Günlük Giriş Bonusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-__ARMAGEDDON__-* tarafından 1 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]
    Çok ilginç. 1 tane kararsız x1 modül için 4500 black light parçası, x2 için 14500 black light parçasının istediğin bir oyunda verdikleri giriş ödüllerine bak. Bonuslarda işe yarar hiçbir şey yok. Yeni başlayacak olana bile yarayacak bir şey yok. Adam pet kalkanını ne yapsın. Takvimdekilerin hiçbirisi bana lazım değil. Almasam da olur fakat yılda 1 kere getirip çok büyük bir şeymiş gibi gösterilmesi saçma geldi. 150 bl parçası, 8 hızlandırıcı. Komik :D Eirler kalsaydı bari. Onlar herkese lazım.

7091 bunu beğendi.
  2. Zıhar

Zıhar User

doğru söze ne hacet... neresinden tutsan elinden kalıyor oyun.. foruma uğradım çıkamıyorum.. =)

3. smoonrise

smoonrise User

bigpoint son yıllardaki oyun politikası artık kimseyi şaşırtmıyor... neden derseniz deveye sormuslar : boynun neden egri ?" deve de "nerem dogru ki ? demiş . Teşbihte hata olmaz ama günümüzdeki durum artık bu para veren içinde bu hile - bug - bot kullanan içinde durum bu emeği ile oynayan içinde de tüm bunların değişmesi için köklü değişim lazım bigpoint başka bir şirkete satışı yada ortaklık lazım yoksa bu düzen böyle devam edecek oyuncular için değil para kazanmak için yenilik ve teknoloji üretecekler.

4. kardeşim bayramlık agzımızı açtırma :) zaten sinirliyiz :D

5. bircan21

bircan21 User

Gerçekten rezillik. Bunları bilerek çıldırtmak için yapıyorlar yoksa bu ödüllerin 5 para etmediğini biliyorlar. Eğer bilmiyorlarsa da durum daha vahim bir avuç mankafa yönetiyor oyunu şaka gibi. Eir geliyordu her ay ne güzel bunlar ne ya lanet olsun

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bu aya özel böyle bir takvim uygulanmıştır ve sonraki aylarda düzenleme geleceğini düşünmekteyim. Ayrıca belirtmeliyim ki bu ay gelen takvim gerçekten hiçbir oyuncuyu tatmin edecek şekilde değildir. Konuyla ilgili görüşlerinizi raporlarımıza ekleyip bundan sonraki takvimlerde düzeltilme gerektiğini ileteceğiz.

İyi forumlar.

bircan21 bunu beğendi.
  7. bircan21

bircan21 User

teşekkürler modum seviliyorsun

.Hypnos. bunu beğendi.
  8. Aynı düşüncedeyim tatmin edici degil.

9. Fmab izleyicisi görmeyi beklemiyordum burada :D Darkorbitte anime izleyici bulmak çok nadir bir şey.

*FastMonster* bunu beğendi.
  10. keskinniyo

keskinniyo User

Gerçekten gereksiz olmuş. Bari Frost Tartarusu vip olmadan alabilseydik.

11. Frost tartarus hangara ekleniyor mu yoksa geminin olması lazım mı

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tasarım hangara eklenmektedir. Gemiye sahip olduğunuzda kullanılabilir hale gelmektedir.

İyi forumlar.