Günlük Giriş Bonusu Hakkında S.S.S

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Minerva tarafından 8 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  YENİ GÜNLÜK GİRİŞ BONUSU

  Merhaba Uzay Pilotları;

  Artık güneş takvimi yerini yeni her ay yenilenen günlük bonus takvimine bıraktı. Ayrıca eski 5 günlük bonus da beraberinde kalkmış bulundu. Her ay farklı ödüllerle karşınıza çıkacak.

  Bonusları eskiden olduğu gibi anasayfaya girince değil Oyuna 6.png yaparak alacaksınız. Sonrasında yüklenme tamamlanıp starta bastığınızda mutlaka oyuna giriş yapmanız gerekmektedir yoksa bonus hesabınıza yüklenmeyecektir.

  Alınan bonuslar üzerinde Tik işareti bulunacaktır.

  7.png 2.png  resim4.png

  • Yeni takvimimizde 25 gün bulunmaktadır. Sebebi oyunculara insiyatif tanımak ve giremedikleri günlerde bonusları kaçırmamaktır. Tam olarak 5 gün takvimi kaçırma hakkınız bulunmaktadır. 5 Günden fazlasında takvimi tamamen tamamlayamaz ve son ödülü alamazsınız.


  Her 7. Güne Önemli ödüller bırakılmıştır. Bu yüzdende renkleri farklı.

  3.png


  Takvimimizin sonunda en büyük ödül bulunmaktadır. Ayrıca 25. gün ödülüne ek bonus bir ödül bulunmakta. Yani 25. günde 2 adet bonus alabilirsiniz. Bu ay ki 25. gün bonusu LF-4 Magma Sondası yanında verilecek diğer bonus ise 7 günlük %25 indirimdir.

  İndirim bonusunu almak için bir şart koşulmuştur Vip üyesi olmanız gerekiyor. VİP üyeliği 25. gün bonusunu almadan önce hesabınızda aktif etmeniz gerekmektedir. Vip üyeliğiniz yok ise 25. gün bonuslarından sadece LF-4 Magma Sondasını alabilirsiniz.

  4.png
  Bonus takviminin bitiş süresini en alta bulunan bölümden görebilirsiniz.

  5.png

  Darkorbit Forum Ekibi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.