Öneri Günlük istatistik sayacı (OKUMALISIN)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÐΞÐΞ*ЌØЯЌЦŦ® tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu sayacu istiyormusunuz ?

1. Evet,olmalı

oy sayısı 169
    96,0%
  2. Hayır,gereksiz

oy sayısı 7
    4,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bencede güzel

2. Oyuna bir süreliğine ara vermiştim.Tekrar Dönüş yaptım arkadaşlar.Konuyuda güncelleyim dedim.Hayırlı bayramlar keyifli forumlar :)

3. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Bence olması gereken birşey günlük ne yaptığımızı rahat bir şekilde görebiliriz.

Keyifli Forumlar.

4. Bence kesinlikle olmalı ama şunlarıda ekleyebilirsin:
    Bu Günkü Harcamalar;
    5602 Uridium
    15.006.233 Credits

ÐΞÐΞ*ЌØЯЌЦŦ® bunu beğendi.
  5. Harika bir fikir sonun kadar destek +111111111111111111111111111111111bir!!!!!1

6. Harika bir fikir . Ama bunun oyun içinde olması biraz biraz kötü olabilir. Anasayfaya konulabilir diye düşünüyorum +1

7. CİLΛ

CİLΛ User

mantıklı

8. Arkadaşlar lütfen okuyup biraz düşünüp iyi,kötü Yorum yapın ve oy verin :)

9. nail1454

nail1454 User

İyi olur. +1

10. Bu dediğinede bir tasarım çıkartıp konuya eklicem.İlgin için teşekkür ederim :)

11. Konuyu güncel tutalım dostlar :)

12. *Asalet*

*Asalet* User

Günlük loglar halinde arayınca ulaşabileceğimiz bir yerde arşivlenecekse,bencede güzel fikir..:)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  13. Angel•3

Angel•3 User

En sevdiklerimden :)

14. bencede haftalık ve aylık olarakda yapılabilir olumlu (-7 botlar)

15. [-_HaNıM-AGA_-][£d£] *Asalet* ••★SΞŁŦłΞТЯ★•• Verdiğiniz Fikir ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederim.Günlük,Haftalık,Aylık loglarına Ana Sayfa / Seyir Defteri kısmından ulaşabiliriz.Hatta şöyle ufak bir çabayla bir resim hazırladım.Mantık olarak bu şekilde olmalı diye düşünüyorum.Tasarımı DO'ya kalmış :) [​IMG]

16. CypteR

CypteR User

Günlük ne kadar kazandığımı hesaplayıp ona göre bi plan yapabilirim güzel fikir + oy

17. dahi anlamındaki DE ayrı yazılır sayın F-MOD'um :)

18. WolfWar

WolfWar User

Harika bir fikir. Eline ,beynine sağlık.

19. Sn. Fm Mod ve Adminlerim sizlerden bir ricam olacak.Bu konuyu okumamış Fm Mod ve Adminlerime iletirseniz ve beğendiklerinde kendileride bu konuyu ilgili kişilere iletirlerse çok sevinirim.Hem Açmış olduğum konu hayata geçince çok sevinecek olmamla beraber birçok oyuncunun aktif olduğu süre içerisinde neler yaptığını "Seyir Defteri"nden daha detaylı bir şekilde takip etmesine olanak sağlayacağından oyuna olan ilgileri bir nebze'de olsa artacağını düşünüyorum.Belki saçma olacak ama Çünkü; Kazanma,Yükselme,Ne yaptığının bilincinde olma olasılıklarını arttıracaktır bu konu.Bunun sonucunda DO'ya olan ilgileride artacağını düşünüyorum.

Keyifli Forumlar..

WolfWar bunu beğendi.
  20. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bizler sizlerin paylaştıkları bütün fikirleri okuyoruz yorum atmamamız okumadığımız anlamına gelmez. Her fikrinizin oyuncu arkadaşlar tarafından aldığı yorumları ve geliştirme düşüncelerini inceleyerek bizler gereken yerlere fikirleri iletmekteyiz.

İyi Forumlar

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.