Öneri Günlük istatistik sayacı (OKUMALISIN)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÐΞÐΞ*ЌØЯЌЦŦ® tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu sayacu istiyormusunuz ?

1. Evet,olmalı

oy sayısı 169
    96,0%
  2. Hayır,gereksiz

oy sayısı 7
    4,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KorGeneraL

KorGeneraL User

Harika bir fikir daha, umarım dikkate alırlar. :)

2. Beğendim güzel fikir

3. mstf4114

mstf4114 User

olmalı +9999 ama bence yapmazlar çünkü ben supporta mesaj atmıştım bunları öğrenebilirmiyim diye hayır öğrenemessiniz malesef diye cevap geldi

4. Güncel Arkadaşlar :)

5. bencede güzel eskiden böyle bir fikir aklıma gelmişti hatta deftere bile kaç u kastımı yazıyodum böyle bişey olsa iyi olur hatta dahada gelişebilir

6. Güncell :)

7. 67-4

Ben bir resim yapmaya çalıştım (başka bir oyundan öğeyi denetle yaparak) en azından resmi koymasan bile bi istatistik aylık / haftalık ve belli bir günü kaydetmeli olarak yapılabilir mi ?

8. Aylık ve Haftalık seçenekleri "Ana Sayfada" "Pilot Profili" altında olmalı.
    Günlük sayaç Oyun ekranında açılır,kapanır pencereler gibi olacak :)

9. Dur şimdi bitiyor istersen koyarsın. Resimde bide ''Tüm Zaman'' yeri var biliyorsun Rütbe Bölümünde yazıyor ama oyunda o bölüm olduğu için oraya ne koyacağımı bilemedim :)

Son düzenlenen: 16 Nisan 2014
  10. reste reset guncelensin

11. emeğin için teşekkür ederim kardeşim.Ana sayfada Pilot Profili' sayfasında bu şekilde bir tablo olmalı.Oyun penceresinde'de Görev,zenginleştirme vb pencereleri gibi açılır-kapanır bir pencere olacak.ama sadece günlük istatistiği gösterecek.Daha büyük çaplı takip senın gonderdıgın resımde oldugu gıbı bir tablo'da olacak ve Ana sayfada yer alacak.

12. 75-4 baya oy olmuş :)

13. Artar inşallah.Bu konunun eksi oy alma ihtimali yok diye düşünüyordum ama malesef 4 kişi beğenmemiş :)

14. resimi benden çalıp boyadınmı :D

Fikri beğendim ben günlük kaç kredi uridium biriktiriyorum diye ortalama hesaplamaya çalışıyordum böyle bir şey olmalı bence :)

15. İyi Fikir . Eline Sağlık Kardeşim :)

16. 82-4 iyi gidiyor.

17. Güncel...

18. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Görselleri yeni gördüm destekliyordum desteğe devam :)

İyi forumlar

19. Uğraşmayın böyle şeylerle kardesim zaten oyuna bagımlı olmuşuz buda gelrse işin içinden çıkılmaz. Dur bunuda kasayım dur 1m tecrübe olsun cıkayım derken sabah aksam oyunun basından kalkmaz olur herkes. Gerekli bişey ama soyledigim neden yuzden oyum olumsuz

20. sensizim68

sensizim68 User

güzel fikir +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.