fulle
    oyunda yenı bır ozellık gelmedıgı surece senden sonra gelenlerde senden sonrada olsa gemısını aynı duzey e cekecektır
    oyun bu sonucta herkez esıt olması sacma olur
    oyun sırketı kazanc saglamadıgı surece oyun gelısmez
    nacızane benım bır onerım oldu olur yada olmaz tutulur yapılır yada aksı bır durum olması bana ne bır faıde nede bır zarar werır
    benım temel mantıgım
    oldugu kadar olmadıgı kader
    ben eglenmek ıcın oynuyorum amacım yok .

4. cahitbatuk

cahitbatuk User

İlk olarak 1 giriş hakkın olunca o kapıya girip patlamadığın sürece bitmez bu da demektir ki 24 saat boyunca o kapıyı yapıp 500.dalgaya gelebilirsin ve 500.dalgaya gelen birinin alacağı ödüllerin yüksek olduğunu varsayarsak (kapıya azalan etki getirilmezse)rütbeli gemilerin çoğu 24 saat kapıdan çıkmaz .

Sen mmo oyunlarda yenisin galiba veya gemin-karakterin(oyun karakterin) hep düşük levellerde düşük seviyelerde kalmış; günlük yaşamda olduğu gibi insan oyunlarda da açtır, doymak bilmezdir. Çoğunluk , 10m uridiumum var 10m x4üm var gideyim savaşayım demek yerine 10m'i 20m yapayım diye düşünür. (Ki bu oyunların amacı karakterin-geminin benzersiz olması diğerlerinden ayırt edilmesini sağlayacak belli başların şeyleriyle öne çıkmandır) Tasarımların ve rütbelerin asıl amacı görünüş farklılığıdır.

Çoğunluka hafta sonları x-1de , Bl haritalarında veya etkinlik zamanlarında albayları illaki botta görmüşsündür (GİŞ'e aykırı olmasına rağmen) , ben de gördüm çünkü amaçları daha çok kasılmak tabiri caizse geminin yatmasını istememek ve rütbelerini (dış görünüşlerini korumak). Yani demem o ki Darkorbit de Seafight da çok benzer oyunlar ikisi de Bigpoint'in oyunu, ikisine de 2008'de başlarım dönüşümlü olarak oynadım şu an iki oyuna da hakimim (10 soru sorulsa iki oyunda da dokuzunu bilirim) . Bu oyunların eski tadı eski heyecanı kalmadı çünkü herkes daha fazlasını istiyor eskisi gibi alfadan 20k x4 alıp gün boyu savaşma devri kapandı artık bota gemi atıp 1m x4 kastırıyorum diye dolanıyo herkes artık amaç sadece gemilerin doluluğu şirket savaşlarıymış actionmuş hepsinin devri bitti. Bence bu da oyunun cazibesini azalttı ve iki oyunda da sonlara yaklaşıldığını hissediyorum...

5. arkadasım
    benım kı nacızane bır onerı
    onerı benden gelıstırmek daha ıyılerını daha guzelllerını ıstısare ıle daha guzel we daha adıl bır oyun ıcın daha ılımlı bır ozellık gelmesı herkezın faıdesıne olur
    belkı hatalarım we kusurlarım wardır ımdıden affola
    bırlıkte daha guzel bır sahnenın gelmesı oyun ıcındekı eglencenın artmasına belkıde fayda saglarız
    ne kadar cok fıkır o kadar cok eglence demek bence

6. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

7. Bu tip bir şeyin olması gerektiğini düşünüyorum ki gayet güzel bir fikir geliştirilebilir.

Oyuncuların devamlılığı sağlanabilir bu sayede.Hiç olmazsa günlük az bir şey kazanç elde edip gemilerinde ki eksikleri tamamlayabilirler.

8. jokerblack

jokerblack User

bencede olmalı oyuna girip genellikle günlük görevleri yapıp çıkıyorum pek takılmıyorum şu dönem oda kalmam için bi yol olur ama bence daha çeşitlendirilmeli yani tek bi kapı koyup bırakılmamalı kapılar her hafta değişsin ödilleri değişsin böylece insanlar ihtiyacı olan ödülü veren kapılar geldimi diye takvimden takip etsin sırf bunun için özel bi kapı yapmayada gerek yok oyun hazırda bulunan kapılarını alıp daha zayıf ama daha az ödül veren bi versyonlarıda konulabilir günlük veya haftalık olarak belli bi sayıda girilebilir olarak belirlensin dengeli bi kazanç olsun çok aşırı kazanıp oyun zevkinide kaçırmasın

bot konusuna çözüm olurmu derseniz bence tek faydası denildiği gibi insanlar günlük görevler almak için bottan çıkardığı gibi o kapı içinde bottan çıkarır sora tekrar bota koyarlar etkisi neredeyse değişmez ama en azın oyunu oynayan insanlar için bi aktivite olur yeni başlayanlar içinde bi nebze yükselme şansı

ayrıca ben bu konuyu şöyle gördüm bu güne kadar hiç kapılara girmedim pek hevesim yoktu gemiyide zaten çok geliştirmeye vakit ayırmadım son 1 aydır biraz uğraşıyorum kapıların içinde ne ile karşılaşıcağamı hiç bilmediğimden forumdan aratıp belki ödüllerini ve kapılardaki düşmanların ayrıntılı bi listesi vardır diye bakmak istedim yani bu küçük basit bi kapı konularak yeni oyuncuların biraz güçlenince girip bi deneyebilicekleri yer olur diğer kapıların içeriği hakkında fikir verir

Son düzenlenen: 20 Haziran 2021
  9. Adamlar oyuna ne zaman bir yenilik bir şey getirse direkt hilesini buluyorlar evete bastım ama dediğim gibi yine direkt bir açığı maçığı birşeyi çıkar diye yapmaz büyük ihtimalle

Sayfayı Paylaş