Günlük Dosya&EMP-01

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 6 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Bencede, Kesinlikle, Yapılsın.

85,7%
  2. Hayır

14,3%
  1. Merhaba Arkadaşlar

Geçen gün aklıma gelen bir fikri sizinle paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz gibi 50 argeye ulaşan hesapda günlük dosyalarına ihtiyaç kalmıyor. Ancak galaksi kapısı açtığımız için günlük dosyası elde etmeye devam ediyoruz. Bu şekilde binlerce dosya birikiyor.

Fikrime gelirsek günlük dosyalarını birleştirme yoluyla EMP-01(EMA) dönüştürebilelim.

1-2 dosya karşılığında 1 adet EMP-01 alabilelim

ateistkeci bunu beğendi.
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu doğru yere ve Kurallara uygun açtığınızdan dolayı teşekkür ediyorum. :) Ayriyeten Güncelleme Ve Fikir Havuzu İndex ' e de konunuzu ekledim. Gerekli desteği aldığı taktirde düşüncelerinizi raporlarımıza eklemekten mutluluk duyacağız :)

İyi forumlar.

3. Aliens

Aliens User

Konu iyi ama 1-2 çok abartılı olur. 1/3 oranında olsa bile 10.000 üstü EMP-01 üretebiliyorum. Yani daha makul bir oran: 1/5 gibi olabilir. Yada daha iyisi de olabilir: 5 ilave Ar-Ge Puanı ile çok daha iyi değerlendirilebilir.

Yine de oyum OLUMLU.

Quenn bunu beğendi.
  4. Konu güncel, desteğe devam...

5. ilginç bir öneri

Sayfayı Paylaş