günlük giriş bonusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♫♪Wεπιg↕нεŁÐ♫♪ tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dün günlük giriş bonusunun sıfırlanmasına 10 dakıka önce oyuna girdim fakat 25ıncı günü almadı deflarca giriş yaptım oyuna yine almadı şimdi ne olucak ? herkez aldı 1 haftalık inidirim paketini ben almadım girdiğim halde.. elimde fotoğrafıda mevcut

2. kerimerim

kerimerim User

Elinde vip varken alman gerekiyordu, asıl 25. gün ödülünü vipsiz alıp sonradan vip çekersen bonus ödülü alamazsın. Vip varken 25. güne giriş yaparsan ancak bonusu alabilirsin.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

kerimerim kullanıcımızın da belirtmiş olduğu gibi 25. gün oyuna giriş yaparken aktif premiumunuz yoksa 25. gün bonusunu elde edemezsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  4. günlük giriin 15 ınde cekmiştim vipi ?

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

O zaman sizden sorununuz ile ilgili Support Ekibi ile iletişime geçmenizi rica edeceğim. Forum Takımı olarak bizlerin konu ile ilgili daha fazla yardımcı olabileceği bir nokta bulunmamaktadır maalesef.

İyi forumlar.

6. tamam teşekkür ederim konu kitlebilir

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.